moda, ciuchy etc...

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 marca 2013 05:26
A to nie jest przypadkiem spódniczka i krótki top?  😉 (ślepa jestem i nie ogarniam czy widać ciało na brzuchu czy to pasek w cielistym kolorze  😁 ).
Smarcik- caiło widać, ale nie wiadomo jak są plecy zrobione- może być sukienka, tylko po prostu wycięta na brzchu, widziałam taki krój w topshopie bodajże w zeszłym roku
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
19 marca 2013 07:07
to ja ślepa jestem, przy dogłębniejszym przypatrzeniu się dojrzałam brzuch, a myślałam że to cielisty pasek  😡

generalnie szukam sukienki w tym typie, na ramiączkach i rozkloszowanej od pasa/bioder
Dziewczyny, jakbyście w polskim sklepie (może być internetowy) zauważyły torebkę Hamilton Michaela Korsa w kolorze pearl grey + złoto to dajcie znać  😵 Jak już uzbierałam kasę to nie mogę jej nigdzie znaleźć.
Bardzo mi się spodobała kurtka wilczyk na drugim zdjęciu [url=http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,28.msg1708125.html#msg1708125]klik[/url]. O ile się nie mylę to jest to Zara. 👀 I cena chyba niezbyt przyjemna. 😁


A ta nie jest choć trochę podobna: klik klik  ???
Dziewczyny mam pytanie  😉 Czy ta sukienka nadaje się na wesele? Mam też problem z dobraniem jakichkolwiek wiszących kolczyków do niej - nie wiem w co celować: koła, piórka, masa perłowa czy coś dyskretnego prawie nie widocznego?  😉
Ja bym taką sukienkę założyła na spacer po plaży, a nie na wesele. Ale ja jestem dinozaurem modowym.  😁
ash   Sukces jest koloru blond....
21 marca 2013 15:49
protoniasta, na wesele się nie nadaje IMO!
Ta sukienka nie jest elegancka, nadaje się tak jak napisała Altiria - na plażę!
ehh 😉 tak też właśnie myślałam, ale wszystko eleganckie co wpada mi w oko jest albo czarne, białe lub  beżowe  🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
21 marca 2013 15:57
Pokaż coś beżowego co ci się podoba!
Protoniasta, gdzie szukasz?  👀 Też czegoś potrzebuję na wesele, a nie mam czasu chodzić po sklepach 🙁 Upatrzyłam sobie w Mohito sukienkę, poszłam raz obmacać i okazało się ze jest uszyta ze skajopodobnego materiału  😫
Ja zawsze na wszelkie wesela, bale etc kupuję sukienki w Centrum Mody w Nadarzynie. Jeszcze nie zdarzyło mi się wyjść stamtąd bez sukienki 😉 Przy czym ja umiem ciucha nie kupić, bo kolor nitki nie taki, centymetr za krótko, odcień nie do końca ten, co miał być... Ogólnie mój problem polega najczęściej na tym, że tego, co chcę kupić jeszcze nie uszyli  🙄
Ja szukając studniówkowej sukienki pokochałam Orsay, mam już chyba ze 4 z tego sklepu, z czego dwie identyczne, tylko jedna biała, a druga czarna. 🤔wirek: Mają przyzwoite ceny wyjściowe, a jak się trafi na promocję, to można upolować fajną kiecę za 50-70 zł.  🙂
Z beżów podoba mi się np ta 😀

Szukając głównie koncentrowałam się na ofercie marki Bershka i Asos.
..w szafie mam kilka sukienek kupionych pół roku temu,
ale gust mi się zmienił i "źle" czuję się gdy mam na sobie różyczki,
a że kiedyś było odwrotnie, to teraz nie mam żadnej sukienki bez odstających elementów. 🙄

Jeśli nic nie znajdę, wtedy pewnie pójdę w brązowej albo w fioletowej, choć do tego fioletu jestem coraz mniej przekonana.  🙄


Mnie się właśnie pierwsza bardziej podoba.  🙂

Szukam rękawiczek, szalika i czapki w takim kolorze:

Zima się kończy, a ja sobie kupiłam narciarską kurtkę.  😁
Rzuciły się komuś w oczy bordowe bluzki (chętnie z rękawem 3/4) albo cienkie swetry lub bluzy również bordowe? 👀
https://preska24.pl/home/zakupy/wyprzedaz/zimowa-dluga-kurtka-parka-detail czy mysliscie, ze ta kurtka bedzie nadawac sie na zime?
Pursat   Абсолют чистой крови
22 marca 2013 10:21
Rzuciły się komuś w oczy bordowe bluzki (chętnie z rękawem 3/4) albo cienkie swetry lub bluzy również bordowe? 👀

1
2
A ja  sie chcialam Wam podeslac fajnego modowego tipa, gdyz jestem dumna z mojej znajomej, ktora projektuje fajne casualowe ciuszki. Dzisiaj nawet wzieli ja do  Pytania na sniadanie.

Tutaj link do jej prac. Ostatnio jej plaszczyki robia furrore na polskich "salonach" i mimo unikatowosci sa dostepne w przystepnych cenach:

http://www.glamki.pl/tagi/agi-jensen-design,7548/

http://www.facebook.com/AgiJensenDesign

Facella   Dawna re-volto wróć!
22 marca 2013 14:39
[quote author=ashtray link=topic=168.msg1723686#msg1723686 date=1363941141]
Rzuciły się komuś w oczy bordowe bluzki (chętnie z rękawem 3/4) albo cienkie swetry lub bluzy również bordowe? 👀

1
[/quote]
Widział ktoś może podobną, ale nieprześwitującą i z mniejszym dekoltem? Kolor w sumie mało ważny, byle niejaskrawy, ma być luźna, nieprześwitująca i dłuższa z tyłu. Chętnie dekolt łódeczka, może coś tańszego. Przeszukałam pół allegro i nic nie znalazłam, w sklepach podobnie  😵
Pursat   Абсолют чистой крови
22 marca 2013 15:03
Facella, na stronie Zary jest całe mnóstwo bluzek tego typu. Z tym, że ceny pewnie koło 70-80 zł...
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 marca 2013 15:13
Właśnie na Zarę nawet nie patrzę, bo w tej cenie to ja mogę mieć 2 inne... No i nie ma u mnie stacjonarnego, ja wolę pomacać  😁
Facella, może w Primarku coś takiego byś znalazła - oni robią bardzo podobne rzeczy do wszelkich drogich firm, przeszukaj Allegro.
Jakie kolory sukienek pasują do bezowych szpilek?
Rzuciły się komuś w oczy bordowe bluzki (chętnie z rękawem 3/4) albo cienkie swetry lub bluzy również bordowe? 👀


widzialam (i kupilam) taka w Bershka (jak to sie odmienia  :oczy2🙂
szalonakobyła, praktycznie wszystkie 😉 Moim zdaniem nawet czarne.
Mia, :kwiatek:
a czerwona?
kujka   new better life mode: on
23 marca 2013 09:26
Pandurska, swietne sukienki robi ta Twoja kumpela!
ale ceny niestety dla mnie juz za wysokie. co projektant to projektant, nie dla kujki kielbasa 😉
kujka Dzieki w imieniu kolezanki  :kwiatek:  Ja uwazam, ze ceny ma takie srednie zwlaszcza za te plaszcze i czesto podobne do tych "zarowych", a projekty sa unikatowe 😉 Notabene ona sama jest modelka dla  tych swoich ciuchow  🙂
kujka   new better life mode: on
23 marca 2013 10:48
Pandurska, plaszcze faktycznie ceny maja w miare, ale nie stac mnie, zeby wydac 400 zl na zwykla (choc bardzo ladna) kiecke 🙁

a nie wiesz, czy mozna gdzies na zywo zobaczyc te ciuchy, poprzymierzac, pomacac?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się