Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Kameleonik   Bo życie jest piękne...
22 marca 2013 18:07
hektorkowa też mam czapraki od Emilii (dokładnie 5) i w 100% zgadzam sie z twoją opinią. I nawet są w tej galerii  🙂 (oprócz jednego) - ten spasiony siwy koń  🙄
http://www.fouganza.com/fr/bonnes-affaires.html wyprzedaze derek Fouganzy, niedostepne na stronie polskiego decathlonu, ale powinny byc na zamowienie w sklepie 🙂
asds   Life goes on...
22 marca 2013 20:26
No nie wiem czy tak da radę zrobić....
a dlaczego ma nie dac?

edit. jezeli tylko sa dostepne w magazynach, ktore zaopatruja Polske, to nie ma problemu, wystarczy kod referencyjny.
asds   Life goes on...
22 marca 2013 20:36
Ponieważ w Francji i w Polsce to są oddzielne spółki tej grupy. Podejrzewam ze promocje obowiązujące w jednej spółce, nie musza koniecznie przechodzić na spółkę drugą.
asds, jakie inne spółki? Musiałoby się coś ostro pozmieniać. Jest czasem możliwość, że dany artykuł jest produkowany dla konkretnego kraju ale akurat w akcesoriach jeździeckich małe prawdopodobieństwo (ale tak było z niektórymi wzorami bikini produkowanymi specjalnie dla południowych, plażowych krajów). Wszystkie Deca należą do Grupy Oxylane, dlatego w każdym kraju wyglądają niemalże identycznie, mają takie samo podejście do klienta, te same cele i kierują się tymi samymi, niezmiennymi od lat wartościami.
też dostałam smsa z equishopu z kodem. Kod mam tak jakby podwójny  dla przykładu 234235, 2312414
jak wpisuję osobno, pisze że błędny bądź nieaktywny, jak razem to jest to samo..
nie wiem o co chodzi :/  chciałam kupić czaprak, ale nie wchodzi mi ten kod (albo go źle wpisuję).
Pomocyyy
Szam, nic sie nie pozmienialo 😉
sprawdzilam na stronie FR i tam tez sa dostepne, z ciekawosci sprawdze jutro czy u nas tez przecenili 🙂
szam, nieiwme czy te same rzecyz, bo zimowa kurtka - ten sam model, nazwa itd - we francji są o bardziej wyrazistym kolorze (ładniejszym), bardziej staliowane niż w polsce. no zdecydowanie ładniejsze. niby takie same a inne. ta polska jak wypłowiała tamta... inny odcień. (mialam okazje je oglądać na koleżankach jednocześnie i (z nimi) w sklepach w obu krajach 😉 ) wiec ...no są różnice. z jakości i wyglądzie innych towarów (kilku znanych mi),niby takich samych też widziałam różnice...
może akurat te rzeczy w różnych fabrykach...
asds   Life goes on...
22 marca 2013 20:57
Ale jak ja robię przelewy za zamówienia w sklepie www to jest inna nazwa Spółki jak Oxylane. Czyli polskim sklepem operuje inna psółka jak francuska, ale należąca do grupy Oxylane.
nic mi nie wiadomo o roznych fabrykach, moze jedna kolezanka miala juz nowy model (czasami roznia sie tylko znaczkami), albo ten sam model, tylko ta partia szyta juz z nowego materialu 🙂

Asds moze ta "spolka" o ktorej mowisz to Decathlon Sp. z o.o. (e-commerce) ?
horse_art, ale ty piszesz w ogóle o czym innym. Różne serie mogą się od siebie różnić (i to jest raczej normalne, chociaż w Deca rzeczywiście odcienie potrafią się od siebie różnić dość znacznie. Potrafiłam mieć na wieszaku idealnie czekoladową kurtkę w rozm. S i srakobrązową w rozm. M). Tutaj jest kwestia dostępności modelu w różnych krajach. No więc zwykle cała oferta jest dostępna we wszystkch krajach i po kodzie ref. można sobie wszystko pięknie znaleźć i zamówić. Te różnice, o których ty piszesz, to raczej kwestia serii. I z wyglądem niemalże identycznym chodziło o wygląd sklepu, nie artykułów;D Zresztą jest też parę innych punktów handlowych, które tymi samymi ciuchami czy sprzętem handlują, należą do tej samej grupy a są odrębnym bytem handlowym (u nas póki co tylko Koodza, ale może kiedyś będą w nadmorskich miejscowościach Cabesto).
asds   Life goes on...
22 marca 2013 21:19
Kaktus

chyba tak...
e-commerce to po prostu jest dział, który zajmuje się sklepem internetowym 🙂
asds   Life goes on...
22 marca 2013 21:22
ale spółka jest i tak inna jak ta Francuska 🙂.

suma sumarum...chodizło mi o to że promocje obowiązujące w sklepie zagranicznym nie muszą koniecznie obowiązywać i w innym kraju.
ale spółka jest i tak inna jak ta Francuska 🙂.


nie ma innej spolki. pieniadze przelewa sie na Decathlon Sp. z o.o. (e-commerce) i nikt inny nie ma z tym nic wspolnego 🙂
Co do sprowadzania rzeczy do Polskiego Deca z zagranicy to nie ma problemu. Sprowadzili ostatnio dla mnie ogłowie, które nie jest dostępne w polskich katalogach. Dodam, że nie zapłaciłam nic, poza 89 zł czyli ceną ogłowia.
asds   Life goes on...
22 marca 2013 21:33
Tak ale Spółka decathlon sp. z o.o. jest spółka zarejestrowaną w KRS Polskim, inaczje jak spółka operujaca w Francji pod grupa Oxylane.


Oooo czyli jednka mozna....Po ile Euro stoi? Ciekawa jestem po jakim kursie przeliczją? 🙂
szam, aha, rozumiem. nie wiedziałam, że są takie różnice w seriach...
deca powstał w moim miescie niedawno. bylam ze 3x i kupiłam tylko czapke na promocji.  jest drogo, słaby asortyment i nei ma promocji prawie. no i koński sprzet to jakies pojedyncze coś... (a w poznaniu widziałam prawie wszystko co na www ).
no i sprzęt uważam za drogi i tandetny (np szczotka iglak 2-3x droższa niż w jeździeckim...). promocji brak (no i nie ma na co 😉 ) czasem więc zaglądne jak mam potrzebe w innym dziale i spr czy są obniżki
horse_art no niestety o tym co znajduje sie w danym sklepie decyduje rowniez jego wielkosc, nie kazdy moze sobie pozwolic na taki asortyment jak ma np Targowek, ktory ma chyba najwiekszy asortyment jezdziecki z polskich deca 🙂

a co do zamawiania rzeczy z poza "polskich katalgow" to tak jak napisala Szam, sa rzeczy produkowane tylko dla danych regionow, ale to jest to niewielki odsetek.
99% sprzetu jezdzieckiego, ktory jest dostepny na FR stronie jest do zamowienia w polskich sklepach stacjonarnych. (jezeli nie ma na www to nie jest dostepne w sprzedazy online)
Np takie bryczesy z pelnymi lejami - beda specjalnie produkowane dla polakow i wlochow 😉
[quote author=horse_art link=topic=15196.msg1724604#msg1724604 date=1363988155]
deca powstał w moim miescie niedawno. bylam ze 3x i kupiłam tylko czapke na promocji.  jest drogo, słaby asortyment i nei ma promocji prawie. no i koński sprzet to jakies pojedyncze coś...
[/quote]
horse_art, byłam w deca tydzień temu. Promocje przyjemne, kupiłam super buty do stajni (ciepłe buty trekingowe) za 160 zł. Były też różowe kalosze z ociepleniem za 30 zł... Dział jeździecki coraz lepiej zaopatrzony. Sądzę, że nasz deca się z czasem rozwinie - trzeba dać im czas... Jak mogą mieć np zachwalane tu derki na wyprzedaży, skoro póki co derek za wielu nie ma? ;-)
Co do cen - rzeczywiście część rzeczy droga, część tania - jak we wszystkich sklepach wielkopowierzchniowych
Sam sklep spory - widziałam kilkanaście innych , mniejszych Decathlonów... nasz (szczeciński) jest OK :-)
Nie porównywałabym go do sklepu jeździeckiego, bo to sklep jeździecki nie jest  😉
Dziewczyny mam prośbę możecie mi polecić jakąś fajną koszule konkursową i frak\rajtrok ? Zależy mi na dość niskiej cenie ale dobrej jakości. Jeśli wdzieliście te rzeczy gdzieś na promocji, wyprze darzy to proszę o linka 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 marca 2013 10:27
W Decathlonie kupowałam ostatnio przez internet- duży asortyment i jeszcze przesyłkę za darmo miałam. Chwalę sobie bryczesy najtańsze. Długo jeździłam w gumowych sztybletach, ale gdzieś mi się zawieruszyły (może rodzice wywalili, bo już porwane były z tyłu).
mtl   I M Equestrian
23 marca 2013 11:09
30% znizki na produkty Kingsland (tylko dzisiaj i jutro!!!) na stronie www.selwoodequine.com
Voucher Code: KL13

Enter code at checkout to claim 30% discount this weekend only.

Orientuje się ktoś, czy kupię gdzieś w necie biotynę Nutri Horse z darmową wysyłką? Przegapiłam promocję w Equi-Poincie 🙁
też dostałam smsa z equishopu z kodem. Kod mam tak jakby podwójny   dla przykładu 234235, 2312414
jak wpisuję osobno, pisze że błędny bądź nieaktywny, jak razem to jest to samo..
nie wiem o co chodzi :/  chciałam kupić czaprak, ale nie wchodzi mi ten kod (albo go źle wpisuję).
Pomocyyy


ta promocja to chyba tylko na telefon do salonu

te numerki na końcu smsa to numery kontaktowe do equishopu a nie kody rabatowe
musisz zadzwonić i zamówić ustnie a nie na stronie  :kwiatek:
widział ktoś jakąś promocję na kucykowe (110-105) derki?
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
24 marca 2013 18:59
Widział ktoś promocję na transportery Full'e?
Byłby ktoś uprzejmy i kliknął obniż cenę? 🙂
http://www.galaktyka.com.pl/product,,332.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się