trener

Zna ktoś jakiegoś dobrego ale i niezbyt drogiego trenera woj małopolskie okolice Miechowa ? 🙂
Kinia16322, po co ci niezbyt dobry trener 😀
Hihi chyba chodziło o dobrego i niezbyt drogiego trenera 😉
ikarina, haha ale literówka 😁  o 4ej to i czlowiek głupoty pisze 😀
ikarina, przecież masa ludzi szuka właśnie niezbyt dobrego trenera 😀 (oraz, jasna rzecz - za darmo). Jak to po co? Niezbyt dobry nie wytknie tylu błędów, nie będzie przesadnie wymagał, będzie tylko chwalił i wszyscy będą zadowoleni.  😉
Wiem, że to literówka (albo podświadomość się odezwała?)  🤣
i po co to ? 😀
zwykla literówka, na szybko pisałam, bo mi sie przypomniało :P
ja musze znalezc trenera, ktory bedze wymagal duzo 😀 , jak mam placic kase, a ktos przyjedzie i powie tylko ' no super, pieknie brawo ' to ja dziekuje 😉
konik1974 dziękuję za odpowiedź 😉. Właśnie nie mam za bardzo porównania ponieważ, aby mieć jakiekolwiek treningi gdzieś indziej musiała bym jeździć jakieś 40km do innego miasta ;x. Co do koni to są mniej więcej na poziomie srebrnej. W czasie wakacji da sie dogadać i coś popracować tak że jest plus 🙂. W każdym razie trener bardzo fajny i potrafi wytłumaczyć i nauczyć gdy człowiek wyraża jakieś chęci.
_kate z panem W. Wysockim 🙂
Kinia16322, nothing personally 😀 - to tak ogólnie było 😀 Przypadkiem dałaś pretekst do żartów (albo - refleksji 🤔).
z tym akurat to niekiedy prawda jest 😉.. niestety 🙂
Dosienieczka to jeśli tak to płacisz akurat myślę. Pamiętaj że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma 🙂
Plany się zmienily, szukam dobrego trenera z woj świętokrzyskiego. Skoki i elementy ujeżdżenia. Szukam kogos kto dojezdza do stajni 🙂 polecicie kogoś ?
Czy ktoś z pomorza może mi powiedzieć cokolwiek odnośnie dorobku trenerskiego p. Iskierko?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 kwietnia 2013 11:36
ja jedynie moge się wypowiedzieć o sędziowskim 😉
na serio,nikogo poza córką (która chyba chwilowo znów nie jeździ) nie kojarzę....dorobek jakiś tam szybciej może mieć żona pana Stanisława. 😉

jak jestem w błedzie,to niech mnie ktoś z Owczarnianych ludzi z niego wyprowadzi 🙂
Ktoś, nie jesteś w błędzie. Trenuje pani Iwonka. Z tego, co mam okazję obserwować, całkiem sensownie.
Ok, ale p. Iwona jest chyba trenerem ujeżdżeniowym? Czy nie?

I ponawiam pytanie, tylko tym razem dotyczyć ono będzie p. Szkołudy, czy on kogoś doprowadził do sensownego poziomu?
Albo jeszcze inaczej...przeprowadziłam się na pomorze, cały zeszły sezon jeździłam C1, a teraz szukam trenera, który przygotuje mnie do DR w tym sezonie. Niewiele osób tu znam, do Zagorów do Kwidzyna mam za daleko. Polecono mi p. Iskierko, z p. Szkołudą miałam jeden trening, dobrze nam się jeździło, ale on ma chyba kontrakt z BB podpisany, prawda?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
22 kwietnia 2013 15:20
a ja mam pytanie o Pana Zbigniewa Wawszczaka. Czy ktoś miał z nim treningi? Jakieś opinie? warto?

a jeżeli nie, to czy kojarzy ktoś trenera skokowego/wkkw, który jest w stanie dojechać w okolice Radzymina?
Czy ktoś mógłby polecić mi dobrego trenera ujeżdżenia w okolicy nawet do 100 km wokół Braniewa/Elbląga, który nie miałby problemu z dojeżdżaniem? :kwiatek:
aleqsandra, jeździłaś już z P. Wawszczakiem ? Czy ktoś inny dojeżdża do Ciebie do Dragona ?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
20 czerwca 2013 23:27
Ruffian, z bardzo różnych nakładających się względów nie, czasem dojeżdża osoba, z którą "współpracuję" od początku
czy ktoś z Was miał do czynienia z Panem Markiem Skoczkiem ?

*Może być pw.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 lipca 2013 15:07
Szukam dobrego trenera skokowego. Posiadam III klasę sportową. Stacjonujemy jakieś 15km od partynic w stronę Środy Sląskiej. Treningi były by raz w tygodniu.

Jarek Poręba ze Szklar za Lubinem? Miałby do Ciebie ok. 75-80km, wiem że dojeżdżał na treningi do Wrocławia. W trakcie wakacji to nawet wziąłby Cię z koniem do swojej stajni. Tylko nie wiem czy on się nie przestawił przypadkiem znowu całkowicie na ujeżdżenie...
Gniadata   my own true love
12 sierpnia 2013 19:51
Warszawo: polecicie mi kogoś po prawej stronie Wisły (najlepiej okolice wołomina/radzymina) kto nas poukłada i trochę mi pomoże mój wybitny antytalent okiełznać? (tak wybitny, że dzisiaj miałam spory problem z zagalopowaniem i z tym, żeby koń szedł prosto... poziom mamy naprawdę ujemny po stokroć, najgorzej, że czuję, że to moja wina bo kuca psuje moim miotaniem się po siodle)
najlepiej żeby przy okazji sumy nie były zbyt wygórowane.
(wiem, że +/- rok temu dodałam tu podobny post, żeby nie było - wtedy była to większa samowolka, teraz jest dogadane co do konieczności wezwania kogoś kto na mnie nakrzyczy z ziemi.)
Szukam jakiegoś sensownego trenera z okolic Starogardu Gdańskiego (stajnia 20km. od Starogardu Gdańskiego), dojeżdżający do konia. Chodzi mi o jakieś skoki z elementami ujeżdżenia. Możecie mi kogoś polecić? Raczej nie szukam nikogo kto nas wyprowadzi na wyżyny, ale kogoś kto poprawi moje braki z lat szkółkowych, które pewnie gdzieś się pogłębiły i podszkoliłby mnie w skokach, oraz poprawił technikę skoków konia - teraz liczę na las rąk super , extra trenerów za 30zł  😜 , ale poważnie to kogoś sensownego w przyzwoitej cenie.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
13 sierpnia 2013 11:11
Gniadata, może nie trener, ale w tamtych okolicach dobre pod względem jeździeckim opinie ma Aniołek
Gniadata   my own true love
13 sierpnia 2013 11:58
aleqsandra niekoniecznie chodzi mi o trenera, bo nie prezentujemy takiego poziomu zeby trenować w prawdziwym tego slowa znaczeniu, chodzi mi o kogos kto bedzie sie znal i do tego poziomu nas doprowadzi, pomoze mi ogarnac siebie i konia :p
a pana Aniołka kojarze, jednak nie jestem przekonana czy na pewno tego szukam🙂 chociaz zastanowie sie moze jeszcze
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
13 sierpnia 2013 19:41
aleqsandra , o Aniołku dobre opinie? ja jeszcze nie słyszałam 😉, moja osobista też nie najlepsza.

Z p. Wawszczakiem jezdziłam raz, dlaczego tylko raz można się domyśleć.
EDIT
Czy ktoś zna p.Marcina Kural i mógłby mi udzielić informacji na jego temat , podejścia do koni i treningu?
ChingisChan   Always a step ahead! :)
16 września 2013 19:30
Czy ktoś miał styczność z panią Marleną Grucą-Rucińską? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się