Olsztyńscy voltowicze

Ja juz po przeprowadzce, wiec musze sie oficjalnie "wypisac" z Olsztyniakow :P
Pozdrawiamy wszystkich 🙂
Angeel, to już nie będziecie się wcale "plątać" po okolicy? Czy kiedyś jeszcze wrócicie?
Raczej nie planuje wracac w te okolice 🙂 Kon na razie stoi pod Olsztynem, ale to rozwiazanie tymczasowe. Ja obecnie jestem "na chwile" u rodzicow na pomorzu a od kwietnia wybywam do pracy w okolice Lodzi  🏇
Angeel Ty skończyłaś studia ? Mariana zabierasz ze sobą do Łodzi ?
Iszka - no jeszcze obrona mi zostala 😉 Ale to jakos w czerwcu pewnie dopiero. Jak dobrze pojdzie to tak, bede go zabierac do Lodzi 🙂
napisałam właśnie 😀
Edy My się z Kosteczką i jeszcze kilkoma ludźmi do tego rajdu dołączamy, ruszamy z Morąga. Do Gietrzwałdu dojeżdżamy drugiego dnia na wykład i nocleg a trzeciego dnia ruszamy dalej. Zapowiada się niezła zabawa 🙂  🏇 A jeśli ktoś coś będzie chciał zorganizować jeśli chodzi o rajdy między zaprzyjaźnionymi stajniami to ja chętnie też się dopiszę  🏇
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 marca 2013 20:07
A ja z innej beczki- gdzie w Olsztynie można zrobić prywatnie badania krwi?
A ja się pochwalę zdjęciami z sesji  😀 dawno się nie pokazywalam z koniskiem







blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
17 marca 2013 21:19
Angelika95 bardzo fajne zdjęcia.  😀
Tylko czemu buty na obcasie?  🤔 Moim zdaniem jeździeckie by się o wiele lepiej prezentowały...
Te sa wygodniejszebi nie przemakaja a termobutow nie lubie : )

Dementek w szpitalu wojewódzkim - parter po prawej stronie na koncu korytarza. zrobisz tam i ze skierowaniem i prywatnie - tylko wtedy musisz placic, ale nie duze pieniazki 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
18 marca 2013 15:16
***allexandra*** - Dzięki  :kwiatek:
zalezy jakie badania, pracowałam tam 5 lat to jeszcze pamiętam ceny więc służe pomocą jak coś hehe
może ktoś ma ochote na majówkę ze swoim psem i koniem😉


Hej,
Pomóżcie pliz bo pierwszy raz szukam stajni w rejonie, którego nie znam, w którym nigdy nie byłam ale to się niedługo zmieni  🏇

Poszukuję fajnej stajni na emeryturę/odpoczynek w okolicach  Iławy i kier na północny zachód z rozmachem powiedzmy 70km.
Najważniejsza dla mnie jest opieka konia, która po prostu musi być super. Kuń nie wymaga żadnych zabiegów, jedynie dostaje suplementy.
Druga najważniejsza rzecz dla mnie to pastwiska. Takie prawdziwe. Mile widziany chów bezstajenny w lecie lub opcja "konie stoją do oporu".
Raczej stajnia kameralna.
Ja bym sie cieszyla gdyby w pobliżu był jakiś las ale nie jest to koniecznością.
Cena bez znaczenia.

Ot małe marzenia Warszawiaka  😉

Pomożecie?
:kwiatek:
Angelika95 faaajjjne te foty 😀
Dziekuje  :kwiatek:
Achaja_Olsztyn, wow jaki fajny pomysł! Szkoda, że ja już bez pieska 🙁 Super pomysł na spędzenie czasu z czworonożnym na łonie natury, szczególnie fajna alternatywa dla tych z blokowisk🙂
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
18 marca 2013 21:45
zoyabea znam bardzo fajną stajnię tyle, że akurat w okolicach Olsztynka czyli zdecydowanie na wschód..
kameralna stajnia, kobyłki hodowlane, ale i plac do jazdy z parkurem jak ktoś chętny, wokoło pola i lasy, pastwisk kilka, latem chów bezstajenny, jak trzeba konia zimą derkować to no problem, pełna opieka 24h bo konie koło domu i atmosfera jak z bajki  🤣

więc... gdybyś była zainteresowana to daj znać na priv 😉

Najtańsze pranie derek w Olsztynie



Achaja, czapraki też piorą? 🙂  :kwiatek:
Hej ! Moja pierwsza wiadomość na tym wątku  także proszę o wyrozumiałość dla laika 😡. Może nie dotyczy to bezpośrednio Olsztyna, ale stajnia oddalona niecałe 60 km - Ranczo Zimna Woda organizuje majówkę z konsultacjami ujeżdżeniowymi, czy ktoś z forum byłby chętny ? Zbieramy ekipę, bo wiadomo, że im więcej osób, tym mniejszy koszt. Z tego co wiem  konsultacje będą się odbywać w grupach 2-3 osobowych, jest możliwość przyjechania z własnym koniem lub nauki na tych stajennych . 🙂 (To ich fotoblog - photoblog.pl/ranczozimnawoda.pl  , na którym jest więcej informacji na ten temat).Na moje oko to propozycja dosyć atrakcyjna, ja nie znalazłam lepszej w takiej odległości ode mnie .  😉


edit- link (przepraszam, nie umiem wstawiać linków  🤔mutny🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 marca 2013 19:29
fanko DIR'a :3

wstawianie linku=> [url ] adres strony [/url]
oczywiście bez spacji 😉

Kto będzie prowadził konsultację?

edit: już wiem  🙂
A może ktoś z "tamtych" okolic Olsztyna chciał by się dołączyć z własnym koniem do rajdu w ten długi weekend majowy? Rajd rusza ze Smolajn, jedzie do Knopina, później do mnie i razem jedziemy do Gietrzwałdu na szkolenie p. Bartłomieja Bargielowskiego, dotyczące naturalnych metod pracy z końmi. Przewidziane są 3-4 godziny szkolenia grupowego, a później za dopłatą zajęcia indywidualne. Noclegi i posiłki już zaklepane. Zapowiada się całkiem niezła zabawa.
A w jakim dokładnie terminie ?
1-4 maja.
Jeju to raczej odpada, bo ja się szykuje do Zimnej Wody, ale jeśli coś podobnego będzie się działo, to proszę daj znać - planujemy jakieś rajdy wiosenne w stajni także sądzę, że zawsze można jakoś fajnie się dogadać  😀.
Planujemy w tym roku serię rajdów, w tym jeden na Grunwald.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się