Cavaliada Warszawa

A do tego namiotu mozna dostac sie bez biletu?
baffinka ja jadę pociągiem :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 marca 2013 05:20
Megane namiot stoi przed wejściem do głównego budynku i  jest to jedyna możliwa droga przejścia- jednym słowem jak w przerwie zrobi się tłum wychodzących/wchodzących ludzi to wszyscy będą przeciskać się przez namiot  😉 Wejście do namiotu jest biletowane.
Smarcik, dziekuje 😉
A to nie jest tak, ze tylko czesc stoisk bedzie w namiocie? gadalam z kumpela z jednego ze sklepow i miejsce na stoisko maja przydzielone normalnie na korytarzu jak zawsze
Czy w niedzielę po zakończeniu ostatniego konkursu będzie ktoś z was może wracał do Lublina i ma wolne miejsce?  😉
Czy może jest  lista wystawców?Bo ja nie mogę znaleźć?
w namiocie bedzie strefa oprowadzanek , kącik dla dzieci Kids Zone , plus stoisko WM PZJ i Fundacji Pegasus która obsługuje strefe dla dzieci . Nie ma możliwości wejsc tylko do namiotu na kucyki . Trzeba wykupic bilet . Przez namiot wchodzimy do budynku Torwaru.Nie ma innej drogi wejscia i wyjscia.
Gorąca prośba jeśli ktoś bedzie wchodzil żeby przy kucykach nie brac balonow - bezpieczenstwo
Czy może ktoś z was będzie jechał w piątek z Kielc albo przez Kielce?
Albo wracał w niedzielę do Krakowa?
:kwiatek:
Gdyby tak, to bardzo chętnie bym się z kimś zabrała i przy okazji zawarła nowe znajomości  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 marca 2013 14:07
A to nie jest tak, ze tylko czesc stoisk bedzie w namiocie? gadalam z kumpela z jednego ze sklepow i miejsce na stoisko maja przydzielone normalnie na korytarzu jak zawsze


Tak tak, część w namiocie, część we właściwym budynku  😉
Ale wystarczą te bilety, które mam na wejście na Torwar?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 marca 2013 16:45
No tak, ten namiot to po prostu 'powiększenie' torwaru- przechodzisz przez niego, mijasz jakieś stoiska i wchodzisz do głównego budynku  😉
Ale kocioł będzie w wchodzeniu 😵
Pojawiła się informacja o możliwości (a właściwie konieczności) korzystania z parking Legii -  PŁATNEGO.
Czy orientujecie się może jaki jest cennik parkowania na tym parkingu? Nigdzie nie mogę tego znaleźć :/

I jeszcze jedno, prośba do osób, które będą na Torwarze już w czwartek, piątek. Dajcie proszę znać czy w tym roku można tak jak w ubiegłym zabrać po ludzku termos i kanapkę czy może znowu ochrona będzie "trzepać" i wywalać wszystko jak pare lat temu.


edit: literówka
lemon - ZAWSZE można wnieść tonę jedzenia, wystarczy trochę sprytu 😉 Kiedy pierwszy raz ich napadł szał na jedzenie (to było chyba tego roku, kiedy wpadł prezydent) wniosłam torbę kanapek, dwa litry napojów, termos i siatkę słodyczy, bo sobie młodzież zażyczyła pożywienia. I sprawdzali mi torbę. Wystarczyło pozawijać w siatki, siatka w siatkę, całość w bluzę, na to portfelik, pomadka etc i mały napój i batonik na wierzchu dla niepoznaki. Batonik i napój zabrali, oczywiście 😉
Ale kocioł będzie w wchodzeniu 😵

Niekoniecznie, prze taką część handlowo-namiotową wchodzi się na niektóre imprezy np. w Niemczech, jest ciasno, ale da się żyć 🙂
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
06 marca 2013 09:56
nie ma niemcow zgloszonych na wawe?
Jakby ktos mial zdjecia (badz filmy) zaprzegu Vegas & Sekret, to ja bym byla baaaardzo chetna obejrzec  🏇 Chodzi mi o miniony i przyszly weekend & Poznan pod koniec 2012 🙂
wniosłam torbę kanapek, dwa litry napojów, termos i siatkę słodyczy, bo sobie młodzież zażyczyła pożywienia.

Oj tak  😁  🙇
Też przez stajnię można spokojnie wnieść
Bilecik na piątek zakupiony🙂
czerwona wstążeczka już zawiązana, nie mogę się doczekać 😀
Ja mam wszystkie popołudniowe zmiany na parkurze, ale wstążeczka będzie 🙂
Ponia   Szefowa forever.
06 marca 2013 21:16
Miało mnie nie być, ale jednak będe ;-)  W sobote i niedzielę, także jakby mnie ktoś gdzieś tam w tłumie rozpoznał, to śmiało nie gryzę - tylko tak wyglądam  😂
Pewnie będę miała turkusową marynarkę ;-)
LatentPony   Pretty Little Pony :)
06 marca 2013 21:44
Co w końcu ze znakiem rozpoznawczym? Czerwona wstążka, jak w zeszłym roku? 🙂
Nie mam czerwonej wstążki 🙁 Będę wypatrywać forumowiczów, a jakby ktoś chciał mnie poznać, to będę w bryczesach w kratkę i czapeczce Horze, pewnie w towarzystwie forumowej gryglodor (może ją kojarzycie bardziej niż mnie, bo wstawia co jakiś czas zdjęcia w KR) 😀
Fin, ja mam jedną zapasową, to Ci pożyczę jak chcesz 😉)
ja mam z 5, też się mogę podzielić  🙂
Jak którąś z Was złapię, to się upomnę, dzięki! Do jutra! 😀
uwaga uwaga, nie wpuszczaja jednak dzisiaj karnetow. Potwierdzone. 🙁
czy ktos chce 2 karnety moze? mam nadmiar
a czemu nie wpuszczają ?

na stronie jest wyraźnie :

Kup karnet i oglądaj zawody przez cztery dni!


**KARNET jest biletem wielokrotnego wstępu tylko i wyłącznie dla jednej osoby oraz obowiązuje przez wszystkie dni CAVALIADY Warszawa 2013.
Karnet wymieniany jest na opaskę na rękę, którą trzeba mieć na sobie przez wszystkie dni wydarzenia i okazywać przed wejściem.



http://www.cavaliada-warszawa.pl/pl/dla_publicznosci/ceny_biletow/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się