... ślub :) ...

Scottie   Cicha obserwatorka
20 marca 2013 10:01
Baldowski ma najwygodniejsze buty na swiecie. Mam jego sandałki na obcasie 13cm, mogę w nich przetańczyc całą noc, a nogi/stopy w ogóle nie bolą. Wysokości w ogóle nie czuć, są świetnie wyprofilowane. Nie wyobrazam sobie teraz kupic buty na obcasie innej firmy. Edytka moze potwierdzic, ze buty Baldowskiego są najlepsze na swiecie 😉))
W&P, ja będę zamawiać buty taneczne, tutaj:
http://www.akces2.com/

Zerknij, może coś ci się spodoba 🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
20 marca 2013 10:52
Dzionka, ile trwa realizacji zamówienia? i jak to się odbywa, zamawiasz mailowo?

Diakon'ka, właśnie widziałam te pierwsze  na stronie Baldowskiego i pojadę gdzieś do sklepu stacjonarnego, żeby przymierzyć .
Martwi mnie tylko obcas, boję się, że nie wytrzymam całą noc, bo inaczej sukienka, a raczej moja figura się układa w płaskich butach a inaczej na obcasie. A już najwyższy czas żeby coś kupić.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 marca 2013 11:14
kujka,  a robią sukienki na 2m dziewoje jak Ty? 🙂
Diakon'ka, te pierwsze z kokardką są przepiękne! Sama bym je brała pod uwagę, gdybym tylko brała ślub :P
to kujka w sukience to drugie wydarzenie na które nie moge się doczekać, zaraz po Dzionko ślubie 🙂 😀 !
kujka   new better life mode: on
20 marca 2013 12:02
JARA, sukienki dlugosci maxi (zeby faktycznie byla prawie do ziemi) jeszcze dla siebie nie znalazlam szczerze mowiac 😉 ale kto wie, kto wie? 😉 takie zwykle, krotsze to nosze, jak wszyscy :P

mery, leo why? az taka jestem chlopska na co dzien?

tylko obcasow u mnie nie uswiadczycie... nawet na slubie Dzią!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
20 marca 2013 12:09
Ej ej, to kujka też bierze ślub? Przegapiłam newsa??? 🙂
kujka   new better life mode: on
20 marca 2013 12:14
maleństwo, bron Buddo! ale i tak wzbudzam sensacje, bo na slubie Dzionki bede w sukience (nie bialej 😉 )
maleństwo   I'll love you till the end of time...
20 marca 2013 12:18
O łe, a już zdążyłam się podekscytować :p (oczywiście ja tak pół żartem)
oczywiście zadna chłopska 🙂 tak tylko się pytam 🙂 jakoś łatwiej mi sobie wyobrazić takie krótkie karakany jak ja w sukienkach niż takie piękne, wysokie Kobiety jak Ty 🙂

noł ofens of kors :kwiatek: !
Ej noo, do kujki to akurat mi kiecka pasuje i nawet już ją w takim seksi-ciuszku widziałam, więc co to za insynuacje! 🙂

W&P, realizują zamówienia w ciągu max 3 tygodni. Wysyłasz im zmierzoną wg sposobu podanego na stronie stopę, wybierasz obcas/podeszwę/materiały i takie tam i czekasz 🙂

Diakon'ka, jeszcze nie wybrałam, waham się między paroma...

mery, widzimy się na imprezce zaproszeniowej, si 🙂? 
Ja za to  będę w moich obcasach wyższa od bezobcasowej Kujki i 2 metry wższa od obcasowej Dzią 😁
mam możliwość załatwienia sobie trąbki na ślub (na samo wejście podczas ceremonii), ale mam dylemat bo nie słyszałam nigdy trąbki w wersji ślubnej.. trochę tego jest w internecie ale głównie Ave Maria... czy ktoś ma doświadczenie z trąbką podczas ceremonii ? czy to fajnie brzmi w innych wnętrzach niż kościół..?
Kujka w sukience to super hot laska, widziałam niejednokrotnie i zawsze jej wtedy urody i looku zazdrościłam 😍

carmina, trąbka? o ciekawe 😀 aż sobie wygooglam to ave maria
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 marca 2013 21:21
Dzionka a jakie będziesz zamawiać?
Ja kupiłam w Akcesie (nie wiem czy to to samo co Akces2?) buty 2tyg temu, do łaciny, kremowe z paskami. Na pierwsze 1,5h zajęć tanecznych ubrałam je na bose nogi no i poobcierałam stopy 😀iabeł: Dziś drugi raz już w grubych rajtkach i rewelacja. Więc jeszcze parę razy je ubiorę i będę śmigać, są super! Ale mierzyłam w sklepie pół godziny bo nie mogłam się zdecydować 😁
carmina trąbka na weselu mi się od razu z tym kojarzy  😀

carmina uważaj bo bardzo mała jest ilość przyzwoitych trębaczy. Ja nie polecam.
No i głównie trąbka to instrument na pogrzeby.
Dzią no jaha! 😎
kujka   new better life mode: on
21 marca 2013 06:47
noo tak mi poslodzilyscie, ze uroslam jeszcze wyzsza! dzieki laski!

carmina, mi tez sie trabka (poza tym, ze nie przepadam za specjalnie) raczej z pogrzebami kojarzy...
Przyszedł mi cennik i oferta weselna z tego dworku. Aż za przyzwoite ceny - rodzice pojadą oglądnąć czy nie ma jakiegoś myku. Niestety my z znarzeczonym nie mamy czasu wybrać się na południe 🙁
Ale ufam mojej mamie - najbardziej krytycznej osobie na świecie, że doskonale sprawdzi wszystko  😁
No i zostały im tylko 2 wolne terminy na przyszły rok: 19.07 i 9.08. Skłaniam się ku drugiemu.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
23 marca 2013 11:58
Wiecie co,my tak sobie tu gadu gadu o organizacji ślubu itp...a w ogóle nie mówimy o tym,co najważniejsze,ze,bedziemy miały MĘŻA,rodzinę,bedziemy żonami.Ja sie tym strasznie jaram,a Wy?Mam fantastycznego narzecznego,z każdym dniem przekonuje sie o tym bardziej,ten facet to złoto!Jak pomyślę sobie jak bardzo go nie chciałam,przez tyle miesiecy,a on tak bardzo chciał i nie odpuszczal,to aż mi smutno i głupio za siebie.Teraz sie okazuje,ze to najlepszy facet,z jakim kiedykolwiek byłam,jakiego znam.To niesamowite jak blisko byłam rezygnacji z tego.I niesamowite,ze ten człowiek po prostu od początku WIEDZIAŁ.I dopiął swego.

A Wy,tez będziecie miały takich cudownych mężów?🙂
kujka   new better life mode: on
23 marca 2013 12:02
hihi ale by bylo, jakby nagle odpowiedzial Ci chór: niee ja bede miala beznadziejnego! niee! moj mnie zmusza do slubu! niee ja wychodze za maz z litosci! itd itd...
😁
Ja tez mam wspanialego meza, ktorego bardzo nie chcialam 10 lat temu, jak zaczelismy ze soba "chodzic" 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
23 marca 2013 14:51
Ja swojego 13 lat temu szczerze niecierpiałam.
Ja bym chciała napisać że wychodziłam za mąż dla kasy ale niestety... 😎
A tak poważnie, na swojego 20 lat temu nawet nie patrzyłam. Był tak samo głupi jak cała reszta kolegów z podstawówki 😉 Dobrze, że przez okres dorastania się nie widzieliśmy 😉
Bo jak "dorósł" to okazało się że jest fajnym facetem 😉
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
23 marca 2013 17:02
Ja sie moze zaczne jarac pozniej, poki co sie jaram faktem, ze zaraz bede matka 😁 Nie wykluczam, ze blizej slubu sie zajaram (jak mi sil starczy 😉 )
Monny   bez odbioru .
23 marca 2013 17:29
Ja bym chciała już być matką, żoną, mieć domek z ogórdkiem. Szkoda, że na to wszystko będę musiała jeszcze troche poczekać.  😀

Hihi, no ja też się jaram moim mężem 🙂 Uważam go za najciekawszą osobę jaką znam, za wsparcie, za przyjaciela, za świetnego kochanka (:hihi🙂 i nawet przez ułamek sekundy, jak na razie, nie przyszła mi do głowy wątpliwość czy to na pewno TEN. W ogóle bardzo mnie ciekawi fakt, że żona mojego brata i mój wybranek są tak do siebie podobni (a ja z bratem do siebie) - na jakiej podstawie my się tak podobieraliśmy i w ogóle... Strasznie to ciekawe 🙂

Monny, no cudnie!!

szafirowa, no fajnie ci z tym jaraniem się byciem mamą 🙂 Nie mogę się Jasia jakoś doczekać 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się