Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

chyba ogarnelismy w miare skoki, 3 dni roznicy miedzy filmikami, te w szarej bluzie najnowsze. Pierwszy trening kiedy Jack sluchal, czekal i nawet przytupnal, a nie nakrecal sie i  zrywal fule przed. Moze cos z nas bedzie  🏇
Isobel, mi się podoba 🙂
też wam pokażę coś swojego ^^ skoki z ferii zimowych 2013 jak w sumie pierwszy raz jechałam parkur na Waregu i nie do końca udawało mi się wyrabiać na skoku  😁 ale już jest lepiej i może jak się uda poskakać w czwartek to wstawię poprawę  😀
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
17 marca 2013 16:17
właśnie ten film leci na TVP polonia,
dzikie koniki polskie na mazurach 2009 rok

Jako, że poprzedni film, który tu wrzuciłem był marnej jakości, nagraliśmy jeszcze jeden. Ten właśnie film wyślę jutro razem ze wszystkimi dokumentami do Brytyjskiego "Shire Horse Society". Oni tam wpiszą mnie do paszportu jako nowego właściciela i będą debatować jeszcze nad jedną sprawą, ale nią się pochwalę (lub pożalę w zależności od wyniku) jak już będę znał decyzję.

Isobel, mi też się podoba  🙂 Co za podłoże macie na ujeżdżalni?  👀
Misiek69 genialny jest ten Twój karus  😍 marzy mi się ślubna sesja na taki wieeeelkim karusie 🙂 a mój facet, który generalnie koni nie lubi, nawet się trochę boi, jak mu pokazałam tamten poprzedni filmik stwierdził: "nooooo to jest koń! takiego to mógłbym mieć!" (do kuca ledwo podejdzie, to co mówić o shire 😀)
Zygzak Dzięki, jak będziecie w okolicy W-wy, to zapraszam do stajni. Niech się Twój chłopak przymierzy  😉
dziekuje🙂 Pacia to jest pocieta guma, w sumie troche wymieszana z piaskiem. Tylko nie wiem czy bylo to celowo zmieszane, czy tak sie zrobilo w miare uzytkowania, bo wiadomo guma byla wysypana na przygotowanego podloze, ale nadal ziemie a nie np beton.


znalezione. tylko konia szkoda..  🙄
było? Reklama ubezpieczalni

Dar, dziewczyna chyba bardzo chciała wygrać  🤔 Tak to jest jak się nie słucha sędziego/trenera. Z kłusika, z kłusika, a po co ! Lepiej z galopu, ja mam racje  😵
Nancyla, ona tak zawsze, najmądrzejsza.. byłam akurat na tych zawodach, też jechałam te mini skoczki  😉
asds   Life goes on...
18 marca 2013 19:44
Wpadłam na to poniższe przez EPONA.tv i po prostu I am speechless:




Albo ktos bardzo sflustrowany albo sama nie wiem co...
asds, , obejrzałam i po prostu brak mi słów  :emot4:, one są nienormalne?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
18 marca 2013 21:03
Ale impreza 😀



Widziałam już kilka razy, wygląda fajnie  😀

Zawsze jednak, patrząc z jaką pasją te konie się tarzają, brykają w miejscu, mam gdzieś głęboko takie ukłucie, że nie mają zbyt wiele okazji żeby pobyć końmi po prostu. Stłoczone na tej hali starają cieszyć się jedyną chwilą swobody. Ale to oczywiście tylko moje subiektywne odczucie.


jakiś taki przyjemny mi się wydał..  🙂
http://vimeo.com/6789759

najlepsza oferta sprzedazy ever 🏇
Rul, hahaha ! jest mega  🙂
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
22 marca 2013 09:11
może nie YT ale FB:  ambitne konisko, choć myślałam że nogi połamane to skacze dalej  😲
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151509708135827&set=vb.150538908332084&type=2&theater
mtl   I M Equestrian
22 marca 2013 14:16
troche siwego...
z kumplem w którym jest zakochany:

i z wczorajszych skoków:

i taki mixik z dwoma konmi z charytatywnych zawodow:
m.indira   508... kucyków
22 marca 2013 16:12
sosi   szczypior szczypior...
22 marca 2013 18:01
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bTbLUakZSqM#!
koń w upalny dzień korzysta ze zdobyczy XXI wieku  😁
kupuje tego konia ma lasery w oczach  😂
To ja może wstawię Harlem Shake stajenny  😎 Może mało ku konia, ale klimat jak najbardziej jeździecki  👀

Pierwszy w tym stylu, który mi się podoba - wydaje mi się taki... autentyczny?


A to... urodzony ujeżdżeniowiec  🤣:
omg dobrze ze dzieciak nie dostał kopa  🤔
hszonszcz   wredny hszonszcz.
23 marca 2013 09:23
A to nie jest dorosła osoba?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się