Czy aurelia powinna zrezygnować z funkcji moderatorki?

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 12:14
Jakiekolwiek tak luźno sformułowany regulamin, to droga do anarchii i zaproszenie do oprotestowania każdego ostrzeżenia, "bo moderator jest nieobiektywny".

Wwybacz ale się nie zgodzę. Wszystko zależy od stylu działania i osobowości moderatora.

Zły moderator nawet jak będzie miał szczegółowy regulamin przed oczyma to tak będzie postępował jak jemu akurat pasuje nie bacząc na zapisy Regulaminu. Co mu kto zrobi? Najwyżej ukarze najgłośniej wytykającyh mu to.

jakoś większość nie ma z regulaminem, moderowaniem itd problemu. nie chce powrotu do korzeni

Wiesz ja się wypowiadam za siebie, nie za większość.

zdecydowanie mi z tym nie po drodze

nie wiem do czego pijesz - ale każdy ma prawo do wyboru "swojej drogi". Nikt nikogo nie zmusza do niczego przecież.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 lutego 2009 12:16
Po raz kolejny - to nie ten wątek!  🤬

a teraz przewrotne pytanie dot. nierównego traktowania: kto odwazy się zaryzykować kolejną awanturę i wlepi ostrzezenie za oftopowanie?  :emota2006092:



wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 12:17
Ja się nie boję 😉 Jak uznam za stosowne, to wlepię. jak widać, ElaPe potrafi wrócić na właściwy tor. Jak na razie...
wątek zamknięty
[quote author=opolanka link=topic=2317.msg171422#msg171422 date=1234267759]
Po raz kolejny - to nie ten wątek!  🤬

a teraz przewrotne pytanie dot. nierównego traktowania: kto odwazy się zaryzykować kolejną awanturę i wlepi ostrzezenie za oftopowanie?  :emota2006092:
[/quote]

No właśnie i ja ten punkt regulaminu czytałam . 🏇

pozwoliłam sobie poprawić cytowanie /o.


wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 12:21
a teraz przewrotne pytanie dot. nierównego traktowania: kto odwazy się zaryzykować kolejną awanturę i wlepi ostrzezenie za oftopowanie?

jak sądzę twój wtręt  też jak najbardziej pod offtopowanie podpada. 😉

Jak na razie...


oho, widzę że czarne chmury się zbierają nad moją głową  😉
wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 lutego 2009 12:23
oho, widzę że czarne chmury się zbierają nad moją głową  😉


Ciezko na to pracujesz EluPe  😉
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 12:27
Uważąj Lotnaa bo też się dochrapiesz - też oftopikujesz 😉

wątek zamknięty
Nie znając sprawy nacisnęłam tak, tylko dlatego by spojrzeć w wyniki...
teraz, gdy poznałam więcej pewnie byłoby nie - niech sama podejmię decyzję...
nie wiem, nie mój problem... pw było wielkim świństwem, ale poza tym nic nie mam...

ale w ankiecie powinna być opcja "nie wiem", choć by dla tych co głosować nie chcą, a mają chęć zobaczyć wyniki  👿
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 lutego 2009 12:42
A myślałam, że na tym forum siedzą też dorośli ludzie...
Masakra. Krucjata prowadzona przeciw "modreatorowi, który hamuje wolność słowa, zastrasza użytkowników tak, że boją się odezwać" . Biedaczynki, aż mi się łezka w oku zakręciła. Jak byście się przyzwoicie zachowywali, to byście ostrzeżeń nie mieli. Proste.

Ja rozumiem, że dla niektórych ludzi to forum jest całym życiem... może to jest właśnie okazja do spojrzenia na nie i zobaczenia jakie to kuriozum? Że tak strasznie ekscytujecie się i oburzacie tym kto jest modem na forum? Ja osobiście, zamiast KOLEJNEJ JUŻ  ankiety, radziłabym wybrać ise na spacer, czy do stajni, żeby zobaczyć, że poza forum też jest świat i też toczy się życie, a re to tylko miejsce, gdzie wymieniamy poglądy o tym życiu na zewnątrz.

A teraz możecie mnie zjeść  🏇
wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 lutego 2009 12:46
Wracajac do Aurelii, mam do niej stosunek zupelnie neutralny i nie potrafie ocenic, czy dobrze czy zle sprawuje swoje obowiazki. Ale jak slusznie zauwazyla busch. juz sam jej wybor byl kontrowejsyjny. W ustabilizowanych demokracjach jest taki dobry zwyczaj, ze kiedy jakas osoba na danym stanowisku zaczyna budzic za duze kontrowersje, podaje sie do dymisji. Szkoda, ze u nas nie jest to norma.
wątek zamknięty
niestety, Strzyga nie jesteś pierwszą, która to powiedziała i nie sądzę, aby Cię jeść mieli.
Temat jest o obrzucaniu moda gnojem, bo ważył się dawać ostrzeżenia, a nie o tym, że to jest TYLKO forum  😉
no może jest też o równości  🤣
wątek zamknięty
Wybór aurelii na moda - fakt, był kontrowersyjny...
Ale mnie osobiście aurelia zaskoczyła, na plus.
Swoją funkcję sprawuje bardzo przyzwoicie, pomimo tego, że grono osób tylko czeka aż się potknie...

Ja rozumiem, że dla niektórych ludzi to forum jest całym życiem...


No więc właśnie... Ludzie to tylko forum... Naprawdę tragiczniejsze rzeczy się dzieją na świecie, niż fakt, że ktoś dostał ostrzeżenie...  🙄

wątek zamknięty
W ustabilizowanych demokracjach jest taki dobry zwyczaj,...

...ale:

- w ustabilizowanych demokracjach rośnie liczba tych, którzy chcieliby żyć na koszt innych,
- rosną podatki,
- itd.

Może więc na forum lepsza jest oświecona dyktatura?   🙂
wątek zamknięty
Stzryga ma rację bo to nie dotyczy jej.Proste.Konsumpcja w grę nie wchodzi 😉Za mało apetycznie wygląda to danie 😁
Najbardziej istotne forum jest dla tych, którzy teraz tak głośno temu zaprzeczają  temu😉Jakby nie było to by olali.A tak widać, że prawda ich gryzie.

No cóź Lotnaa na to bym nie liczył...


Uważam, że regulamin i moderacja dotyczą wszystkich, którzy są użytkownikami forum. Także tych, którzy ostrzeżeń nie dostali, a tych jest chyba większość. Nigdy nie da się zrobić tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Osobiście nie rozumiem wielu głosów przeciwko moderacji. Wystarczy używać kulturalnego języka, trzymać się kilku prostych zasad i życie jest prostsze dla wszystkich. To nie jest taki problem wbrew pozorom.
wątek zamknięty
Korsarz, mnie gryzą jedynie ciągłe nagonki na pracę modów, bo zakłóca to swobodnemu korzystaniu z forum.
Też miałam ostrzeżenie, nawet wypowiedź moderowaną i nie wnosiłam przy tym o odwołanie aurelii, która mi to nadała... Skoro udzielam się na forum, muszę podporządkować się pewnym zasadom tu panującym, jeśli nie - dostaję odpowiednią "karę" proste. Jak coś się nie podoba, to nie muszę tu wchodzić.
wątek zamknięty
Korsarz - to się robi na prawdę nudne. Prawie w każdym wątku wspominasz coś o Aurelii, a uściślając, że jest leniwa itp. Może popracuj nad sobą, a nie wytykasz błędy innym.  😉
wątek zamknięty
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
10 lutego 2009 13:31
Wracajac do Aurelii, mam do niej stosunek zupelnie neutralny i nie potrafie ocenic, czy dobrze czy zle sprawuje swoje obowiazki. Ale jak slusznie zauwazyla busch. juz sam jej wybor byl kontrowejsyjny. W ustabilizowanych demokracjach jest taki dobry zwyczaj, ze kiedy jakas osoba na danym stanowisku zaczyna budzic za duze kontrowersje, podaje sie do dymisji. Szkoda, ze u nas nie jest to norma.



Jeżeli tych, u których osoba na stanowisku wzbudza kontrowersje, jest zdecydowanie mniej, a tylko potrafią głośniej krzyczeć niż reszta i skuteczniej manifestują swoje stanowisko, a zazwyczaj lepiej widoczni są ci, którzy głośno krzyczą i butniej/brutalnie manifestują swoje zdanie, to dlaczego osoba na stanowisku ma podać się do dymisji. Zwolennicy - liczniejsi, ale spokojniejsi - będą poszkodowani. Jak już to mówiłabym o wotum zaufania, żeby sprawdzić jak to naprawdę jest z tymi przeciwnikami i zwolennikami, tzn. jaki jest układ sił.

Jednakże biorąc pod uwagę, że jesteśmy na forum, mamy modów, których sami wybraliśmy - nawet jeżeli się nie brało udziału w głosowaniu, bo w ten sposób pozwoliliśmy decydować za siebie reszcie i teraz możemy mieć pretensje tylko do siebie - uważam, że robienie afery jest dziecinadą.

Zawsze znajdzie się ktoś, kto uzna decyzję moda za niesłuszną/krzywdzącą/stronniczą, a karę za przesadną, gdy ktoś inny stwierdzi, że kara jest za mała.

Kiedyś, kiedyś usłyszałam - "Nie ma demokracji w autobusie".

I powiem Wam - NIE MA DEMOKRACJI NA FORUM ❗

Bo jeśli byłaby każdy mod każdą swoja decyzję musiałby poddawać pod głosowanie. A to byłby już za przeproszeniem b u r d e l na kółkach.

I wyobraźcie sobie taką sytuację - ktoś całkiem nowy wchodzi na re-voltę, bo szuka konkretnych wiadomości, konkretnych porad na tematy końskie, a pierwsze co mu się rzuca w oczy, to dyskusja na temat moda. Że- na-da.
wątek zamknięty
Graba.   je ne sais pas
10 lutego 2009 13:36
Mnie zastanawia czy na tym forum są dorośli ludzie czy nastolatki z urażoną dumą? Nie podoba się to nie musicie ciągle tutaj siedzieć.

I zastanawia fakt, że w głosowaniu na moderatorów Aurelia zdobyła taką ilość głosów, która pozwoliła jej na bycie moderatorką. Nie wzięło sie to z nieba.
A jak jesteście tacy mądrzy to sami zostancie moderatorami na tak dużym forum. Zobaczycie, że to wcale takie proste nie jest. Wiecej wyrozumiałości 🙂 i pokory!


A Ty Pokemon jesteś co najmniej śmieszna... Tak samo jak ten temat 😁

😉
wątek zamknięty
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
10 lutego 2009 13:39
co wam to da ze Aurelia zrezygnuje? jak i tak zaraz bedzie nowy moderator na jej miejsce i znow bedziecie chcieli innego  🤔
na starej volcie tez tak bylo deidre jest zle trzeba nowego, zostal wybrany nowy i tez bylo zle polem kolejna grupa moderatorow i kolejna i tak w kółko  🙄

zachowujemy sie jak typowy stereotypowy narod polski ciagle nam zle  🙄
wątek zamknięty
Mam prośbę- przenieście ten wątek z działu Konie.
Kurczę,mam teraz ja robić Ankietę czy przenieść czy nie?
Wątek jest OFF w całości w stosunku do tematu działu.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 13:46
przenoszę na Towarzyskie, bo coniektórzy nie czytają Technicznych i mają potem pretensje, że cos ich omija.
wątek zamknięty
Janek nie przesadzaj bo robi się to nudne 😉Przesadzanie dobre jest na wiosnę.I Ci polecam szczerze.Popracuj nad obrazkami może z tego będzie większa nauka na przyszłość.Niż wypowiadanie się w kwestaich, które Cię przerastają 😉Leniwa jest to fakt.Widziałeś żeby coś robiła kiedykolwiek??

no sorry jak to jest przykładem Twojej kultury osobistej, to faktycznie, Aurelia się nie spisała! powinna dać Ci bana!
kim jesteś, że mówisz komuś co ma robić w swoim życiu?  🤔
kim jesteś, żeby decydować o tym, co chłopaka przerasta a co nie?  🤔

Nie widziałam nigdy, żebyś coś robił! Leniwy jesteś, tak?  🙄 🙄 🙄

edit. trzy osoby sieją ferment, a na forum jest 1083
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 lutego 2009 13:49
Widziałeś żeby coś robiła kiedykolwiek??



No to robi czy nie robi? dała ostrzeżenie, znaczy zrobiła, czy może jednak nie?
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 13:49
korsarz, leniwa jest, bo nie widziałeś, żeby robiła cokolwiek? a podobno dobry mod to taki, którego NIE WIDAĆ, NIE SŁYCHAĆ, A JEST  😎

A prawda jest taka, że Aurelia robi tu najwięcej, dlatego najbardziej się nie podoba.
wątek zamknięty
przenoszę na Towarzyskie, bo coniektórzy nie czytają Technicznych i mają potem pretensje, że cos ich omija.

🙇 🙇 Dzięki.
wątek zamknięty
Graba.   je ne sais pas
10 lutego 2009 13:53
Korsarz jak Ci tutaj tak źle, szykanuje Cię Aurelia (:hihi🙂to nie rozumiem dlaczego tutaj siedzisz, ba, dlaczego się wypowiadasz 🙂 Nie wnosisz nic owocnego do dyskusji. Z reszta... Twoje pasty juz dawno straciły wartość merytoryczną 🙂
wątek zamknięty
Korsarz ręce mi opadły..siedzimy sobie tutaj z grupką koniarzy, prostych ( nie mylić z prostakami), ale i tych z wyższej półki  i wstyd nam, że jesteś w tej samej grupie społecznej. To w jaki sposób wyrażasz się o innych poraża, nie masz ani szacunku do rozmówców, w większości kobieta ani do czytelników tego forum.

"o, że komuś i słusznie się co nie podoba to jest źle dla Ciebie?" Twoje niegrzeczne zachowanie też jest słuszne?

wyluzuj, jak już widać w tym i nie tylko w tym wątku podpadłeś nie tylko aurelii, dostałeś ostrzega od innego moda! halo! może to nie z nimi jest coś nie tak tylko z Twoim zachowaniem- powiedz mi co za problem zmienić  chamskie odzywki na ton jakim pisałeś w wątkach o ślązakach itp.?

jakoś dziwnie Pokemon  potrafiła ze spokojem wyjasnic o co ma dokladnie pretensje i co uwaza za niesluszne-i jakos dziwnie nie negowala calej pracy Aurelki jako modki.

relax take it easy - serio wyjdzie wszystkim na zdrowie
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 13:57
Ja tak delikatnie chciałabym tylko zauwazyć, że rwetes o rzekome cytowanie PW od korsarza do Aurelii, podniósł się dopiero wtedy, gdy napisał o tym Korsarz (w każdym wątku coś o tym przemycał). Wcześniej jakoś nikt tego nie zauwazył. Dziwne...
wątek zamknięty
A może ma ktoś propozycję kompromisu? Kto pisał pracę o negocjatorach?
Jest okazja popraktykować.
Ja dlatego prosiłam o uzasadnienie-bo miałam nadzieję,że sprawy opisane po kolei okażą się tak naprawdę drobne i mało istotne.
Chciałabym,żeby ten spór zakończył się zgodą /nawet za cenę pewnych ustępstw z każdej strony/ -wtedy re-volta wyjdzie obronną ręką .
Kto chętny pojąć się znalezienia rozwiązania?
Ja to widzę tak: ankieta pokazuje rozkład głosów. Uznajemy jej wynik po upływie doby i zamykamy dyskusję. Kary się kończą. Dyskutujemy sobie dalej na inne tematy mądrzejsi o to przykre doświadczenie.
Kto uzna ,że powinien przeprosi - i drugą stronę i użytkowników,że byli świadkami i uczestnikami.
Przy okazji zlotu strony wzajemnie stawiają piwo czy czekoladę.
Koniec.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 14:18
Tkaniu nie o karę chodzi.Chodzi za co dostałem.Za obronę.Aurelia uważa, że trzeba kapować, a nie bronić się.Nie rozumiem wiec dlaczego jeszcze nie ma tu wśród jej obrońców ostrzeżeń.A tylko wśród tych z którymi się nie zgadza.Ale doceniam Twój wkład w uspokojenie sytuacji.Tum bardziej, że paru obrońcom nerwy puszczają gdy parwda w oczy kole 😉


korsarzu, chciałabym Ci przypomnieć grzecznie, że ostrzeżenie dostałeś ODE MNIE, a nie od Aurelii.

Zgadzam się z Tanią. Ankieta trwa do dziś do godz. 21😲0  .

Potem uważam temat za zamknięty. Wszyscy chyba wyciągnęliśmy z tego lekcję. Mam nadzieję.

Mam nadzieję również, że wprowadzwenie taryfikatora przyniesie porządany efekt.

Korsarz zejdź już z Aurelii, nie jest ona osoba leniwa, wkłada w to forum najwięcej pracy ze wszystkich modów. Jesli masz jej coś do powiedzenia, napisz jej na PW. i nie zaczynaj znów, że po oc na PW, skoro nie jest tajne. Jest tajne.

Ja mam juz dosyć tych przepychanek, ankiet, skarg.

Pozdrawiam
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.