Taranty

grandzia, Super, super! 🙂 Dobrze słyszeć takie wieści! 🙂 (mój koń obok Pielgrzyma stał 😉 )

faraa, No, no, nieźle wyglądał. Taki delikatny czapraczek na zadku 🙂
A to mój faworyt. Czekam aż dorośnie  😜



Białogaj ( Brentino x Lord Alexander ) ur. 2011

A Brentino to ten Pan:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.138456606206762.41560.137010906351332&type=3

faraa super!
Fajnie, że nie zrezygnowaliście całkiem z hodowli nakrapianych 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
21 czerwca 2012 11:07
Pokaż go w całości, fajny papierowo. 🙂
edzia69   Kolorowe jest piękne!
21 czerwca 2012 11:27
U nas taki, westowej urody, kilka dni temu stracił swą męskość.
A to moja ulubienica-czołg Donata  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
21 czerwca 2012 14:53
Świetna maść! 😀
To prawda, mi kojarzy się z jajkiem jakimś  😀 A z zachowania jest trochę taką Helgą, zna swoje gabaryty i możliwości  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
21 czerwca 2012 15:23
Ollala, boska! Powiesz coś więcej o niej? Zmieniają jej się te łaty?
Znamy się od niedawna, więc nie wiem czy np. na zimę nie wygląda inaczej, ale wydaje mi się, że przy takim natężeniu kropek nie widać różnicy  😀 A jedyne co mogę o niej powiedzieć to to, że z racji jej budowy ma w poważaniu cały świat i idzie tam gdzie ją poniesie jej wielka pupa  🙄  😉 a tak serio to sympatyczna jest, ale jeszcze dużo z nią roboty. A skoro się tak podoba to jeszcze takie portret jej
faraa poka, poka więcej! 🙂

macie jeszcze Białego Kła?
Biały Kieł jest sprzedany i chodzi w zaprzęgu u jednego z polskich zawodników.

Ten tarancik ze zdjęcia wyżej to roczniak, wygląda więc jak... roczniak - ni to koń ni źrebak...





takie cudaczki spotkałam wczoraj  🏇





Moje cudo 🙂 Aktualnie 8-latek.
.
emptyline   Big Milk Straciatella
22 września 2012 14:23
tengusia, ale fajne taranciki!

misia_rasco, bardzo mi się chłopak podoba. Chyba spory jest? Ale będzie pleśniał pewnie. 🙂


Całus się przypomina:




Ożywiam temat i dodaję mojego "podopiecznego"
og. Pielgrzym (po As Trefl, od Plewa)


No prosze, mój jest z tej samej hodowli ale niestety nie rodzinka 🙂

Piano (Fatim wlkp x Platyna sp / Szuan m)


lo...... jaki zaje...ty  😲
Martita   Martita & Orestes Company
08 stycznia 2013 21:36
I my się przypomnimy  😀

Martita Przepiękny jest  😜  tylko pozazdrościć
amazonka* Piękny  😍 ! Martita Super  😜
Martita   Martita & Orestes Company
20 marca 2013 19:01
annamazonka Dziękujemy bardzo  😡
Mogę Wam pokazać jak mój się przepoczwarzał 😀
edzia69   Kolorowe jest piękne!
21 marca 2013 13:14
ile Twój tarant będzie miał wzrostu jako dorosły? mam identycznego i szukam do pary
Szukaj dalej...
edzia69   Kolorowe jest piękne!
21 marca 2013 13:37
A Ty przepraszam masz jakiś problem? napisz grzecznie, że nie przewidujesz sprzedaży i po sprawie. Chamstwo się szerzy. Co za ludzie.
edzia69 właśnie je poszerzasz.
Bo dostałaś w moim mniemaniu normalną odpowiedź.
edzia69   Kolorowe jest piękne!
21 marca 2013 17:25
Widać mamy różne pojęcie na temat tego co jest grzeczne, a co nie. Grzecznie zapytałam i oczekiwałam równie grzecznej odpowiedzi. Osoby z tego forum hodują konie i sprzedają, więc co dziwnego, że zapytałam.
Halo halo! nie przeszło mi nic takiego przez myśl. Jejku! Ale jestem w szoku... jaka reakcja! 🤔
W takim razie : Chłopaka nie zamierzam sprzedawać nigdy... i przenigdy też. Życzę powodzenia w dalszym szukaniu.

Dopiszę jeszcze, żebyś wiedziała, (że nie miałam nic złego na myśli) iż ciapek jest z hodowli spod Bogusławic. Po Dixanie. W listopadzie miał 158 cm nie mając jeszcze 3 lat. Chętnie udzielę wiecej info. Pisz jeśli chcesz. Może uda się zmajstrować coś w podobie : )
Taranty to konie twarde i silne pewne, stanowcze i odwazne. Male tarnty sa cudowne ale duże im dorównują. 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się