Oficerki

do mnie gdzieś dwa tyg temu doszły mountain horse, zaliczyłam od tego czasu parę jazd i jestem bardzo zadowolona  🙂 mam tylko nadzieję, że dużo nie siądą, bo już są minimalnie za krótkie
czy kojarzy ktoś oficerki nazywające się  "Exquisite" lub " Equisit"?
Dziewczyny, które oficerki byście poleciły z Fouganza czy Pfiff ?
fouganza masz 2 lata gwarancji i decathlon nie robi problemów
czy kojarzy ktoś oficerki nazywające się  "Exquisite" lub " Equisit"?

Nic sobie nie dam uciąć, ale chyba takie mam. Są gdzieś upchnięte, kojarzę taki napis na pudełku.
paa a nie wiesz czy to jest nazwa firmy, czy tylko model?
arabek, zupełnie przypadkiem trafiłam na pudełko- nazwa to equin, więc chyba nie to, czego szukasz... Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
darolga   L'amore è cieco
14 marca 2013 16:46
Gdzie kupię preparat do "rozciągania" skóry? Żeby trochę rozbić za ciasne oficerki? I jak on się profesjonalniej nazywa, żebym w sklepie żadnej gafy nie walnęła?
Trochę się zagalopowałam z optymistyczną wizją grubości mojej łydki  😁
darolga, w każdym obuwniczym powinnaś kupić bez problemu. Albo się zwie pianką do rozciągania obuwia, albo jest w formie sprayu. W deichmannie na bank jest.
Gillian   four letter word
14 marca 2013 16:53
i takim sprayem ile się da rozciągnąć?
darolga   L'amore è cieco
14 marca 2013 16:58
hanoverka - o, to superancko! Bardzo dziękuję  :kwiatek: Bałam się, że ten cud-preparat kryje się pod jakąś wymyślną nazwą i że nie będę umiała obsłudze w obuwniczym wytłumaczyć czego szukam  😁
Ufff, strasznie zawiła ta moja droga to perfekcyjnych i wymarzonych oficerek  😵 Jak nie za szerokie, to za wąskie  🙄 Mam nadzieję, że za jakiś czas mi te wszystkie cierpienia zrekompensują i nie będę chciała ich wymienić z powrotem na czapsy i sztyblety, jak to mam ochotę teraz...

Gillian - podobno około centymetra na lajcie, ale widziałam tutaj w wątku wpisy, że i o 2 cm udało się poszerzyć.
No z centa może do dwóch da radę rozciągnąć. Wymaga to determinacji i czasu jeśli dość sporo się potrzebuje 😁 Robiłam to przez tydzień po tym jak nie jeździłam w oficerkach przez prawie pół roku, a międzyczasie łydy przypakowałam na siłce. W nocy miałam skurcze łydki od tego rozciągania, ale finalnie się udało  🤣
Szukam skórzanych oficerek, sznurowanych, musze mieć krótkie, bo 47cm to dla mnie za długie, mam 161cm, ale i nie za chudą lydke :/
znalazlam takie: jako jedne z nielicznych nie są takie wysokie, ale i te wydaje mi sie, ze beda przy krotkie, bo mają 41cm a siada na pewno ...
http://www.gnl.pl/oficerki-sznurowane-spain-krotkieszerokie-p-3675.html
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
14 marca 2013 17:24
Dziewczyny, na gwałt potrzebuję zdjęć brązowych lub czarnych z brązami itp. (bez całych czarnych) zdjęć oficerek na nodze.  🙇
Lizzy proszę 🙂
Hippika


rumka   niezbadane są wyroki boskie
14 marca 2013 21:30
Agaleon jak Ci się sprawują te oficerki z Hippiki? Wytrzymałe? Wygodne? Możesz polecić?
nigdy więcej Hippiki 🙂

No wiadomo,jak też jeździ się po 8 koni dziennie to jest inaczej.
No ale myślę,że po miesiącu użytkowania nie powinien szew puścić przy zamku na ok 6 cm i szybko się ścierają od wewnętrznej strony.
rumka   niezbadane są wyroki boskie
14 marca 2013 21:38
Dzięki za info 😉
A te Fouganzowe ktoś ma ? Albo inaczej jaka firma najlepsza ?
rumka zależy jakie masz fundusze na ich zakup  😉
rumka   niezbadane są wyroki boskie
15 marca 2013 10:54
_megi_ w kwestii butów nigdy nie oszczędzałam nigdy ale oficerki najlepiej porządne w rozsądnej cenie tzn nie 300zł ale też nie 2000zł
Przejrzyj sobie poprzednie strony, masz tam mnóstwo zdjęć i opinii. Sama od jakiegoś czasu go śledzę, aktualnie marzą mi się Brogini dodane przez czegrę kilka stron wcześniej  😀 Jak będę w UK na pewno się w takie zaopatrzę  😉
Mam pytanie odnosnie tych oficerek : http://www.gnl.pl/product_info.php?products_id=3675{11}252{2}34{9}153
wie ktos moze czy ich dlugosc jest liczona po zewnetrznej czy wewnetrznej stronie ? i czy z podeszwą czy bez ? 😀
Przecież jest napisane w tabelce, że od wewnątrz.. I kto cholewką z obcasem mierzy?
darolga   L'amore è cieco
17 marca 2013 23:56
Moje MH zaczynają się układać, puściła skóra w kostce i zrobiły się naprawdę wygodne (strasznie mnie tam obcierały i cisnęły nad piętą), poukładały się też w łydce - nie są już takie "kaloszowate" (mam mega wąską kostkę, jak nadgarstek - i miałam tam dużo luzu, a z zewnątrz miałam wrażenie, że mam 2 x grubsze nogi...), bo idealnie siadły (brałam o prawie 3 cm za wysokie - już tego nie czuć, chociaż swoje wycierpiałam) i ładnie się pomarszczyły, wizualnie zwężając się tym samym w kostce. Jak na razie mega zadowolona jestem, chociaż jeszcze w nich nie skakałam - a i generalnie mało w nich jeździłam (może z 6-7 razy?), bo mam popsutego konia, ale w domu zastąpiły mi kapcie  😁 Żałuję tylko, że nie wzięłam węższych w łydce (żeby idealnie się do mojej łydki "rozbiły"😉, ale już mam pomysł, jak to naprawić, jak się uda, to się pochwalę  😀iabeł:
Mam też od kilku dni w łapkach Dubliny Hippici i powiem tak - jest różnica w klasie skóry, naprawdę - moim zdaniem bezkonkurencyjnie wygrywają MH. Może i mają one grubszą skórę, która początkowo może odstraszać (pieruńsko sztywna!), ale jak już puści - robi się rewelacyjna. I naprawdę gołym okiem widać, które oficerki posłużą lata, a o które trzeba wybitnie dbać i oszczędzać.
Potrzebuję waszej rady. Dostanę prezent na urodziny, i muszę się teraz zdecydować na model... Brać Petrie Leeds czy
Coventry ??

Kolor będzie ciemnobrązowy 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 marca 2013 15:22
Conventry mimo tego, że są lakierowane w całości, to bardziej mi się podobają  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
20 marca 2013 15:24
oj zdecydowanie Conventry  😍
kujka   new better life mode: on
20 marca 2013 16:27
a ja bym brala leedsy. lubie lakierki, ale te co(bez n)ventry mi nie leza. moze przez te biale wstawki...
desire   Druhu nieoceniony...
20 marca 2013 16:59
czy ktoś z Was zwężał oficerki?   wiem że można, ale czy dzisiejsi szewcy (którykolwiek  🙄 :hihi🙂 podejmują się jeszcze takiej roboty?  moje niestety są za szerokie w łydce (ech te odchudzanie..),   a nie chce się ich pozbywać, więc chciałabym coś sensownego pokombinować.. 
dzięki za opinie, ale z tego co wiem to lakier nie ma tu nic do rzeczy. Jak będe zamawiać i trak zrobią mi takie jakie chce czyli całe w ciemnym brązie, absolutnie nie lakierowane. Bardziej chodzi mi ogólnie o kształt, bo chyba jakościowo się nie różnią?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się