PSY

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 marca 2013 10:26
Niestety tu juz nie jest tak pięknie, bo pies wymaga odpowiedniego hmmm prowadzenia? Tzn nauczenia go 'życia'. 😉
Panda to około roczny mieszaniec, wykastrowany, odrobaczony wkrótce zostanie zaszczepiony.
Całe swoje życie był bezdomny. Teraz uczy się życia z człowiekiem.
Szukamy mu domu cierpliwego, takiego który pozwoli mu stopniowo przełamywać lęk przed człowiekiem.
Panda jest psem bardzo łagodnym, akceptuje zarówno psy jak i koty. Nie ma w nim nawet kropli agresji, pozwala wykonywać wszelkie zabiegi pielęgnacyjne obok siebie.
W domu kładzie się i leży na swoim posłaniu, bawi gryzakiem, które uwielbia. Na spacerze sparaliżowany strachem szybko załatwia swoje potrzeby fizjologiczne i trzęsie się ze strachu, robi kilka kroków i zamiera w bezruchu. Z każdym dniem otwiera się jednak bardziej i robi postępy w socjalizacji.
też ta owca zwróciła moją uwagę na fb, bo jak nie lubię takich, tak ten fajnie paczy  😁

kurde, chciałam też "wyżalić się" ? nie wiem czy to dobre słowo, ale czasem łapią mnie takie dylematy, że szok

na innym forum ktoś szuka szczeniaka określonej rasy, są tam na tym forum 2 hod. tych psów no i agitują potencjalnego klienta

z jedną hod. się przyjaźnię...  i właśnie...

patrzę na to obiektywnie, bo widziałam te psy w akcji i czytam jakie farmazony autoreklamowe ludzie piszą... no bujdy na resorach...

nie chcę być wszą i palić za sobą towarzyskiemosty, bo mamy sporo ze sobą wspólnego, nie chcę pisać kolesiowi pw, bo wyjdę na gnidę, ale....

no nie mogę jakoś tego zdzierżyć...
Czy ktoś miał do czynienia z taką uprzężą rehabilitacyjną ?
http://www.firma-admiral.pl/szelki_standard_plus.html

Chciałam zamówić żeby psiak mógł po domu z nią chodzić i żeby w razie gdy łapka odmówi posłuszeństwa bym mogła go podnieść i wspomóc ?
Wózek w domu się nie sprawdza niestety.
Miał ktoś do czynienia z kosmetykami marki Nootie? Chodzi mi szczególnie o szampon i odżywkę ogórek+melon. A może jakaś dobra dusza ma do polecenia szampon dla nietrymowanej sznaucerki czarno-srebrnej? Włos w efekcie jest miękki, skłonny do przesuszania się i kołtunienia oraz łatwo traci kolor bez odpowiedniej pielęgnacji. Potrzeba nam czegoś łagodnego, mocno nawilżającego, chroniącego i ułatwiającego rozczesywanie, koniecznie o przyjemnym zapachu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 marca 2013 18:19
fioukova, uderz do Escady, ona zajmuje się takimi rzeczami.
JARA - dzięki śliczne, już uderzam  :kwiatek:
Moja śnieżna amfibia 🙂




ło matko, jaki śmieszny
jeszcze przez Ciebie Dzionka minie mi moja awersja do pudli  😁
Endurka, bo pudle są fajne! Tylko jak się nie robi z nich pajaców (powiedziała Dzionka, co ubiera psa w dwie kurtki i buty na spacer) 😀
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
19 marca 2013 09:30
pudel jest trendsetterem? tak to sie mowi teraz?
Tak jest, tak się to mówi 😀 No jest jest. Bez butów przy takiej pogodzie kładzie się na płasko na brzuchu na śniegu i wyje żeby go podnieść, wszystkie łapy do góry. A  w butach czyste szaleństwo 😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 marca 2013 12:31
Biedny pudel, wygląda jak super-owca w pelerynie.
Puyol w butach!!!  😍 Dzionka to korki?  😁
JARA, bo to jest super owca właśnie 😀

espana, haha 😀 Kurcze, nie pomyślałam o korkach, byłby piękny komplet 😁
Czy miał ktoś z was kiedyś obrożę/smycz/uprząż z firmy Woza? Jak z jakością? Adekwatna do ceny?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 marca 2013 16:46
Woza niezniszczalna firma 😉 Warte swojej ceny.
Woza niezniszczalna firma 😉 Warte swojej ceny.


No to pięknie mnie wkopałaś 🤬 To ja się jeszcze łudziłam, że nie wezmę, że bardzo drogie, że jak się zniszczy to będzie szkoda, że przy aktywności mojego psa na pewno nie wytrzyma spotkania z wodą/ziemią/piaskiem, że...
A teraz kicha, przepadłam. Do końca miesiąca na jogurtach 🙄 😵
Wozy są cudowne 😉

mam 3 obroże i 2 smycze (może ktoś życzy sobie jedną,bo nam się wyrosło? 😎 )

jeden zestaw 4-ro letni, jeden ponad roczny i tu akurat mnie nie dziwi, ale ten starszy lepszej nieco jakości
No i obroża popełniona.

Niestety, ale stwierdziłam też, że przydałyby mi się szelki dla młodej...i znalazłam idealne. Muszę tylko poczekać do 1-wszego, bo w portfelu pusto 🙄
zaba   żółta żaba żarła żur
21 marca 2013 00:23
Za 3 dni będziemy mogli oficjalnie znowu dołączyć do naszego ulubionego psiaczego wątku!  😀
Odbieram Maluszka w sobotę!!!  🏇

dempsey   fiat voluntas Tua
21 marca 2013 00:30
zaba, fantastycznie 🙂

Dzionka, dosłownie słyszę jak Twój pudel stuka kopytkami 😉
zaba jaki maczo 😀 przeuroczy🙂  Jak przywieziesz go do domu- koniecznie fotorelacja!  😜
Na jakim imieniu stanęło?  😉

Mia kończy dziś rok..
Patrzcie jak się zmieniła  😁




Sto lat trzaśnięta kupo futra  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 marca 2013 05:48
zaba, i jakie będzie nosić imię? 🙂
Powiedz, że Fargo, no powiedz! 😉
zaba przepiękny! Zdradzisz co to za obróżka?  👀
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
21 marca 2013 09:18
zaba przepiękny! Zdradzisz co to za obróżka?  👀


http://allegro.pl/red-dingo-obroza-s-niebieskie-odblaskowa-i3071569613.html

akurat mam taką 😉
deborah   koń by się uśmiał...
21 marca 2013 09:47
powiedzcie proszę czy jest jakiś sposób na chorobę lokomocyjną psów? Moja sunia regularnie zarzyguje mi bagażnik w aucie.. ma pół roku. całe życie spędziła w schronisku.  wyrośnie z tego? przywyknie?
U nas niestety aviomarin od 13 lat :/
deborah   koń by się uśmiał...
21 marca 2013 10:00
kurcze cały czas mam nadzieję, ze się przyzwyczai. bardzo dużo jeżdżę autem 🙁
zaba   żółta żaba żarła żur
21 marca 2013 10:00
zaba, i jakie będzie nosić imię? 🙂


W sobotę Wam napiszę!  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się