Howrse gra :)

złapałam PD w ufo i zaliczyłam to chore zadanie!  😜 🏇
Dunkaa, ja mam lewe, dawałam Ci już chyba dane :P.
wystawi mi ktoś konia za kupon? 🙂😉
Ma ktoś na sprzedaż hery? PILNE bardzo 😕
zaćjesz ja mogę,pisz na milenchen24 na howrse 🙂
A ma ktoś czarną orchidee ? Chciałabym chociaż dokończyć maszynę hydrauliczną,więc chętnie odkupię/wymienię się/przyjmę 🙂
jaki nick?
e🤔orka slepa jestem. masz w prezentach 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 marca 2013 15:50
Jest nowy BOSKI koń!
Dunkaa, ile dajesz za Herę??
ChemiK jeśli to było do mnie to niestety nic nie dostałam 🙁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 marca 2013 20:04
Milenchen - masz już wystawioną CO.
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
05 marca 2013 20:09
dziewczyny, potrzebuję gratulacji na seganowa  :kwiatek:
Dunkaa mam 4 Hery na zbyciu 🙂
Ma ktoś pożyczyć konia maści Bułana Overo? 🙂 odwdzięczę się jakimś drobiazgiem 🙂
Dorobiłam się pierwszy raz miliona equus 😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 marca 2013 17:48
Ja zarobiłam 900tys i Zestaw Nyks (szkoda, że za 2 nie wystawiłam) za 4 RO.
zaćjesz ja mam 🙂😉 Na jaki nick??

Czy na com jest jakies ułatwienie zeby zdobyc tego boskiego z maszyn?
Bo chyba nie każą otworzyć 50 RO, to juz by była lekka przesada...
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
07 marca 2013 04:41
liczyłam na coś fajnego z machiny hydraulicznej, a wylosowało mi się tylko 50tys eq.. chyba już wolę loterię...
Zizi, kilka dni temu skończyła się promocja że w RO były podwójne porcje tych energii, czy jak to zwać, więc wychodziło mniej. Ja też napaliłam się na tego Boskiego, żeby mieć na com. chociaż jednego, zrobiłam wszystkie zadania i na tym się skończyło. Jestem ciekawa czy na Pl. dadzą jeszcze taka promocję z RO , bo jak nie, to przecież dam za niego  50 RO.  🤔
Nosz kurcze!!!  👿 Z jakiej racji mamy ciągle dawać kasę Ow i to po kilka razy w promocji  i coraz więcej? Fakt że wirtualna kasa ale żeby ją uzbierać też musimy się wysilić. Doszłam do końca i ostatnie zad. to dać kasę Ow, tyle że ja muszę jej dać aż 100 tyś, poczekam może będzie jeszcze ta promocja z podwójną energią w RO, to najwyżej poświecę jeszcze 10 diamentów na to ostatnie zadanie ale kasy nie dam! Napiszę na kontakt, że zaczyna być już nie zabawne z tą Ow, zobaczę co odpiszą. Wkurzyłam się :nunchaku:
można przecież u kogoś przetrzymać kasę i wtedy nie daje się tak dużo kasy. najpierw jest to na pewno 10% naszej kasy, potem nie wiem ile.
Ja akurat kasy mam bardzo niedużo więc te przekazywanie tak mnie nie boli 😉
JAk była promocja na podwójną energię to nie miałam jeszcze boskiej maszyny pomino otworzenia 2 czy 3 RO. WIęc żeby z niej skorzystać musiałabym otworzyć RO żeby sobie tą maszynę stworzyć. A to bez sensu zupełnie! Promocje są niedaleko po sobie i nie ma szans na zgromadzenie aż takiej ilości Rogów bez wydawania prawdziwych pieniędzy... 🙁 I obawiam się że o to im właśnie chodzi, bo jak ktoś się napali. SAma się zastanawiałam nad jakimś miłym pakietem 😉
mówisz o com czy pl? na com dwa razy była promocja z podwójną energią, więc na pl te z będzie 😉
Hehe no to musi mi ktoś przetrzymać 8 baniek  😀, Jeżeli na com. były 2 promocje z energią to jeżeli na pl. jeszcze będzie , to cie cieszę.
Fili993   Strach to tylko myśl...
07 marca 2013 15:31
Watrusia jak coś to pisz na re-volcie, napewno zawsze znajdzie się ktoś kto Ci przetrzyma te pieniądze. Za kupony też dajesz koło 100tys czy przetrzymujesz u kogoś pieniądze?
Fili993, mówiąc szczerze już dawno nie kupowałam kuponu z funduszy, bo wychodzi mi jakoś milion siedemset z groszami. Dla mnie to trochę kłopotliwe , bo ktoś musi mieć 8 albo 9  koni niepotrzebnych i ja też.
Gdyby ktoś był chętny sprzedam konto : http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=933213
Watrusia, no co ty, ja zawsze przetrzymuję i mnie przetrzymują 😉 klika darmozjadów też trzeba mieć.
calore, jak uzbieram 8 darmozjadów , to się do ciebie zgłoszę   🙂
zbieraj zbieraj ;p
Ja też mogę przetrzymywać jak będzie taka potrzeba 🙂
A darmozjadów u mnie dostatek hihi 🙂

edit:
Czy ktoś dysponuje lewym kontem do uśmiercenia 10 koni? Płacę koniem 30+ 🙂
U mnie z darmozjadami kiepsko, u mnie każdy koń ma jakieś zadanie. O co chodzi z tymi skryptami, cokolwiek to znaczy, o których ostrzegają w grze?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się