Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Poczekajcie aż ktoś z nich przyjdzie i napisze dokładnie, ja wiem tylko z tego co dziewczyny w nocy pisały, a na razie tam trwa ogarnianie, wygląda to strasznie, najważniejsze że konie ok. Na razie oni sami nie wiedzą co trzeba i czego.
Burza, ufff, o to chodzilo bo pare znajomych koni tam bylo.
kujka   new better life mode: on
14 marca 2013 08:26
Pegasuska, Ty lepiej pisz co u Ciebie!

Burza, dobrze, ze konie ok. dzieki za info.
Moon   #kulistyzajebisty
14 marca 2013 08:27
To Bajardo, gdzie Koniczka stoi?  🤔
Fak, fak, fak...  🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
14 marca 2013 08:28
Dużo tych pożarów ostatnio 🙁
Najważniejsze, że ludzie i konie cali i zdrowi.
kujka   new better life mode: on
14 marca 2013 08:30
Moon, tak, dokladnie to.
O cholera, co się dzieje ostatnio! Mam nadzieję, że zniszczenia nie na tyle duże, żeby zamykać stajnię 🙁
Są ogromne, cała góra stajni spalona. Na pewno konie nie wrócą.
O matko, straszna wiadomość 🙁 Bardzo współczuję naszym dziewczynom i właścicielom stajni.
Moon   #kulistyzajebisty
14 marca 2013 08:44
Ciekawe jak doszło do zaprószenia ognia, z tego co widziałam (na fotach głównie) to raczej cały ośrodek nie był przysłowiową szopą pana Zdzicha, w której wszystko jest dziełem przypadku - co nie zmienia faktu, że w sumie wszędzie gdzie mamy do czynienia z el. drewnianymi, słomą, sianem (+ elektryką) etc trzeba bardzo, bardzo uważać...
Nie fajnie, aż mam gęsią skórkę jak o tym pomyślę 🙁
To okropne 🙁 Człowiekowi się wydaje, że jego to nie dotyczy, a jednak...  🤔
Pegasuska, Ty lepiej pisz co u Ciebie!



hehehe Kujka wszystko dobrze,pracuje w KS Celbant razem z mezem , jezdziectwo na razie porzucilam i obecnosc koni starcza. Moze za rok bede myslala zeby cos z tym zrobic na razie cierpie na brak czasu 🙂
kujka   new better life mode: on
14 marca 2013 08:48
ashtray, no wlasnie, strach sie bac! Zwlaszcza, ze Zaborow, Bajardo - to sa w sumie nasze okolice. I jakos tak, mimo wszystko zaczyna sie myslec..
Jak widać może się to zdarzyć każdemu i wszędzie, nawet w wypasionych ośrodkach. 🤔
Współczuję bardzo dziewczynom i nie życzę nikomu, żeby w środku nocy kiedykolwiek obudził go telefon, że stajnia się pali..
galopada_   małoPolskie ;)
14 marca 2013 08:52
kurcze coraz częściej dochodzi do takich sytuacji  🙁 wiem co czują osoby, które mają konie w okolicznych staniach. 2 lata temu w naszej miejscowości grasował podpalacz i oka nie mogłam zmrużyć przez kilka tygodni. Bałam się i o swoją stajnię i o stajnię Bieńków, bo tam takie ilości siana i słomy, że iskra spowodowała by ogromne nieszczęście  🙁
Najważniejsze, że konie nie ucierpiały!
Co za koszmar... Dziewczyny i chłopaki z bajardowskiej stajni, trzymajcie się!!!
Anderia   Całe życie gniade
14 marca 2013 10:49
O nie... Masakra, doskonale wiem jak się czujecie, bo miesiąc temu miałam dokładnie to samo... 🙁
edit: pomyłka  :kwiatek:

Masakra, na świecie koni nawet o tym piszą...

A ja w końcu pojechałam do konia, przez chorobę nie wychodziłam w ogóle z domu. Stała 2 ostatnie dni, ale zachowywała się nienagannie. Jutro jeszcze trener pojeździ, a ja w sobotę przybywam na trening  🏇
mils   ig: milen.ju
14 marca 2013 15:46
O matko, całe szczęście, że konie i wszyscy cali. Mam nadzieję, że takich sytuacji bęzie już coraz mniej, a nie więcej. 🙁
brunatna porządnie się wykuruj, bo pogoda teraz zdradliwa. 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 marca 2013 18:52
Koszmar! To straszne! Taka fajna stajnia, byłam tak 2razy tylko i stajnia zadbana. Dobrze że nikt nie ucierpiał i wszystkie konie nie dostały obrażeń 🙂
Trzymam kciuki za odbudowę stajni 🙂 


Fuerte dziś z Trenerką wyjechali na konsultacje z P.Markowskim, wszyscy zadowoleni 🙂 Ja niestety nie miałam jak dojechać i oglądać.

A Lolek? Lolek zaczął dziś chodzić z tym kucykiem który miał być najgorszy. Ale! Jednak stało się inaczej nie było żadnej walki, dwaj kumple  😍



[img]https://lh5.googleusercontent.com/-M0TatU6g9ag/UUIXqBubMEI/AAAAAAAAM1M/U0Yh1D0lIFE/s951/Zimowy+Lolek+358.jpg[/img]
czy foto rozjeżdża forum?
juliadna a te konsultacje nie zostały odwołane ?
Całe szczęście, że konie z Bajardo całe...

Ja melduję, że po lekach opuchlizna z szyi zeszła zupełnie. Koń trochę ospały, ale żyjemy... 😉
Trzymajcie się bajardowicze!
Natknęłam się na artykuł ze zdjęciami... Jedyne co powiedziałam, gdy go zobaczyłam to "mój Boże..."  🙁
http://www.nowodworska.pl/photo.php?id=857&l=1
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 marca 2013 19:30
tulipan miały być w Łężkowicach niedawno ale zostały odwołane. 
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
14 marca 2013 19:37
Tragedia 🙁 Bardzo współczuję.
mils   ig: milen.ju
14 marca 2013 19:48
juliadna Lolek jak zawsze przepiękny! 😀
Mąka strasznie to wygląda. 🙁
Boże, co za tragedia. Masakra jakaś. Całe szczęście, że nic nikomu się nie stało i nie ma aż tak wielkich zniszczeń. Mam nadzieję, że niedługo dowiemy się czegoś więcej.  Trzymajcie się bajardowicze:przytul:
Anderiajak tam konisko się ujeżdża 😉?

Czy ktoś, gdzieś widział wiosnę? 👀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 marca 2013 19:57
Ogień prawdopodobnie zaprószył się od piecyka. Wszystkie konie są całe i wszystkie są już w miarę stałych nowych domach. Ludzie z okolicznych stajni wykazali się niebywałą pomocą, w środku nocy zerwali się i stawili na miejsce i praktycznie podjeżdżał trailer za trailerem.
mils   ig: milen.ju
14 marca 2013 20:01
Ech, tak po prostu... Straszne. Tacy ludzie okazują się skarbem w takiej chwili.
darolga   L'amore è cieco
15 marca 2013 13:13
Czytałam o tragedii w Bajardo - to naprawdę straszne, bardzo, bardzo wszystkim poszkodowanym współczuję, dobrze, że nikomu nic się nie stało. Przesyłam moc wsparcia!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się