STOP Skaryszew

montana   małopolskie
02 marca 2013 12:15
Filmik fajny, mnie tez się podoba, kawał dobrej roboty  👍
Dzięki!  :kwiatek: Jestem już porównywana do pań dziennikarek Gargas i Stankiewicz🙂  🏇

Haniu - sprawa wyjaśniona. Pani która nie zyczyła sobie na prezentację wizerunku uczestniczyła kawalkiem swojej twarzy w scenie z Maćkiem. Na YT wprowadziłam w tym miejscu okienko z komentarzem "wizerunek usunięty" i naprawdę według mnie to już jej nie widać. Podobnie zrobiłam ze zdjęciem. Poczekam na reakcje z YT gdzie Pani zgłosiła skargę - niech rozstrzygną. Jesli film zostanie przez nich usunięty to załaduję nową wersję już z czarnym kółeczkiem. W związku z tym, że wiąże się to ze zmaina adresu - linka, wolę poczeakać na decyzję YT w tej sprawie.
Na Świecie Koni dziś pojawi się wersja poprawiona. Były problemy techniczne rózne dlatego wczoraj to nie wypaliło. Ale nie wycofują się z zamiaru publikacji🙂
milenka_falbana,szacun ,piękny film 😅
Jak można mieć zarzut o wizerunek, skoro cały teren był oznakowany jako "teren monitorowany" 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
02 marca 2013 13:08
To jestem w szoku, bo stawiałam na inną osobę. Kompletna głupota.

edit. Właśnie oglądałam jeden z filmików Tary, na którym osoba z fundacji mówi o tym, że targ jest miejscem publicznym i nie musi nikogo pytać o zgodę na filmowanie 😀
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
02 marca 2013 18:00
Super filmik 🙂. wielkie gratulacje :kwiatek:.
Filmy GENIALNY, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!
Film super ,gratulacje ! :kwiatek:Na Fb już zbierają podpisy ,od osób których wizerunek został pokazany.widać ,że ich własna głupota zabolała.Oni mogą nagrywać i pokazywać rolników,hodowców oczerniać ich,ale jak ich głupota została pokazana , to  widać  mocno zabolało.Bardzo dobrze!!!
Bardzo podoba mi się film, brawo! Reakcja, z jaką się spotyka też bardzo ciekawa 😀
Mniej ciekawa jest za to 'moda' na wstawianie oszołomskich filmików czy zdjęć sprzed x lat, nie mających nic wspólnego ze Skaryszewem i to często przodują w tym znane i szanowane w światku jeździeckim nazwiska 🤔
Dziękuję jeszcze raz za ciepłe słowa i wsparcie!
Muszę nanieść poprawki - tzn kółeczka - bo mi się coraz więcej "niezgód" sypie na maila. Bo ja za miękkie serce mam , dlatego.... Nie chcę ludziom krzywdy robic to teraz będa po mnie jechac jak po łysej kobyle..ech...
No nic. Chyba juz z marszu i na zaś zakółkuję wszystkie paszcze. Ale głosu nie usuwam bo to by było bez sensu.
Film ma od wczoraj ponad 800 wyświetleń!
Szok🙂

W każdym razie jesteśmy już na Świecie Koni!!!

http://www.swiatkoni.pl/videos/902,wojna-postu-z-karnawalem.html
milenka_falbana, ale może jednak lepiej napisz, że na publicznych imprezach to nie tak, że będą potem pisać i usuwać twarze. Ciekawe, czy by do TV tak napisali...
milenka_falbana, ja bym troche powalczyla, bo panosza sie, jakby byli niewiadomo kim 🙁 Albo postawic ultimatum, albo usuna twarze rolnikow i innych oczernianych osob ze swoich genialnych filmikow, albo maja fige z makiem

Tak w ogole to bardzo dziekuje za akcje "Stop glupocie" - bardzo duzo sie dowiedzialam o ludziach - tak ogolnie, nabralam dzieki wam sporo zyciowej wiedzy :kwiatek:
Dokładnie: ich pseudoprawniczy bełkot jest wart dokładnie tyle samo, co cała reszta dźwięków, które wydają - czyli nic. Niczego nie zamazuj. Nie ma po temu najmniejszych podstaw.
milenka- a skąd wiesz, które paszcze usuwać? Wysyłają Ci zeskanowane dowody osobiste?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
02 marca 2013 23:17
Normalnie cyrk 😀
http://www.facebook.com/events/113838658799814/

milenka_falbana, haha rewolucje ten Twój film wywoła 😉
Art. 81. 1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.
2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych;
2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.

na filmie- czyli i targu:
to tak...
rozmówcy się na wywiad zgodzili.
2)tłum i tło to szczegóły całości - osoby które się gdzieś poruszają, stoja przy koniach, gniotą je czy nawet "rozmawiają" np z rolnikami.
1)osoby z tary pełnią funkcje społeczną (może i zawodowe, publiczne) - nawet oznakowana część jest. sa znani - szczególnie pani dziennikarz (anna plaszczyk - twarz znana -tvn, tvp,polsat .....), pani prezes i te które często w tv tarę reprezentują. znane twarze...

policjanci, lekarze i inny - zawodowo, byli w pracy...

no i zwróćcie uwagę, że milenka nie latała z mikro-kamerką w mankiecie, ale z wielgaśnym profesjonalnym kamerzyskiem. dobrze widoczną. gdyby ktos nie chciał - miał szansę odmówić (przecież i takei os. się zdarzyły). a tu panie co? prężyły się przed tą kamerą, a jak wyszło, że jednak głupio wyszło (one w sensie na ...nie mądre) - to teraz chcą swój wizerunek chronić? szczególnie działaczki pokazujące się chętnie w tv i dziennikarka? czy ludzie "z tła" całkiem?

czy tara ma zgody wszystkich ludzi którzy się na ich filmach pojawiają? szczególnie tych pokazywanych w złym świetle, oczernianych? filmowanych "z ukrytej kamery" ?

może oni by chcieli od tary jakieś odszkodowanie? hym?
nie mają... do tego część rolników z ubiegłych filmów zidentyfikowana i zainteresowana 😎
Kurczak, mozesz cos tu skopiowac z tego linku, bo nie mam tam dostepu 😉
Karla zbierasz może jakieś obraźliwe materiały co do weterynarzy?  😀iabeł:
desire   Druhu nieoceniony...
03 marca 2013 20:41
milenka_falbana, popełniasz (według mnie) wielki błąd usuwając twarze..  🤬  walnięci i bezwiedzowi "wolontariusze" wiedzieli na co się piszą, no sory..  🤔  to była IMPREZA MASOWA, a nie "większa prywatka Tary"...   😂 🙄 😁

i naprawdę stanowisko Pana Wojciecha Mickunasa (na fb) - nie no, nie mam siły komentować, dno dna.  😵
Desire, napisz cos wiecej... mam dostep tylko przez komorke i nie otwiera mi sie polowa informacji 🙁
Moze byc na pv.
a ja w ogóle niemam dostepu bo mnie zablokowali na samym początku "akcjowego ruszenia"
powklejasz co ciekawsze?
desire   Druhu nieoceniony...
03 marca 2013 21:23
horse_art, po co?  wystarczy być w znajomych Pana Mickunasa - czuje się jakby jakaś wesoła qniareczka się pod niego podszyła i (z jakąś niepojętą jak dla mnie) satysfakcją wkleja łzawe historyjki produkowane przez fundacje, że cały skaryszew to mordownia dla koni itd.  😜  😎    że konie nonstop umierają w transportach (tak, jakby nie było żadnych przepisów regulujących co i jak)..  🙄  jak dla mnie - totalna porażka takiej persony, osobistości wręcz..
desire dokładnie, sama ostatnio mam niesmak po tych ciągłych wpisach i udostępnieniach tragedii z cyklu Tara :/
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
03 marca 2013 22:46
Megane, też jestem zablokowana, ale podglądać mogę z innego konta 😉 Wydarzenie ma tytuł:

Stop nierzetelnemu dziennikarstwu na skaryszewskich wstępach.

I teraz ciekawsze komentarze:

"miłośnicy koniny w revolty teraz zbierają materiały w których obrażamy weterynarzy 🙂 pamiętajcie - wszystko co mamy to DOWODY w sprawie więc nie dawajmy im szans na przygotowanie się i wysyłajcie swoje relacje tylko na mail skaryszew2013@gmail.com"

Naprawdę zbieramy? 😀

"przysięgam zaczynają mi puszczać nerwy w związku z ochroną wizerunku której nie mogę wyegzekwować od pracownika łódzkie filmówki w zmaniupulowanym filmie o skaryszewie. macie jakieś rady?"

"wszystkich użytkowników Re-volty czytujących to wydarzenie pozdrawiam serdecznie i informuję że GARDZĘ wami do kwadratu - hipokryci "kochający" konie na równi z koniną.. onanizujcie się zatem swoim "dokumentalnym" filmem poniżej poziomu a my w tym czasie zadbamy o polskie konie."

"Oczywiście Pani Autorka nie ma racji, musi usunąć takze głos wszystkich osób które nie wyrażają zgody na udział w tym pseudofilmie 🙂 jeśli tego nie zrobi proponuję pozwać ją wspólnie a odszkodowanie przekazać tarze 🙂"

Autorką trzech powyższych komentarzy jest osoba, która była tak bardzo zbulwersowana, że jej wizerunek został pokazany w filmie.

"dziennikarzom z radomia mówimy nie!!!!! czytam i chyba byłam na innym targu w innym skaryszewie i inne konie widziałam.. pan "dziennikarz" przeoczył macka ze złamanym kręgosłupem?! widział jakieś konie w punktach pojenia wody? nie-do-wiary"

To już nie uszkodzony, a złamany?

Kurczak rzuć linkiem 😀
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
03 marca 2013 23:35
Pifia, to z linku, który wstawiałam wyżej 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 marca 2013 00:18
Mnie chyba też zablokowali, bo wyświetla się tylko lista wydarzeń.

Ciekawe za co...  😁 😁
Kurczak niestety nie widzę wydarzenia 🙁 rób screeny 😀
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
04 marca 2013 00:28
Notarialna, dla zasady 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się