Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

No ja chcę kupić z pierwszeństwem wejścia, chciałam VIP bo miałam nadzieje że jest w nim szansa na spotkanie za kulisami z grupą ale jak się dowiedziałam że 880zł płaci się za możliwość jedzenia i picia to podziękowałam  😎
Ja miałam EE ale sprzedałam, już odechciało mi się n-ty raz wisieć na Marsach na barierce, idę na normalny. Jak bardzo chcesz "spotkanie" i nie żal ci forsy to możesz kupić Goldena aka Adventures in Wonderland (choć teraz to dla mnie kpina)
Niemiłek masz PW 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lutego 2013 13:49
niemiłek, no z tą nazwą to...  😂
Facella, już nie chodzi nawet o nazwę, nie wnikam czemu zrezygnowali z TAKIEJ nazwy. To co teraz oferują to porażka...

/EOT
hanoverka, a jak masz EE to ile czasu wcześniej możesz wejść? Bo nawet te 30min robi różnicę. Wiadomo ile było biletów EE- bo byłoby głupio przyjść o 15.00 jak wpuszczają o 16.00 tych z EE. a tu 44444 osób 😉


Godzinę wcześniej wpuszczają. I też tak sobie pomyślałam, że co z tego jak tych z EE będzie całe mnóstwo czekać 😁 Muszę być na początku  😜
SLASH 😜 😜 😜

[img width=380 height=285][/img]  [img width=380 height=285][/img] 
[img width=380 height=285][/img]  [img width=380 height=285][/img]

Było magicznie. Nigdy tego nie zapomnę, choć nie umiem opisać tych emocji. W niektórych momentach blisko sceny to była walka o życie, ale wszyscy w moim otoczeniu świetnie się zachowywali, skakali, śpiewali, machali łapmi, klaskali - łącznie ze mną oczywiście. Flagi nie sięgnęłam, ale  przeszła bardzo blisko mnie. "Śpiewałam" wszystko, dzisiaj prawie nie mówię. Nigdy jeszcze nie wypruwałam z siebie wnętrzności tak bardzo. Serio, nawet największemu wrogowi nie życzę, żebym krzyczała na niego tak, jak darłam się wczoraj. A confetti na Paradise City dało taki efekt, że skumulowane emocje wybuchły i jak zahipnotyzowana skakałam mając nadzieję, że ta chwila będzie trwała wiecznie. Nadal nie wierzę, że to był TEN Slash, TEN Myles i CI Konspiratorzy. A Dammit jak się uśmiechał w naszym narożniku... Według mnie pięknie zaśpiewał wszystkie 3 piosenki, jego wykonanie WTTJ będzie mi się śniło po nocach! Najbardziej fascynuje mnie fakt, że jako osoba neurotyczna, panicznie bojąca się tłumów, nie miałam problemu z wytrzymaniem koncert na płycie, wśród takiej ilości ludzi dookoła i z taką ilością ludzi za plecami na trybunach. Magia. Slash.
Jeszcze do końca nie doszłam do siebie. Boję się oglądać Made In Stoke albo słuchać AL, żeby się z nie poryczeć. Też mnie łapie pokoncertowa depresja...
umarłam właśnie z zazdrości, dzięki fin    😜
Na YT można oglądać koncert Muse na żywo  😀 niestety już powoli dobiega końca...

http://www.youtube.com/warchildmuse?feature=inp-lt-muspl

edit: się wziął i się skończył już  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lutego 2013 09:32
Karolinaa idziesz w czwartek na Tetrisa?
JARA, tak, chodźmy!! 😉
Florence na CLMF  😜
Wiadomo kiedy będzie więcej zespołów ogłoszonych?
Ja sprawdzałam ceny: 245zł za 2dni. 155zł za 1. I trochę głupio mi płacić 'aż' tyle, skoro to jest tuż obok mnie. Z psem chodzę na spacery na pas, a pod oknem mam pole namiotowe 😉
Florence ! Marzenia się spełniają  😅 Kto się wybiera?
Ja 😍 o ile mi jakieś plany na wakacje tego nie skomplikują
Szkoda tylko, że na Lanę mi się raczej nie uda wybrać, bo ludzie chcą teraz po 400 za jeden na płytę, za tyle mogę sobie sama od dystrybutora kupić 🤔
Ja na bank będę  😀 ten rok finansowo mnie zabije, w samym sierpniu waters i clmf, dobrze, że chociaż opener na miejscu  😵
ano własnie, Opener. kiedy w ogóle artyści wszyscy będą wiadomi? Nawet ze względu na Rihannę opłaca się bardziej 4dniowy
19 lipca będzie Cohen w Łodzi 😉
Bay, chyba nawet połowy nie ogłosili  😉
No to wiem, pytam się do kiedy ogłaszają 🙂
haha przeczytałam "czy już są wszyscy wiadomi"  😂 ostatnio były 14 lutego ogłoszenia, więc pewnie jakoś niedługo powinni coś nowego dać  😀
http://www.monster-bash.de/
blisko jest, jaram sie jak glupia, tylko nikt nie chce ze mna jechac  🙁
Bischa   TAFC Polska :)
12 marca 2013 07:12
Wybiera się może ktoś w sobotę do Gdańska na koncerty w Ergo Arenie?

A ja wam opowiem o jednym koncercie, na którym byłam w lutym, w Łodzi. Ja oczywiście czekałam na występ Thomasa Andersa, bo głównie dla niego na ten koncert się wybrałam, a że przy okazji grała przed nim Sandra, której muzykę lubię i cieszyłam się, że będę mogła również ją zobaczyć na żywo. Miałam nadzieję na dobrą zabawę, a po koncercie Sandry byłam totalnie zniesmaczona 🤔
Spóźnienie 50 minutowe mnie wkurzyło, ale to nic, po koncercie dowiedziałam się dlaczego było opóźnienie-jaśnie gwieździe nie spodobał się makijaż, zamknęła się w garderobie z fochem i nie chciała dać sobie zrobić nowego 🤔wirek: Druga rzecz, wyszła na scenę, wyglądała jak k****, obcisła sukienka (przy tragicznej figurze), mini taka, że majtki co rusz było widać. Wszystko śpiewała z playbacku (idealnie to pokazała, gdy piosenka już leciała, płyta śpiewała, a Sandra mikrofon na dole-tak się spieszyła, jak się zorientowała, że uderzyła się mikrofonem w usta i rozkwasiła sobie wargę), koncert sztywny (jako tako bawiłam się na dwóch moich ulubionych piosenkach), zero kontaktu z fanami. Szczytem jednak wszystkiego było, jak się chciała na początku przywitać z fanami, publiką i krzyknęła: "Dobry wieczór, WARSZAWO!", śpiewając w Łodzi! 😵 My fani Thomasa liczyliśmy na to, że zagra razem z Thomasem ich jedną, wspólną piosenkę, nie doczekaliśmy się, ale może to i dobrze?

Żal mi było jej biednych fanów, którzy przyszli dla niej, a tak ich potraktowała. Szczefgólnie Edvarda ze Słowenii, z którym przegadałam pół koncertu Sandry, a który przyjechał specjalnie dla niej, a potem został także na koncercie Thomasa i zobaczył coś kompletnie odwrotnego.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 marca 2013 11:12
Dzieczyny Tetris jest 21, a Zeus 22?
Papa Roach wraca do Polski! (ostatnio mieli koncert pod koniec listopada). Zagrają w Krakowie 10.06 i 11.06 w Poznaniu.

JARA, tet jest 17 na aptaun tour : https://www.facebook.com/events/328050383971431/?ref=14 a Zeus 22 https://www.facebook.com/events/187758781366546/?ref=14.

Tetris miał być 21 ale lutego, jeśli dobrze pamiętam.  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 marca 2013 11:10
Już wszystko wiek, na poniedziałek biorę wolne 😀
A czy któraś z Was wybiera się 18.04 na Donatana?  🙂
JARA ja już zrobiłam akcję pt. wpiszcie mnie w poniedziałek na listy  😎

Atutowa jest szansa, że ja pójdę  😉
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
14 marca 2013 21:53
Tak bym chciała pojechać na SOAD;< Nie dość, że bilety wyprzedane pierwszego dnia, to teraz chodzą średnio po 400 zł, przy cenie nominalnej 165.
Swoją drogą, jakie to idiotyczne, że bilety skupują ludzie, którzy nie zamierzają iść na koncert, tylko się bogacić na tym, że komuś zależy a sam nie zdążył kupić.

Chyba więc nie pojadę, nie mam kasy na wywalenie 800 zł na bilety, a miał to być nasz wypad rocznicowy;<
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się