Re-Voltowicze ZA granicą: pensjonaty, zwyczaje, niecodzienności...

paa, no, zeby ktos przypadkiem "Polnische Schweine" komus nie rzucil 😉
No warto przejzec niemiecki sklep internetowy 🙂 do srody mam czas bo w sr wyjad....przeklenstwa to po angielsku i po polsku znam a niemieckie same przyjda 🙂  jezeli mial by ktos z was wiesci na temat pracy w stajni skokowej tak za okolo miesiac to dajcie znac 😉
Hej 🙂 i ja wlaśnie zawitalam tutaj 🙂 Oficjalnie chciałabym się zaciągnąć do wątku 🙂 mieszkam w Niemczech od niedawna 🙂 Jeszcze nie pracuje ale szukam 🙂 Z mizernym skutkiem ale jestem dobrej myśli.  🙂 Przy okazji jak coś wiecie o pracy w okolicach dortmundu to jestem otwarta :P
Pozdrawiam wszystkich cieplutko 🙂
dzisiaj w nocy mam busa. Ile to ja obdzwoniła tych busów żeby mieć na jutro...po x razie się udało. Ciekawe ile mi wypłacą. no cóż zarobię na dwa bilety chyba xd
Jutro powrót do UK... troszkę się denerwuję ale musi być dobrze. Na szczęście wracam w to samo miejsce co rok temu - tylko podopieczni się troszkę pozmieniali 🙂
Cobrinha, trzymaj sie  :przytul:
Jakby cos sie dzialo, to ja mieszkam od ciebie niedaleko  😉
oby było dobrze!ja po tyrze jestem...wiecie ile dostałam za 4dni pracy?100Euro...ciekawe jakby wyglądala moja wypłata...
nassic a gdzie pracowłaś? w stajni ujeżdżeniowej czy skokowej?
skokowo-ujeżdżeniowa z nastawieniem na skoki
A rejon?
to stajnia profilowo fajna... ja jadę do typowo ujeżdżeniowej :/ może wytrzymam 2 tygodnie chociaż. Męczą mnie koreczki, bandazowanie, lonżowanie na wypinaczach i język... może być ciężko.
betkali skoro zastanawiasz sie czy przezyjesz 2 tygodnie to po co w ogole tam jedziesz?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
08 marca 2013 20:35
nasicc 100e za 4 dni???, ja dziś dostałam 100funtów za wsadzenie studentów na konie i rozebranie 12 koni- godzinka.
Postarali się;/  oby następnym razem się udało....
betkali, przecież codziennie nie będziesz pleść, nogi nie wszędzie się owija (u nas np. nie), lonżuje się na trójkątach itd. Dasz radę!
Losia  bo nigdy nie byłam za granicą w stajni, w niemeickiej.  nie wiem jeszcze jakie są tam oczekiwania i wymagania stawiane, dlatego  🙂

paa   dzięki za wsparcie 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
08 marca 2013 21:14
oby było dobrze!ja po tyrze jestem...wiecie ile dostałam za 4dni pracy?100Euro...ciekawe jakby wyglądala moja wypłata...


O wow! To pewnie nawet 2,50 za godzinę nie wyszło? Dobrze, że wyjeżdżasz!
betkali, trzymaj sie, na poczatku wszystko jest inne, trudne, ale jak sie juz nabierze rutyny, to zanim obejrzysz sie - rach, ciach wszystko bedziesz robila na perfekt 😉

nasicc, a dokad teraz jedziesz?
ikarina, wielkie dzięki... no i może w tym roku wpadniesz w odwiedziny w końcu hehe
Ja za niedługo się zbieram na lotnisko ufff... wdech-wydech...
Ty rowniez jestes u nas mile widziana 😉
Jestem. Melduję się dojechałam 10min temu i już mną wszystko trzęsie.
Dokładnie 4dni,100euro.jeszcze usłyszałam,że mam przepracowane 3 dni a ja,że 4 były...szkoda gadać.
A teraz chyba wyjadę się odstresować na kwiatki. 8euro na czysto na godzinę. Na prawdę źle się czuję i jeszcze się wypakować...
nasicc, ty mialas balange im zrobic, no!  🤬 Trzeba bylo klocka lego do buta wrzucic, albo Ludwika wlac do pasty do zebow - jaja sobie z nich zrobic, a nie brac wszystko do siebie i nerwy psuc 😉
Ciesze sie, ze tak szybko zareagowalas, nie ma sensu sie cieregielic z wariatami 😀 Posiedz w kwiatkach na spokojnie i powolutku ogladaj ogloszenia pracy z konmi (o ile jeszcze masz motywacje do pracy w tej branzy)
No dokładnie 😀 mam motywacje mam 😀 Ale posiedzę tak z dwa miesiące na kwiatkach <odreaguję i będę szukać powoli na wakacje czegoś> i na pewno teraz porządniej. Nawet śmiem stwierdzić,że w poprzedniej stajni już było lepiej...
Rodzice jeszcze zdążyli mnie zdenerwować..ah czas się wypakować a w pon aplikacja dokumentów na kwiatki ^ ^
A propo wie ktoś ,gdzie są jakieś stajnie w okolicach Amsterdamu?
nasicc, do amsterdamu Cie niesie teraz ? 😀
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
09 marca 2013 15:23
nasicc niesie w "30 dni dookoła świata"  xD
Tak tak 😀 chociaż zobaczę w poniedziałek. mama mowi,że mam się wstrzymać z holandią i poszukać pracy przy koniach,przy czym jestem w miarę dobra i lubię to robić. Bo w Holandii muszę i mieszkanie opłacić i też się wyżywić , więc tak zaczynam też myśleć czy jest to w miarę opłacalne. Wychodzi,że będzie to 6-7 euro na rękę po odciągnięciu podatku , więc jeszcze tu wielki ?. Chociaż z chęcią bym pojechała to jednak już dylematuje. Wszystko rozwiąże się w poniedziałek.
Dziewczyny, jakie są stawki w UK? Zastanawiam się nad wyjazdem na wakacje - koniec czerwca do końca września. Pracowałam przez jedne wakacje u Niemki - stajnia wkkw, drugie w Polsce - skokowa, mam srebrną odznakę PZJ. Na yardandgroom widzę głównie oferty 150-200£/tydzień, co wydaje mi się mało, bo po przeliczeniu na dzień, a potem godzinę, to wychodzi poniżej 4£ (przy 150 - 3,15).
Gdzie szukać ofert? Macie jakieś rady? :kwiatek:
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
09 marca 2013 17:56
Najlepiej szukać po znajomych, ja 2 lata pracowałam za 225f/tydzień brutto, potem w Boakley 250f/tydzień netto a teraz fuksem mam 325f/tydzień netto.


Polecam grupę jobs,grooms na fb. Płace są różne. Najwięcej w wyścigach- nawet 400f tydzień.
nasicc Byłam ciekawa i przeczytałam o Twoich losach, masakra :/ A Twoi rodzice nie gadają Ci, że raz się sparzyłaś i że masz drugi raz nie jechać. Bo ja raz byłam, sparzyłam się i teraz jak chce wyjechać to mi trują, że mam nie wyjeżdzać, bo na lodzie zostanę....
Pogadają sobie,ale wiedzą,że ich słuchać nie będę. Bo mam swoją kasę i za swoje wyjeżdżam. Wiedzą,że ja z tych buntowników co mnie w domu utrzymać nie mogą.
nasicc Zazdroszczę Ci odwagi..:P I trzymam kciuki, żebyś znalazła sobie wymarzoną pracę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się