Służbowa Skrzynka Moderatorów

Z tej strony moderatorki forum.

Ponieważ mamy kłopot z tym, że kiedy piszecie do nas, nie rozróżniacie, kiedy jest to prywatna wiadomośc, a kiedy służbowa, założyłyśmy konto nowego użytkownika - MODERATORKI, na skrzynkę którego prosimy przesyłać PW do modów. Nie zgłoszenia typu "napisz donos", ale takie, które chcecie, aby trafiły do moderatora, a nie do użytkownika.

Aby PW trafiało do konkretnego moderatora - do którego kierujecie PW, prosimy, abyście w temacie wpisali nazwę moda, do którego kierujecie PW. Wtedy nie będzie problemu z tym, że któraś z nas przeczyta PW, które miało do niej nie trafić.

mamy nadzieję, że to trochę ułatwi pracę, bo nasze skrzynki prywatne pękają już w szwach 🙂

Oczywiście nadal niektóre służbowe info będzie do Was trafiać (np. te o nałożeniu lub zdjęciu ostrzeżeń), ale pozostałe prosimy kirować tu.

POZDRAWIAMY - MODERATORKI
Opolanka, Dworcika i Aurelia
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 lutego 2009 16:37
Korsarz, ale tak swoją droga, pomijając już etykę - wskarz mi punkt regulaminu, który zabrania ujawniania PW? I nie mów, że sama nazwa na to wskazuje, bo tak nie jest.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 lutego 2009 16:41
Korsarz, ale tak swoją droga, pomijając już etykę - wskarz mi punkt regulaminu, który zabrania ujawniania PW?
😲
opolanka... ty zartujesz czy na powaznie uwazasz, ze tajemnice korespondencji chroni wylacznie jakis forumowy regulamin??

wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 lutego 2009 16:47
nie, nie żartuję. Bo nie twierdzę, że można / powinno się to robić.

Ja znam regulamin. Korsarz napisał, że "została złamana zasada regulaminu o rozmowach prywatnych" więc wskazalam, że regulaminie nic takiego nie ma (poza tym, że sprawy prywatne załatwiamy poza forum, co oznacza - nie off - topujemy).


Ja mam powoli już dośc tych przepychanek. Korsarz załatw to sobie z Aurelią. Przestań w każdej wiadomości, którą mamy zaakceptować wypisywać, że "aurelia jest leniwa".  Ja spadam na fitness.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 lutego 2009 16:56
korsarz a Tobie się wydaje , że my tu spędzamy 24h/dobę?

wątek zamknięty
opolanka, trochę mnie szokuje co piszesz
na starej volcie ujawnianie pw było surowo karane...
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 lutego 2009 17:03
Wybacz, ale nie masz racji, bo:

po pierwsze:
[quote="Regulamin Volty pkt. 6"]6. Sprawy prywatne załatwiaj poza forum. [/quote]

Poza forum. Nie poprzez PW. Choć można. może być przez telefon, może być listem, może być w 4 oczy. to, że ujawnianie prwyatnej korespondencji jest nieetyczne (z rówżnych względów) to jest jasne. Ale nie jest zabronione TYM regulaminem, na który się powołujesz. Regulamin forum nie zabrania ujawniania PW.

Po drugie poswięciłam chwilę na przeczytanie watku, o którym piszesz i Aurelia nie zamieściła prywatnej korespondecji, ale zacytowała epitety, którymi ją obrzuciłeś.

Sznurka sęk w tym, że tu PW nie zostało ujawnione!! O to chodzi!!
Ja nie uwazam, że jest to jest właściwe. piję tylko do tego, że korsarz powołuje się na zapis, który nie istnieje. tylko o ten szczególik mi chodzi.

tyle ode mnie,
pozdrawiam.
[
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 lutego 2009 17:05
opolanka, trochę mnie szokuje co piszesz
na starej volcie ujawnianie pw było surowo karane...


no właśnie. tymczasem dzisiaj do regulaminu forum moderatorki dodały m.in. to:

Przypominamy jednak, że odwołania stanowią korespondencję służbową i wymagamy by pisano je w sposób kulturalny. Moderatorzy mogą dawać tę korespondencję do wglądu innym użytkownikom forum, jeśli sytuacja będzie tego wymagała.

mnie się ten pomysł bardzo nie podoba :/
wiecej napisałam tutaj: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,500.0.html
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 lutego 2009 17:12
to, że ujawnianie prwyatnej korespondencji jest nieetyczne (z rówżnych względów) to jest jasne. Ale nie jest zabronione TYM regulaminem, na który się powołujesz. Regulamin forum nie zabrania ujawniania PW.

halo, halo, powoli... to, ze cos nie jest zabronione TYM regulaminem, nie oznacza automatycznie, ze cos takiego jest dozwolone!

dopisane:
korsarz powołuje się na zapis, który nie istnieje
co nie zmienia faktu, ze nawet jesli on powoluje sie na bledną "podstawe prawna" to i tak ujawnienie korespondencji było NAGANNE. to, że on pije do regulaminu nijak tego naruszenia nie umniejsza.


nie zamieściła prywatnej korespondecji, ale zacytowała epitety, którymi ją obrzuciłeś.

i co teraz? bedziemy dyskutować czy zacytowanie FRAGMENTU korespondencji prywatnej jest już naruszeniem tajemnicy korespondencji czy jeszcze nie??
do czego miałoby to rozróżnienie prowadzić?


i jeszcze jedno - nawet cytujac kilka słów z obszernego PW mozna nabruździć i co gorsza - MANIPULOWAĆ treść wiadomości.
Zdarzyło sie już coś takiego kiedyś wobec mnie - gdzie wycytowane z otrzymanego pw okreslenie zostało wpisane w kontekst zupełnie inny od tego co wynikało z CAŁEJ treści wiadomości.

i TYM BARDZIEJ jestem przeciwna również takim częściowym "ujawnieniom"
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 lutego 2009 17:12
ciekawe tylko, że kiedy w pewnym watku zostałam pomówiona o to, że podałam komus adres pewnej stajni, napisałam o tym w tym wątku, wszystko grało 😉 i nikt mnie nie chciał ostrzegać 😉

caroline nie rozumiemy się. ja nie twierdzę, że ujawnianie korespondencji jest ok. Ja tylko reaguje na to, że Korsarz pisze, że coś jest zabronione regulaminem, a faktycznie zapisu takiego w nim nie ma!! nie uwazam jednoczesnie, że skoro tego nie ma, to nie obowiazuje. jednak chodzi mi tylko o argument "to jest niezgodne z regulaminem' - nie może byc niezgodne, bo w regulaminie nic takiego nie ma. Z etyką - i owszem. może więc warto zweryfikowac regulamin i aby nikt nie miał watpliwości, dopisać taka wzmiankę?

Ja nie zamierzam ujawniac korespondecji, chyba, że mój rozmówca się na to zgodzi. Jedna powoli wszystko to mnie męczy. Jadę się więc odstresowac.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 lutego 2009 17:56
ciekawe tylko, że kiedy w pewnym watku zostałam pomówiona o to, że podałam komus adres pewnej stajni, napisałam o tym w tym wątku, wszystko grało 😉 i nikt mnie nie chciał ostrzegać 😉
pamietam te sytuacje. ty naprawde nie czujesz roznicy miedzy dostac pw i ujawnic jego tresc na forum, a dostac pw a na forum napisać: zapytano mnie na pw o cos tam, ale odpowiem tutaj ??


Ja tylko reaguje na to, że Korsarz pisze, że coś jest zabronione regulaminem, a faktycznie zapisu takiego w nim nie ma!!
ale nawet jesli w regulaminie tego nie ma wprost napisanego, to czy to cos zmienia w zakresie poszanowania tajemnicy korespondencji?? nie.
chlopak powoluje sie na błędna podstawe prawna, ale jesli jakas prywatna korespondencja został ujawniona - to mimo wszystko... moze miec racje 😉
bo widzisz, mnie sie wydaje, ze sie rozumiemy, ale rownoczesnie mam wrazenie, ze z jakiegos powodu... "lawirujesz" 😉
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 06:43
Caroline nie chcę się kłócić z Tobą, ale sytuacja była taka, że X oskarzyła mnie o to, że podałam adres pewnej stajni innej osobie, więc napisałam to na forum z komentarzem, że w związku z tym ja się juz odzywac nie będę.

Pisałam wcześniej, że nie uważam, że PW jest do publucznej wiadomości.

Owszem, zgadzamy się - bo ja zareagowałam na to, że Korsarz powołuje się na zapis, który nie istnieje. Wskazując, że może warto by było z tej sprawy wyciągnąć wnioski i zapisać to w regulaminie.

Bo dlaczego ostrzeżenie za ujawnienie PW? Może uciszenie? A może ban? Nie jest to nigdzie zapisane, więc ja nie wiem, na jaką karę zasługuje osoba, która ujawniła PW?

Dlatego uważam, że nie należy wieszać za takie "przewinienie" bo ja nie jestem w stanie obiektywnie stwierdzić, czy Aurelia ujawniła całe PW, jego częśc, a może to była parafraza. Ja nie należe do osób, które najpierw wieszaja użytkownika, a potem pytają co się stało. Pracuję w urzędzie, u mnie wszystko trwa 😉

A co do tego zapisu, Caro, który podałaś (odnośnie ujawniania PW) to jest on niefortunnie skonstruowany. Musimy go jeszcze przepracować, aby służył dobru forumowiczów, a nie wzbudzał kontrowersje.
Dlatego prosiłam, aby swoje uwagi zgłaszać na PW. Dlaczego? Bo chcemy, aby każdy mógł zabrac głos ale żeby się nie rozpetała kłótnia.

Mam nadzieje, że teraz wyjaśniłam sprawę jak należy, mam ostatnio dziwną przypadłośc pisania niezrozumiale a potem tłumaczenia się z tego 'co autor miał na myśli".

Pozdrawiam ciepło.

wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 08:32
Dla mnie NIENORMALNE   jest ciągłe "uzupełnianie" Regulaminu Re-Volty jakimiś kolejnymi paragrafami wygodnymi akurat w danym momencie dla Sz.P. Moderatorek w sposób NAGŁY i UKRADKOWY i jeszcze potem wymaganie od wszystkich by tego się trzymać.

To co, pierwszą rzeczą jaką mam codziennie wykonywać jest dokładne zapoznanie się z Regulaminem - bo a nuż coś nowego się pojawiło i że potencjalnie mogę złamać ten chyłkiem wprowadzony zapis i narazić się na konsekwencje???

Po drugie uważam wysyłanie przez Sz.p. Moderatorki długich epistoł na PW za bezsensone. Tym bardziej jeśli potem się okazuje że to, co poszło na PW może zostać wklejone na Forum.

Zamiast PW niech Sz.P. Moderatorki piszą co mają pisać na Forum.

Ogólnie rzecz biorąc sprawy idą ku gorszemu jeśli chodzi o stylistykę moderowania.

Co dobitnie potwierdza "afera" (moim zdaniem zupelnie w nieuzasadniony sposób rozdmuchana przez Sz.P. Moderatorki) z Korsarzem i cała dyskusja z tym związana. Ja dalej nie wiem jaki punkt regulaminu został tak drastycznie złamany by wzbudzić takie wzburzenie Sz. P. Moderatorek i udzielenie mu całego zestawu kar.

Niestety, nie jest to sytuacja odosobniona - nie pierwszy to raz zresztą się tak dzieje.

Na koniec uprzejma prośba o niewysyłanie do mnie przez Sz.P. Moderatorki ew. PW w ramach toczenia dyskusji w tym temacie. Od toczenia dyskusji jest forum.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 08:39
Wydaje mi się, że z tym słowe "leniwa" grubo przesadzasz.  używanie go w każdym poście jest po prosyu smieszne. Wydawało mi się, że porozumieliśmy się przez PW, z przykrością twierdzę, że się myliłam.

Elu - nic nie było nigdy wprowadzane ukradkiem do regulaminu! Nie przypominam sobie takie sytuacji.

W tej chwili pracuję nad poprawieniem regulaminu - a w szczególności sprawy dot. PW.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 08:44
Elu - nic nie było nigdy wprowadzane ukradkiem do regulaminu! Nie przypominam sobie takie sytuacji.

No a to o czym sama piszesz to jak to nazwać jak nie ukradkowe zmienianie regulaminu?

W tej chwili pracuję nad poprawieniem regulaminu - a w szczególności sprawy dot. PW.

Oprócz tego mam rozumieć że Caroline pisze nieprawdę ?

Caroline:

no właśnie. tymczasem dzisiaj do regulaminu forum moderatorki dodały m.in. to:


Cytuj
[quote]Przypominamy jednak, że odwołania stanowią korespondencję służbową i wymagamy by pisano je w sposób kulturalny. Moderatorzy mogą dawać tę korespondencję do wglądu innym użytkownikom forum, jeśli sytuacja będzie tego wymagała
.[/quote]
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 08:53
Elu nie w pełni masz rację, bo właśnie w wątku dot. wspólnego tworzenia regulaminu proszę forumowiczów o pomoc w lepszym sformułowaniu pewnych kwestii w regulaminie - skocz tam i zabierz głos.

Co do Twojego ostatniego zdania to zaraz sprawdzę, czy jest to w regulaminie, powiem szczerze, że nie wiedziałam, ze coś takiego zostało dodane. taki zapis był w taryfikatorze, który został ujawniony w całości. Jesli dodajemy coś do regulaminu, uzgadniamy ze sobą wzajemnie, a nastepnie informowani są o tym forumowicze. Ja nie wiem nic o takiej korekcie, więc zaraz to sprawdzę.

wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 08:55
taki zapis był w taryfikatorze, który został ujawniony w całości.

Pierwsze słyszłe o jakimś taryfikatorze.

Czyli jednak trzeba codziennie wertować Regulamin by byc na czasie  😲
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 09:01
Przykro mi, że nie zaglądasz na techniczne, bo gdybyś tam zajrzała, to wiedziałabys, ze aby uniknąć takich problemów, jak w sprawie Pokemon, stworzyłyśmy "taryfikator" (nazwa nieładna, ale na razie taka musi być) nadawania ostrzeżeń, dokładnie opisany. Aby był jasny dla wszystkich. umieszczony został (oprócz miejsca z regulaminem) także w watku o ostrzeżeniach, jako odpowiedx na problem, który powstał.

Proszę, oto odnosnik: [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,308.msg171103.html#new] taryfikator [/url]

nic ukradkiem nie zostało dodane, przykro mi, że nie zauwazyłaś. nie trzeba wertowac codziennie regulaminu, bo nic nie jeste zmieniane bez powiadomienia użytkowników.

Nad dwoma zapisami pracujemy: pktem 6 regulaminu i tym własnie kontrowersyjnym zapisem w taryfikatorze. Badź tak miła i zajrzyj do odpowiedniegą watku - "wspólne tworzenie regulaminu" i tam sie wypowiedz.


Korszarzu - w tej chwili jestem w trakcie tworzenia podstawy nadawania ostrzeżenia, jak skończę to uwierz mi, że nasza rozmowa przyniesie porządany przez Ciebei skutek. Ale powoli, jak pisałam wyżej, ja najpierw sprawdzam, a potem 'wieszam". Nie na odwrót, i to wydaje mi sie właściwe.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 09:09
Przykro mi, że nie zaglądasz na techniczne, bo gdybyś tam zajrzała, to wiedziałabys, ze aby uniknąć takich problemów, jak w sprawie Pokemon, stworzyłyśmy "taryfikator" (nazwa nieładna, ale na razie taka musi być) nadawania ostrzeżeń, dokładnie opisany. Aby był jasny dla wszystkich. umieszczony został (oprócz miejsca z regulaminem) także w watku o ostrzeżeniach, jako odpowiedx na problem, który powstał.



Czyli w pełni potwierdza to moją wcześnieszą wypowiedź o ukradkowo i chyłkiem wprowadzanych zmianach.

Powstaje "problem" a Sz.P. Moderatorski zarasz szybciutko produkuja na niego "odpowiedź" w postaci kolejnego zapisu Regulaminu.

Który też z tego względu trzeba regularnie (właśnie co jaki czas?) studiować by wiedzieć co akurat Sz.P. Moderatorki zmieniły.

I to jest właśnie nienormalne.

Że sie od forumowiczów wymaga by byli na czasie z najświeższymi i ukradkiem wprowadzanymi zmianami.



wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 09:10
Niestety, wypowiedź moderowana ma swoje zasadnicze minusy:
- użytkownik karany jest też tym, że jego wypowiedzi pojawiają się spóźnione, czasem zupełnie poza tematem wątku,
- posty czasem pojawiają się jeden pod drugim,
- prawdopodobnie nie ma możliwości ich zedytowania.

Ale aby to zmienić, należy napisać do Quanty, bo to tylko Ona ma możliwość takiej ingerencji. My możemy tylko stosować to, co ona stworzyła.

Elu to dziwne, że tylko ty nie zauważyłaś, że moderatorki zaproponowały zmiany. nie było to robione ukradkiem, jak piszesz, tylko na forum, w najbardziej goracym w tym czasie wątku i odpowiednim ku temu, bo dot. ostrzeżeń.
Rozumiem, że uwazasz, że to źle, jesli pojawia sie problem, a my na niego reagujemy, tak? Uważasz, że prosty, jasny i przejrzysty regulamin nadawania ostrzeżeń - zarówno dla użytkowników, jak i moderatorów to nie udogodnienie, a przeszkoda? Nie rozumiem Twojego punktu widzenia  😜
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 09:14
korsarz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś założył taki wątek, zrobił ankiete. proszę bardzo. Bo mnie juz powoli jest wszystko jedno 🙁
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 lutego 2009 09:15
- prawdopodobnie nie ma możliwości ich zedytowania.
ponownie z autopsji 😉
- moderator moze edytowac posty moderowanego uzytkownika - u mnie aurelia poprawiala znaki ? które pojawiały sie zamiast liter ze znakami diakrytycznymi (np. znalazłam pojawiało sie w moderowanym poscie tak: znalaz?am - i to pare razy aurelia w moich postach poprawiala po tym jak post pojawil sie juz na forum)
- po zakonczeniu okresu moderowanego uzytkownik moze edytowac wszystkie swoje posty - rowniez te dodawane przez akceptacje moderatorów.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 09:19
własnie jestem w trakcie poprawiania postów korsarza (za jego prosbą). Niestety, bezsensem jest, aby użytkownik np. miał pisac mi PW - "popraw mi orta w poście nr 122 w wątku X". A nie mogę też bez jego zgody czy prośby poprawiać jego postów, bo boje sie, ze zostanie mi zarzucona ingerencja w wypowiedź.

No ale taka jest kostrukcja  wypowiedzi moderowanej, nie wiem, czy da sie to zmienić 🙁
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 09:19
Elu to dziwne, że tylko ty nie zauważyłaś, że moderatorki zaproponowały zmiany

a można wiedzieć gdzie to było proponowane?

Przyznam że nie czytam codziennie wszystkich waszych wpisów rozsianych po różnych wątkach - a rozumiem że tego właśnie sie oczekuje od forumowiczów (?).

Może w takim razie zapiszmy kolejny punkt w Regulaminie:

Pkt [ ] Każdy Forumowicz ma obowiązek codziennego śledzenia wypowiedzi  Moderatorek w wymienionych wątkach:

[tu podać linki do wątków które codziennie trzeba przeczytać przed przystąpieniem do dyskutowania na forum]


wątek zamknięty
Pozwolę sobie wkleić tutaj, to co napisałam na technicznym.
Opolanka bądź dzielna  🙂 najgorsze jest to, że w zasadzie Tobie dostaje się za poczynania aurelii.
Cytat:

Jako, że dane mi było wrócić dzięki pozostałym moderatorkom i forumowiczom walczącym o "równość i niepodległość", za co im chciałam bardzo podziękować.
Jednakże po zaistniałej sytuacji mam pewne obawy co do pozostawienia aurelii, jako moderatorki.
Wprowadziła na forum terror i swoistą wręcz dykataturę, siejąc postrach, jak tajfun przechodząc przez wszystko, nie pozostawiając reszcie moderatorek pola na jakiekolwiek działania.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ludzie boją się o tym mówić publicznie - podczas - jak to ładnie zostało nazwane Pokemon Gate - dostawałam pw w tej sprawie, ale mało kto, a w zasadzie nikt nie odważył się zabrać głosu publicznie. Czy to nie zastanawia?
Owszem - można powiedzieć, że teraz został stworzony taryfikator - ale... rząd Kaczyńskiego też musiał podać się do dymisji za nieudolne rządzenie.
Myślę, że aurelia powinna ponieść konsekwencje swoich czynów - i jeszcze raz podkreślam - nie dotyczy to mojej sprawy. Uważam, że pokemongate był potrzebny, bo był po prostu tym właśnie ostatnim kamyczkiem, który pociągnął za sobą lawinę.
Heh, tylko dalej mam obawy, czy ludzie pomimo owego taryfikatora wypowiedzą się publicznie, w tym momencie to jest jak partyzantka pochowana po lasach.
Koniec cytatu
BTW-mogę założyć taki wątek z ankietą, ale nie wiem, czy nie dostanę bana od aurelii wtedy.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 09:22
[quote="ElaPe"]a można wiedzieć gdzie to było proponowane? [/quote]


Wystarczy czytać ze zrozumieniem:

Przykro mi, że nie zaglądasz na techniczne (...)

Proszę, oto odnosnik: [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,308.msg171103.html#new] taryfikator [/url]



Podałam Ci odnośnik na poprzedniej stronie! Czytasz??
Po co ta zgryźliwość??
Następnym razem, gdy bedziemy wprowadzac zmiany, wyślę Ci PW z odnośnikiem do konkretnego watku.


Pokemon powiem szczerze, że mam juz dośc. Staram sie zrobic coś, aby służyło wszystkim. Ale widac się do tego nie nadaje.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 lutego 2009 09:23
Elu to dziwne, że tylko ty nie zauważyłaś, że moderatorki zaproponowały zmiany. nie było to robione ukradkiem, jak piszesz, tylko na forum,  
IMHO niezupelnie tak to wygladalo dla wiekszosci uzytkowników... w tym i dla mnie!

Bo to co ja zobaczylam to pojawienie sie gwiazdki przy wątku Regulamin. ale w samym regulaminie nie ma nijak zaznaczone co i kiedy zostalo dodane/zmienione. ostatecznie zauwazylam, ze pod koniec tekstu "dopisal sie" taryfikator, ale to dopiero jak sie skupilam na zadaniu "znajdz 10 roznic"...

i tutaj dwie uwagi:
- w regulaminie powinno byc przejrzyscie zaznaczane kiedy i co jest zmieniane/dodawane
- taryfikator dodalyscie "na szybko" - nie tak jak wczesniej, po zastanowieniu, ochlonieciu i przeczytaniu opinii/wnioskow racjonalizatorskich jakie uzytkownicy z reguly zglaszaja w watku - nomen omen - o WSPOLNYM tworzeniu regulaminu. I teraz to sie mści.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 09:26
Okej - słuszna uwaga. Za chwilę dodam info o zmianach i je wytłuszcze.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 09:27
korsarzu,
ponieważ jeden post pod drugim to jest niezgodne z regulaminem.I to nie z winy uzytkownika. nie jesteś karany ostrzeżeniem ani upominany. Bo wiemy, że to nie wynika ze złej woli, ale z sytuacji.

Aha Pokemon jeśli masz ochotę, zakładaj wątek ankietowy. Przecież Ci wolno 🙂
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 09:33
Podałam Ci odnośnik na poprzedniej stronie! Czytasz??

czytam. Jednak nie zmienia to faktu że by być na czasei trzeba analizować wszystkie wasze nowe wpisy.

Teraz wiem że jest taryfikator.

Potem będzie coś innego. Skąd będę o tym wiedzieć???

Chcesz na PW mnie powiadamiać o tym? Proszę bardzo.

A co z innymi niewiedzącymi o nowościach. Że się pojawiły gdzieś? Do wszystkich PW chcesz słać?

Co do moda Aurela moim zdaniem wystarczająco wiele razy swoim postępowaniem udowodniła że zupełnie się nie nadaje do tej roli. Czasem Wydaje się czasem że zupełnie sensownie potrafi się wypowiadać po czym następuje jakieś sprzężenie, jakaś zapadka przeskakuje i pojawia się wypowiedź jakby przez zupełnie kogo innego pisana pełna jakiejś chorobliwej zaciętości, zapiekłości, jakichś urazów sprzed miesięcy które koniecznie musi zawsze odegrywać przy każdej okazji.

Tak nie może postępować Mod - tym bardziej że w tej zapiekłości nie przestrzega  Regulaminu robiąc afery z wydawałoby się niczego szczególnego.

W pelni zgadzam się z Pokemonem i Korsarzem w tej materii.

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.