masaż koni

Skoro wątek ożył to ponowie swoje pytanie:
Czy na śląsku jest osoba, która przeprowadza masaże? Ewentualnie, osoba która dojeżdża w te rejony? :kwiatek:
Lee Hollen w KJ Bigo będzie na majówkę. Kurs będzie obejmował I, II i  III stopień. Wkrótce informacje tutaj http://www.facebook.com/kjbingo?fref=ts
Zapraszamy
Dziś całkowicie przypadkowo wpadłam z koniem w ręce Lee Hollen. Koń z nietypowym schorzeniem, więc dla nas to mega ważne było wydarzenie. I okazało się, że dramatu nie ma i może być lepiej. Stąd moje pytanie - kto z Warszawy, okolic jest wychowankiem Lee Hollen?


Uczennicą Lee jest też Justyna Zielińska - Celtyczka 🙂 Polecam niedroga i naprawdę skuteczna
I jesteśmy po wizycie Lee  💃
Praca domowa zadana i czekamy na maj!  👀
Kto się wybiera na kurs?
Pojawiały się pytania dotyczące kursu masażu z Lee Hollen, wszytskie informacje znajdują się na stronie Klubu BINGO
http://www.bingo.waw.pl/masaz.html

Informacje równiez będą dostępne na stronie fb
www.facebook.com/kjbingo

Wszystkich chętnych zapraszamy!!!

Monny   bez odbioru .
27 marca 2013 01:06
Mam głupie pytanie. Jak z językiem na tym kursie z Lee? Jest tłumacz jakiś?
Mam głupie pytanie. Jak z językiem na tym kursie z Lee? Jest tłumacz jakiś?


Tak, tłumacza zapewniamy 🙂
Czy podczas szkolenia w klubie Bingo p.Lee będzie udzielała indywidualnych konsultacji? Jeśli tak, to może orientujecie się w cenie. Czy trzeba przyjechać z koniem, czy ew ona dojeżdża? Będę wdzięczna za info.
ash   Sukces jest koloru blond....
04 kwietnia 2013 10:26
o kurde...właśnie zobaczyłam, że tegoroczny kurs masażu podrożał o 200zł za stopień.  😵
Monny   bez odbioru .
04 kwietnia 2013 16:58
ash, też mnie to odstraszyło ...
Dziewczyny na jakość wiedzy którą Lee przekazuje, cena nie jest zaporowa 🙂
Dokładnie 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
04 kwietnia 2013 19:36
Celtyczka, w to nie wątpię! zdziwiło mnie to poprostu. w zeszłej edycji cena była nizsza o 200zł, ale wtedy nie mogłam 🙁
Dla tych, którzy na Lee nie mogą sobie pozwolić - ja również chciałabym polecić Celtyczkę - baaaaardzo skuteczna i cena za usługę bardzo przystępna 😀
Celtyczka, razem z Isharkiem dziękujemy!!! 😀
Ile tysięcy wydałam na wetów którzy nie mieli pojęcie co dolega mojemu koniowi  🙄 Lee jest jedyna osoba która potrafi postawić mojego konia na nogi
Czy mogę prosić o namiary na kogoś dobrego w masażu koni w Krakowie?  :kwiatek:


Czy mogę prosić o namiary na kogoś dobrego w masażu koni w Krakowie?  :kwiatek:


Ja mogę polecić śmiało Justynę Porabik.  Jest ona uczennicą  Lee. Justyna mieszka w Krakowie, więc zapewne w okolice Krakowa również dojedzie. Masuje także konie w Facimiechu. Dodatkowo oferuje przystępne ceny. Podchodzi do koni indywidualnie i solidnie.

Ja zauważyłam znaczną poprawę u mojego konia. Lepszy efekt uzyskuje się oczywiście przy długotrwałej współpracy, szczególnie jeżeli koń ma wiele problemów. Osobiście znaczną poprawę u konia zauważyłam już po pierwszym masażu. Jak mięśnie są spięte i bolą to nie dziwne, że konie nie chcą chodzić dobrze.  Podobnie jak u ludzi... nikomu z nas nie chce się biegać jak nas coś boli także gorąco polecam.

Telefon kontaktowy to:
880 497 221

Czy ktoś się orientuje, czy na terenie 3miasta mamy jakiegoś masażystę? Jeśli tak to poproszę o namiary 🙂
Paulina Puchała jeździ po całej Polsce  😉
Ea- bardzo dziękuję.  :kwiatek:
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
16 kwietnia 2013 15:19
Tu masz namiary na Asię z okolic 3miasta: http://terapiamanualna.com/index.html . Ma uprawnienia na masaż koni i ludzi i potwierdzam, że jest rewelacyjna. Kilku koniom-rekreantom podarowała drugą młodość po nastawianiach, a i dla ludzi jest rewelacyjna. Nigdy nie myślałam, że poddam się jakimkolwiek terapii kręgosłupa. Po wielu namowach znajomych i mojej beznadziejnej sytuacji kręgosłupowej, zgodziłam się i to są jedyne ręce, którym powierzam swój kręgosłup :-)
Ma ktos jakies namiary do Lee Hollen ?
Taurin
Na początku maja będzie kurs z Lee w KJ Bingo. Pewnie będą też tam konsultacje, więc możesz próbować skontaktować się z nimi 😉 Ja tak zrobiłam w zeszłym roku.
Daihla , dziękuję bardzo 🙂  :kwiatek:
Czy ktoś z Revoltowiczów wybiera się na majowy kurs z Lee?  🙂
Orientujecie się czy któryś z polecanych masażystów wybiera się na Śląsk w najbliższym czasie?
[quote author=-Agi- link=topic=53.msg1762556#msg1762556 date=1367259675]
Czy ktoś z Revoltowiczów wybiera się na majowy kurs z Lee?  🙂
[/quote]

Ja byłam, natomiast nie na kursie tylko z koniem 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 czerwca 2013 12:49
A ja się zapytam tak skromnie- Jak tam Wasze konie? Masujecie? Widać efekty? :kwiatek:
Czy wiecie może kiedy Lee będzie w Polsce teraz?
ash   Sukces jest koloru blond....
14 czerwca 2013 13:00
Dada, najlepiej sprawdzać na stronie Lee http://matyldawoz.wix.com/leehollen
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się