Haflingery

emptyline   Big Milk Straciatella
12 marca 2013 21:33
Czy wie ktoś gdzie można dostać sympatycznego, nieznarowionego hafka?
To ja się dziś pochwalę moim nowym pupilem! Jest to mój pierwszy koń, a że od dziecka marzyłam o Haflingerze to rozpiera mnie wielkie szczęście!  😍 Przedstawiam Milana:





O jaki ładny! A coś więcej o nim ?🙂 Ile ma lat? To wałaszek czy ogier? I takie pytanko kupowałaś go z jakieś "hodowli" czy gdzieś Ci się trafił pojedynczy hafek?
6 lat, wałach. Kupiony od prywatnej właścicielki. Wcześniej chodził w hipoterapii 🙂
I co zamierzasz z miśkiem robić?🙂 tzn rekreacja czy może jakiś mały sporcik?🙂
Rafola, śliczny haf  😉 Po czym jest?
Strasznie przypomina mi moją...  🤔
Jutro dostanę jego papiery, to napiszę po kim jest 😉
zipa jeszcze nie wiemy  😡 na razie doprowadzimy do porządku galop i moją technikę jazdy, bo ostatnio się zapuściłam... a potem... może west?  👀
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
18 marca 2013 22:38
więcej foci!
rafola, fajny koń 🙂 jak będziesz tak śmigać jak on:


to będzie super 🙂
:kwiatek😀 parka z filmiku świetna,ciekawe jak długo do tego dochodzili. Ja też tak chce <3
Kilka zdjęć Milana 🙂




Ja mogę Wam pokazać Pedra jest mój półtora roku wcześniej był ciorany w rekreacji i mówili mi że koń nie do odrobienia ..... w październiku 3 miejsce Mistrzostwa Małopolski runda  L kuce  ;>
Heh ja niestety nie mam czym się chwalić ;<
Gejbi daj więcej zdjęć z zawodów!🙂
Nawet nie wiecie jak się ludzie że mnie śmieją że startuję ujezdzenie na haflingerze ! Gorszą mają minę jak stajemy na podium  :-)


A tutaj pan Pedro z niedzieli :-)
Śmieszne jest dla mnie właśnie to, że niektórzy uważają, że kuce się nie nadają do małego sportu. Haflinger w ujeżdżeniu? A cóż w tym złego? Prezentuje się świetnie, z pewnością da się go nauczyć tego co duże konie. więc w czym problem?/
Dalszych sukcesów!!
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
19 marca 2013 22:32
L nie jest ciężka....

Haflingery w opinii się do niczego nie nadają :P
Dla mnie koń jak każdy inny 🙂
gejbi super wyglądacie! Życzę dalszych sukcesów 🙂
rafola dzięki wielkie ! :>
Wam też owocnej pracy dodaj jakieś zdjęcia kucyka pod siodlem i gratuluję pierwszego konia ! :-)
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
19 marca 2013 23:15
a ja mam pyt. Czemu HAFLINGER? 🙂

U mnie miłość i marzenie od dziecka...wygląd + kuc! <3 😀iabeł:
U mnie miłość od pierwszego wejrzenia + miał skończyć jak kabanos
gejbi postaram się wsiąść w niedziele to może uda się zrobić jakieś zdjęcia 🙂 Konik jest jeszcze młody, więc dopiero będziemy zaczynać porządniejszą naukę.

sakura ja też od dziecka uwielbiałam Haflingery za ich wygląd  😍 Zresztą mam nadzieję, że pójdziemy w kierunku westu, a Hafki świetnie się w tym stylu prezentują. No i przede wszystkim cenię u koni pozytywne nastawienie do pracy i łagodność i według mnie, takie właśnie są Haflingery 🙂
Ja w sumie niecały rok temu przypadkowo trafiłam na haflingery. Od tamtego czasu zajmuję się dwójką ( nie są moje ) i jak dla mnie są to przecudowne konie. Te z którymi ja mam do czynienia, są jeszcze młode, niespełna czterolatki, są bardzo łagodne, pojętne ale mają tez swoje humorki 🙂
Zdecydowany plus za wygląd. Są przepiękne.
Jeśli dan mi będzie posiadać jakieś małe stadko to z pewnością nie zabraknie w niej przedstawiciela tej rasy.
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
20 marca 2013 10:23
Też się nad Westem zastanawiałam ale nie ma mnie kto uczyć...

Ujeżdżenie nie dla nas...

Skoki naj :P
Jakiej wielkości wędzidła noszą wasze hafy? Wiem że to sprawa indywidualna,ale jestem ciekawa czy różnice są duże.
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
22 marca 2013 18:47
12,5 🙂

Ale on ma Full wszystko xD
Cyśka   Załoga G :D
22 marca 2013 19:22
Hej 🙂. Ja też postanowiłam się pochwalić "moim" małym boblem rasy haflinger 🙂.
Klacz Narcissa, urodzono 17.02.1998 🙂. Ojciec Meran, matka Nesti 🙂. Hodowla niemiecka 🙂
Mała ciekawostka - Cyśka (przezwisko 😀) pojawiła się na samym początku (2 strona?) tego wątku razem ze swoim źrebakiem, który również sobie u nas mieszka 🙂.
Jeśli będziecie chcieli, to napiszę może jutro o niej coś więcej i wstawię więcej fotek 😉.
Poza nią stoją u nas także 2 inne hafki, kiedyś była jeszcze jedna klaczka, ale została sprzedana 🙂.

Ronin.   Każdy orze jak może.
22 marca 2013 19:59
Cyśka bardzo ładna  🙂
Cyśka, piękne stworzenie! I ma tyle lat co moja kucka, mówię Ci '98 to najlepszy koński rocznik  😁
Cyśka   Załoga G :D
23 marca 2013 12:42
Znam tylko jednego konia z rocznika 98, więc nie oceniam :P. Ale przyznaję, że charakter ma cudowny 😀.

W ogóle to skaczecie może coś ze swoimi hafkami? 😀 Bo ja uwielbiam po prostu skakać na koniach tej rasy 🙂. Cycha może nie jest najmłodsza, ale skakać uwielbia 😀. Już nie tak dużo jak 3 lata temu, kiedy naprawdę zaczęła, ale jednak 😀.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się