... ślub :) ...

szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
23 marca 2013 20:45
Dzionka, a jak my sie nie mozemy doczekac! Przygoda zycia czeka 🙂
ja się też jaram że będę miała męża, że kiedyś będę matką hihihi i też nigdy mi przez głowę nie przeszło aby go zmienić .
Co prawda mnie czasami wkurza co wynika z naszych odmiennych charakterów (bardzo  :hihi🙂 ale.... no wiecie 😀

ash   Sukces jest koloru blond....
24 marca 2013 18:07
fajnie jest być żoną! Nie dziwię się wam, że się jaracie 😀
Dziewczyny może Wy pomożecie mi rozwiązać dylemat.

Mam sprawdzonego kamerzystę i fotografa. Jest to jedna osobą i nazwijmy go Panem X . Chcę aby był kamerzystą a potem nam zrobił sesje plenerową. Całość nie wyszła drogo. Ale, że potrzebuje foto na weselu i ślubie to postanowiłam poszukać jeszcze innego foto. I tu teraz właśnie zaczyna się dylemat. Za tą opcje którą chcę cena jest od 1200 do powiedzmy 2000 u innych foto. Pan X za wszystko (przygotowania, błogosławieństwo, ślub, wesele, sesja plenerowa) chce 1400 (chodzi o foto)  i tu mam pytanie czy nie lepiej aby Pan X był tylko fotografem i szukać innego kamerzysty czy brać go tylko jako kamerzystę i szukać innego foto, który  zrobi cały pakiet? 


oczywiście, jeżeli nie jasno napisałam to wytłumaczę 🙂 i przepraszam za to
ash   Sukces jest koloru blond....
25 marca 2013 13:33
Chuda, a koniecznie chcesz kamerzystę?
tak 🙂
sosi   szczypior szczypior...
25 marca 2013 14:34
Chuda a co Pan X na to? rozmawiałaś z nim o tym? może ma znajomego fotografa/kamerzystę z którym mógłby się podzielić rolami i z którym dobrze by mu sie współpracowało?

ja cały czas nie mogę wybrać zaproszeń 😵
Monny   bez odbioru .
25 marca 2013 14:50
Monny  mi się podobają 1 i 3 🙂


napisałam do niego bo wiem, że kogoś tam ma, ale nie odpisał jeszcze. Ale jakby co to znalazłam kogoś. dziewczynę, która zajmuje się tym pół profesjonalnie i jak na zdjęcia tylko z wesela i ślubu to jej umiejętności są ok 🙂 i nie chce dużo 🙂

tu macie zdjęcia pana X
http://osetstudio.blog.pl/   niestety komputer nie oddaje jakości zdjęć - w domu leżą mojej siostry jego autorstwa i są lepsze 🙂

tu macie moją siostre http://osetstudio.blog.pl/2010/07/02/joanna-i-lukasz-czyli-klasyka-i-cos-z-zupelnie-innej-beczki/


a tu tą ewentualnie: http://www.katarzynapapieska.com/
Ja jutro odbieram zaproszenia, też czekałam do ostatniej chwili, bo nic mi się nie podobało, aż wkońcu obudziłam się w ostatniej chwili i naszczęscie będę mieć je na same święta. Chyba zaczynam coraz więcej myśleć jak to będzie i się stresować, zostały 2 miesiące i 6dni...  💃
na mnie też dziś jak wróciłam z pracy to czekała paczka z zaproszeniami. Otwieram patrzę oo super ładne, ładne i nagle  🤔  😵 LITERÓWKA  👿 porażka trzeba wydrukować jeszcze raz, najgorsze jest to że jak wysyłałam akceptację projektu to wszystkich wolałam aby sprawdzili no i jak widać literówki to  u nas rodzinne  😂
Chuda, szczerze to zdjęcia siostry mi sie nie podobają i to delikatnie mówiąc.
Według mnie lepiej byłoby wziąć tą panią, której wstawiłaś stronę a go pozostawić jako kamerzystę.
Podzielam powyższą opinię w 100%
Moim zdaniem to i siostra i pan się rozminęli z powołaniem delikatnie mówiąc...
A jak pan się kamerą posługuje w ten sam sposób co aparatem, to dzieło będzie średnio zdatne do oglądania.

Pani też bez szału, ale przynajmniej stara się być w miarę poprawna.
Ja bym się nie zdecydowała na nikogo z tej trójki.

Poza tym nie wiem, czy chcesz mieć siostrę na weselu, czy robiącą 'profesjonalne' zdjęcia, bo jednego z drugim się nie da połączyć i albo się robi zdjęcia, albo człowiek się bawi.
właśnie dostałam dziś zaproszenie na... 7me wesele w tym roku... mamma mia  👀
Chuda, ale twoja siostra jest na tych zdjęciach czy te zdjęcia robiła? Bo chyba nie skumałam 🙂 Edit: obejrzałam zdjęcia pana X - koszmar!!! Każdy byle nie on, serio 🙂

Malina_M, o kurde! Jesteś pewna, że to ty zrobiłaś literówkę, a nie wykonawca sknocił? Nasz nam wysłał projekt do zatwierdzenia i też okazało się, że zrobił literówkę - on a nie my! Szkoda żebyś drugi raz płaciła :/

Rany rany, u nas przygotowania spadły na drugi plan! Teraz zapraszamy intensywnie, ale nic poza tym nie robimy... A tu buty x2, garnitur, koszula, dla mnie mnóstwo spraw... Mam przynajmniej makijażystkę, całkiem niespodziewanie 🙂
nie przesadzajcie, nie jest tak tragicznie z tymi zdjeciami! Troche sa plaskie, ale niektore calkiem zacne i z pomyslem - jedynie to czasem pan sie bawi przedziwnie kolorami. Ale zdjecia nie sa jakies koszmarne - pamietacie te z para na lozku wrzucona na drzewo?? Nic przy tym nie jest gorsze  🤣

na zdjeciach jest siostra Chudej 🙂
oo, Foto Knyta NIC nie pokona! 😉
Ja uważam inaczej jeżeli chodzi o zdjęcia 😉 mi się podobają 🙂

Na zdjęciu jest moją siostra 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
26 marca 2013 07:59
na temat kamerzysty się nie wypowiem, bo nie chciałam mieć i nie miałam 🙂
Zdjęcia, które wstawiła Chuda - niestety nie w moim stylu. Poszukałabym innego fotografa.
Dzionka, u nas zaproszenia były bez literówek. Zamawialiśmy pół roku wcześniej, więc był luz i spokój.
ALE tablicę z rozmieszczeniem gości zamawiałam na 10 dni przed ślubem i byłam tak "ogarnięta", że odebrałam plan stołów z literówką, której na projekcie nie było. Zobaczyliśmy to dopiero po ślubie i to na zdjęciach 😀
kujka   new better life mode: on
26 marca 2013 08:09
mery, to prawda, fotoKnyta nic nie przebije, ale za zdjecia z linku Chudej tez bym nie zaplacila...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 marca 2013 08:13
Słuchajcie, są gusta i guściki, jak dla mnie, te zdjęcia wpisują się w klimat tortu w kształcie jeża i łabędzia z balonów 😉 Niech sobie Chuda ma.

ash, ja sama popełniłam gafę, nawet więcej niż literówkę - sama wypisywałam winietki na stół i rąbnęłam się w nazwisku faceta przyjaciółki: zakończyłam je "-wicz" zamiast "-wski". Skapnęłam się długo po weselu.
[quote author=maleństwo link=topic=34.msg1727990#msg1727990 date=1364285616]
Słuchajcie, są gusta i guściki, jak dla mnie, te zdjęcia wpisują się w klimat tortu w kształcie jeża i łabędzia z balonów 😉 Niech sobie Chuda ma.

[/quote]

aha czyli ty wiesz lepiej co ja będę miała tak? Super to może jeszcze mi powiesz co będę miała?
Niestety nie mam do dyspozycji dużej ilości fotografów. Nie mieszkam w dużym mieście jak Poznań czy Warszawa. Muszę korzystać z tego co mam.
Averis   Czarny charakter
26 marca 2013 09:23
Chuda, no ale chyba mówiłaś o tych tortach ze zwierzakami?
tak mówiła, ale nie powiedziałam że je będę mieć na 100 %.
ash   Sukces jest koloru blond....
26 marca 2013 09:33

Wczoraj byliśmy u kucharki i będziemy mieć 4 piętrowy tort, 2 tort w kształcie łabędzia, krokodyla, jeża i być może konia hihihi jak sie ciesze  😀  tylko muszę pomyśleć czym zastąpić pałki bo nie chce ich


Chyba, po co się nakręcasz?? Napisałaś wyraźnie, że będziecie mieli taki tort.
Maleństwo tylko powtórzyła twoje słowa!
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
26 marca 2013 09:53
Chuda, ze co? ze fotografow nie masz? 3 z 4, ktorych ja rozpatrywalam bylo z zupelnie innych wojewodztw niz ja. Niemal wszyscy profesjonalni dojezdzaja wszedzie (nasz nawet dolatuje- jak sobie zazyczysz sesje plenerowa w Paryzu czy Mediolanie...).

edit: W czwartek rano mamy crash testy fotografa i stylistki (makijarz, fryzura) - robimy sesje narzeczenska u nas w domu 😉 Ciekawa jestem bardzo jak to wyjdzie.
ale później napisałam że to bardziej będzie dekoracja. Owszem fajny jest tort 4 piętrowy i ten łabędź też jest fajny. Ale jako dekoracja. Przeczytaj sobie moje późniejsze słowa gdzie mówię że nie będę mieć tortu w kształcie krokodyla,jeża.
Co do zdjęć ja lubię kolorowe zdjęcia, radosne, z jakimiś dziwnymi hmm przedmiotami. Nie chce zdjęć nad morzem bo to jest już dla mnie hmm oklepane. Dużo ludzi sobie takie robi. A ja chce coś innego .
Ale dobra nie ważne. Koniec tego tematu  :kwiatek:  :kwiatek:
Zmienię temat - macie już upatrzone albo zarezerwowane miejsca na podróże poślubne? My szukamy intensywnie, ale to byśmy naprawdę chcieli jest za drogie 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
26 marca 2013 10:23
Dzionka, my bilety kupiliśmy równo pół roku wcześniej. Polowaliśmy na sensowną cenę.
Kiedy chcecie jechać? Rozumiem, że Nowa Zelandia nadal numer jeden?!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się