Końska rewia mody cz. VII (2013)

Kiedyś chyba dodawałam,ale ja mam te:


wyglądają super z anky ultramarina ale pełen szał jest z cotton royalblue (oczywiście od Precelka 🙂 ) Jak na razie dobrze się piorą i używają-nie tracą koloru i rzepy mocno trzymają.W planach mam jeszcze białe
wątek zamknięty
Livia jest! Też o tym pomyślałam kiedy go zobaczyłam w świetle 🙂 jestem zachwycona 🙂
wątek zamknięty
gryglodor, asds, anai, Livia, dzięki dziewczyny. Utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że muszę mieć te zestawy na zawody. 😉
wątek zamknięty
DressageLife to są szokomole?   😍 pokazuj na koniu 🙂
wątek zamknięty
No chyba aparat uda się na wycieczkę do stajni 🙂
wątek zamknięty
Koniecznie, czekam na relację zdjęciową  😅
wątek zamknięty
potwierdzam że jako zestaw, komplet royal DressageLife ładnie wygląda 🙂
wątek zamknięty
Burza, nooo, kurczę, jest ekstra! 😀
wątek zamknięty
Burza, wow, jest boski! 😜 Będę musiała go zobaczyć na żywo w stajni, ale... Mi już nie potrzebny kolejny pad! 😁
wątek zamknięty
Cocosowo ale na siwce ślicznie!  😉
Livia Sander wygląda przepięknie w chocochipie! i właśnie sobie uświadomiłam, że to chyba jego najlepszy dralon  😍
etosha śliczne draloniki. A mint to już w ogóle czad!
Nirv mniam  💘
olek na rudym jest szaaaał, na siwym pewnie trochę mniej, ale ja bym zostawiła 🙂
brunatna super ten caball 🙂
Martita też uważam, że na łatka trochę bezszał, ale do jazdy jak Ci się podoba, to najważniejsze  :kwiatek:
Minosia ale słodziak!
Remedioss IMO bardzo fajnie. Masz jakieś foty tego konia w innych kolorach?
harja  😍
Klami pasuje pasuje  😁
Burza o matko! ale żarówa 😀 a drugi faktycznie b.podobny do Sangrii(którą teraz mam ja 😀DD) 😜
Koniczka fajny 🙂
Precelek wiśniowe oficerki? Foty!

Ja wstawię poglądowego Szokmola na Landziu, niestety mam tylko w skoku 😉
wątek zamknięty
ja mam Pedra w niciaku 🙂
wątek zamknięty
Burza, na Twoim zdjęciu wyszedł bardzo podobny do sangrii, a jest sporo ciemniejszy. Sangria jest bardziej łamana różem 😉
gejbi, pasuje mu ten kolor
wątek zamknięty
harja, gabb., zalcia97, jest szał co? 😀

kittajka, porównywałam zdjęcie z tym co widziałam- w tym śniegu on miał dokładnie taki kolor.
wątek zamknięty
Burza, może rzeczywiście to kwestia światła, ale kiedy sangria i burgund leżą obok siebie, to widać sporą różnicę. Chociaż owijki od sangrii mogłyby całkiem dobrze pasować. W wolnej chwili i przy lepszej pogodzie postaram się zrobić zdjęcia porównawcze.

Tak w ogóle to Caballe wciągają, w końcu pokusiłam się na wzornik kolorów 😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 marca 2013 10:25
Burza, ja jeszcze czekam na zdjęcia tego padzika już w wiosennej aurze 🙂

zalcia, dziękuję 🙂 Ale z tym najlepszym... poczekaj do Lavendera 🙂

gejbi, bardzo fajnie wam Cobalt pasuje 😉
wątek zamknięty
Remedioss   2* Parelli Professional
20 marca 2013 11:20
Dzięki zalcia 🙂 tak mam w innych kolorach 🙂 były wcześniej w wątku. Możesz zerknąć na nasz profil na facebooku: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.425048947551983.99850.100001406440308&type=3
wątek zamknięty
Burza, no ba, że jest 🙂 też czekam na foty w słońcu!
kittajka, a nie mówiłam, że wciągają! 😀 i są takie puchate...
wątek zamknięty
poszukuje padu eskadron chocochip-pink, może ktoś wie gdzie można taki kupić?  👀 szukam na necie i nic nie mogę znaleść  🙄
wątek zamknięty
Trochę późno się obudziłaś na szukanie go, bo ta kolekcja była dobre 4 lata temu.  😉 jak już, to może używki na ebayu.
wątek zamknięty
Mam tu jeszcze Freaky w Mattesie DL z futrem który dostałam od dorcysi ale jak dla mnie bezszałowo szczególnie że jej poprzednie imię jest na pół czapraka ;p
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
20 marca 2013 16:29
U mnie w pracy też Caballowy szał  😉 Zaraziłam ludzi z pracy szmatoholizmem i oto efekty:
,,Mój" Armin w burgundzie  😜 potwierdza regułę że prawdziwy facet czerwieni, różu i pochodnych się nie boi  🙂



Poker w purpurze z fuksjową lamówką


Ezop w atramencie z białą lamówką


a w kolejce czekają kolejne 3 do obfocenia  😉
wątek zamknięty
milusia, prześlicznie! Najbardziej mi się podoba purpura 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 marca 2013 16:59
Ja juz przebieram nóżkami na mojego burgunda 😜
wątek zamknięty
zalcia97 wiśniowe oficerki  odebrane do eurostarowego zestawienia cherry red/silver black
czekam jeszcze na jedną paczkę i wrzucę zbiorowe foto 🙂
wątek zamknięty
milusia, wszystkie bardzo ładne, najbardziej podoba mi się atramencik z białą lamówką  💘
wątek zamknięty
Hmmm co o tym myślicie?
Czaprak eskadron Pink i nauszniki Equi-Theme z przeceny ;p
Sprzedać dalej czy zostawić?
wątek zamknięty
RatiNa pinka chętnie przygarnę 🏇 a tak na serio myślę, że na letniej sierści wyglądałby o wiele lepiej🙂
wątek zamknięty
Poglądowe zdjęcie dralona chocochip/pink
wątek zamknięty
gejbi, jak  dla mnie bardzo elegancko - wiesz, ja chętnie przygarnę jak to zdobyczny hehh
wątek zamknięty
Ruda77, piękny ten dralon
milusia, a to dla Ciebie te wszystkie cudne Caballe 😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.