Końska rewia mody cz. VII (2013)

harja, nie voltowa szmata i podobno marne szanse na foto na koniu 🙁
wątek zamknięty
Buu, szkoda 🙂
wątek zamknięty
Caball wciąga   👀


I to jest właśnie powód dla którego jeszcze żadnego nie mam. Aczkolwiek ta chwila najprawdopodbniej nadejdzie w kwietniu, pewnie część szmat wtedy zamienię na Caballe, a zostaną tylko moje ulubione ES, czy Eskadrony 😁

A co do naszych firm - Jarpol... Macałam na Cavaliadzie. WOW! Widziałam pady - były różne, fenomenalne wrażenie wywarły na mnie pady Classic (tak mi się wydaje, że to te były). A derki... 💘
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 marca 2013 20:47
Ze względu na to, że zostałam z jednym czaprakiem, mój nowy nabytek od Caball
wątek zamknięty
Mi przyszła taka chwila, że dziś po tygodniu zasuwania w Caballu wkurzałam się, że Anka za cienka, za płaska i za krótka żeby ją ułożyć tak jakbym chciała. Samą siebie tym zdziwiłam no ale- ma być praktycznie przede wszystkim 🙂
wątek zamknięty
Koniczka, a BRowe ochraniacze się ostały? Bo stawiam w ciemno, że byłby przeszał 😍

Ale ładne te Caballe w ogóle 🙂
wątek zamknięty
Koniczka, przepiękność 🙂 ja na razie nie mam odwagi na padoczaprak 🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 marca 2013 20:53
quantanamera, przeżyły na szczęście 🙂
wątek zamknięty
Nirv,pewnie nadejdzie, nim się obejrzysz 😉
wątek zamknięty
Koniczka a więc to Twoje są te pyszności  😀iabeł: cudny!
wątek zamknięty
Koniczka, cudowny, chyba nafajniejszy zestaw kolorystyczny ze wszystkich wstawianych tego typu 🙂
wątek zamknięty
Ja z eskadronowych brilliantów chyba przejdę na caball,robię się głodna jak patrzę na wszystkie te zdjęcia caballowych padów 🙂 a brillianty porzucam,zwiają się,ślizgają,nie układają ;(
wątek zamknięty
Pytanie, bo mam mieszane odczucia i juz sama nie wiem.

Ja bedzie wyglądać do ciemnobrązowego sprzętu i ochraniaczy takie zestawienie (moja marynarka ciemnogranatowa z czerwonymi elemantami przy guzikach, na kołnierzyku itd.):

1. granat z czerwienią: http://konik.com.pl/potnik-dynamic-ocean-schockemohle oraz http://konik.com.pl/nauszniki-lato2013-schockemohle
2. czerwień z granatem: http://konik.com.pl/potnik-dynamic-chili-schockemohle oraz http://konik.com.pl/nauszniki-lato2013-schockemohle
wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
18 marca 2013 22:08
Klami jakoś ciężko jest mi wyobrazić sobie taki zestaw, ale raczej powinno być ok, a na Twoim bardziej mi się widzi czerwień. 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
18 marca 2013 22:19
Klami widziałam oba zestawy na zywo i kolory sa boskie! Granat szczególnie ładny...tylko mnie to nowe logo coś drażni..

a widziałaś ochraniacze do tego zestawu?  😍
wątek zamknięty
Same zestawienia, odcienie kolorów bardzo mi sie właśnie podobają. Tylko mam mieszane uczucia jak będzie to wyglądać z brązowym sprzętem.

asds, Nie widziałąm ochraniaczy, domyslam się, że są równie śliczne. Niestety nic mi po nich, bo to pewnie tradycyjne skorupki. A takie niestety są zdecydowanie za małe na drobną nózkę Ogórka.

wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
18 marca 2013 22:26
Klami IMO nie będzie się gryzło z brązowym sprzętem i będzie ok. 😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
18 marca 2013 22:34
Klami

One mają rzepy na gumach więc moze by pasowały ! 🙂


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
wątek zamknięty
mils, myślisz ?? Kurczę, nie mam nawet jak przeróbki zrobić, bo nie mam jeszcze żadnego zdjęcia w brązowym sprzęcie. Echh..

asds, piekności ! Juz uwielbiam ta kolekcję. Czapraki, nauszniki, transportety itp. muuuszą być moje. 😉 Co do ochraniaczy to rzepy na gumach dają radę. Problem ze skorupkami na nodze Ogórka jest inny, skorupa kończy sie szybciej niż ścięgno i w efekcie niewiele chronią i wyglądają jakby sie mu coś z tyłu nogi przykleiło.
wątek zamknięty
Klami i w granacie i w czerwieni będzie szał! widziałam na Torwarze tą kolekcję i powiem, że jest przecudna! bardzo podobał mi się też ten jaśniejszy niebieski... super! 😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
18 marca 2013 22:49
Do mnie ten czaprak z ocharniaczmai przemawiał...Ale mam juz dwa pady ES z granatem biela i czerwienia więc wystarczy tego dobrego...
wątek zamknięty
Klami, ten granatowy z czerwienią jest przepiękny. Jest to jedna z niewielu rzeczy z nowych kolekcji, która bardzo mi się podoba i którą być może sobie sprawię. Mam granaty (i czerwienie) do brązowego sprzętu, wg mnie nie gryzie się to jakoś specjalnie. Frak też mam niebieski 😉
wątek zamknięty
Ja z tych nowych kolekcji Schockemohle mam ochraniacze,niebiesko biało granatowo żółte,i wyglądają super na nodze,minusem jest dość mały rozmiar
wątek zamknięty
Ale śliczne czapraki! 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 marca 2013 11:19
O kurcze, ale ta łezka Caballowa ładna i taka wiosenna  💘

Klami, w obu kolorach będzie super!
wątek zamknięty
Trzymacie się? 😀


Burgund komórkowy 😀
W świetle dziennym prawie fuksja łamana wiśnią, w ciemniejszym oświetleniu kilka tonów jaśniejszy od Wine (N/C/W). Generalnie taki buraczkow. Łamany różem a nie pomarańczem.
wątek zamknięty
Burza, kolorek bardzo ładny, choć ja wolę krótsze pady bo się nie brudzą 😉
wątek zamknięty
Cobrinha, on jest przedłużany na moje zamówienie 🙂
wątek zamknięty
poziomkaa i brzoskwinka 🙂berry i apricot stwierdziłam że czas nieco ożywić Klaczynkową garderobę 🙂 niby wiosna już (chociaż wcale nie wierzę w prognozy :P ) w tym tygodniu odbieram resztę eurostarowego wiśniowego szału oraz wiśniowe oficerki  😅  😅 cyknę foty poglądowe całego srebrno-czarno-wiśniowego zestawienia 🙂 🙂

koniczka piękny caball!

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 marca 2013 18:07
Burza, bardzo mi się ten kolor podoba u was 🙂 Taki podobny do Sangrii jest 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.