pensjonaty w okolicach trójmiasta

Ciekawa sprawa z tą stajnią w Orlu, ja w Bolszewie jestem od kilku dobrych lat, do Orla dojeżdżam wierzchem w 20 minut i myślałam że całą miejscowość mam obcykaną a tu taki psikus 😀 A stronka wygląda  naprawdę sympatycznie.
Może ktoś widział?  👀  Oby się odnalazła!



Kolibki tez blisko morza, ale nie wiem czy można było jeździć i w ogóle czy i jak ta stajnia teraz funkcjonuje.


W Gdyni wjazd na plaze jest dozwolony od pazdziernika do konca kwietnia.

joakul - tez sie zdziwilam ;p Mieszkam obecnie pare km za Orlem, wiec by mi to pasowalo (gdyby nie to, ze znowu wybywam w inna strone kraju...) 😉 I tam sa 2 stajnie, obie z halami 🙂
Angeel o tej jednej wiem, bo konie z taj stajni raz robiły sobie do nas wyprawę przez las  😉
[quote author=Angeel link=topic=87.msg1720069#msg1720069 date=1363694185]
Blanka jest wlascicielem stajni w Slawutowku?
Ja ostatnio zupelnie przypadkiem znalazlam 2 nowe stajnie w mojej okolicy 🙂 Orle kolo Wejherowa, moze ktos sie zainteresuje, hala nawet jest 😉
http://www.stajniaorle.pl/
http://orlinek.com/


Oooo, stronka Stajni Orle wygląda zachęcająco.
Czy ktoś zna te osoby podane w kontakcie ? ( Iwona Sitowska, Łukasz Częścik ). Lub właścicielkę -  Patrycję Rajkowską.
[/quote]



Hej
Polecam zarówno Iwonę jak i Łukasza. Trzymam obecnie u nich konia w treningu 🙂 Jak ktoś ma pytania zapraszam na pw 🙂
Matko o co chodzi z tymi kradzieżami?! Czy na prawdę opłaca się kraść konie :/ Mam nadzieję, że znajdą konia i złodzieja!
Ronin.   Każdy orze jak może.
24 marca 2013 20:37
Czy ktoś wie gdzie w okolicach trójmiasta można przyjechać w sezonie otwartym na trening żeby sobie pojeździć na czworoboku ? Zależy mi na tym żeby był czworobok 20x60 i w miarę dobre podłoże.
a na Hipodrom do Sopotu? Jest 20x60 kwarcowy
To na kwarc w Sopocie można wjeżdżać teraz normalnie? Bo mi się wydawało, że święty plac to tylko na specjalne okazje jest udostępniany  😀 U nas, w Pegazie, jest duży czworobok, ale jeśli chodzi o podłoże to raczej średnie.
Ronin.,  przecież u was jest plac 50x100m?
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
25 marca 2013 15:19
W Sopocie sa 3 płace kwarcowe 🙂
Święty na zawody, skokowy i ujezdzeniowy 🙂
Zuziasta, takie buty  😀 ja nie ogarniam hipo za bardzo, myślałam, że kwarc jest tylko na tym dużym.
Ronin.   Każdy orze jak może.
25 marca 2013 18:49
anai ,chodzi o to żeby przed zawodami sobie treningowo z 2 końmi pojechać w obce miejsce na trening dla "obeznania", bo tego zdecydowanie brakuje  🙂

Super ,dzięki dziewczyny  :kwiatek: Czyli w Sopocie jest normalnie na kwarcu czworobok rozstawiony ?
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
25 marca 2013 19:12
Dokładnie 🙂
Ronin.   Każdy orze jak może.
02 kwietnia 2013 11:39
Czy ktoś może coś powiedzieć na temat stajni w Mikoszewie ? Mają stronę internetową ?
Rówież znam i polecam łukasza częścika, ale wiem ze z Orla się przenoszą niedługo. Z tego co mi wiadomo w okolice Koszalina? ale głowy nie dam 🙂
Na razie przenieśli się do innej stajni, też w Orlu, ale bliżej. I trwa rozbudowa tej stajni.
Bardzo blisko mieszkam, byłam, poznaliśmy się. Bardzo fajni ludzie. 😀
A może komuś wiadomo,  w otominie mieszka sobie Pan  co ma własną małą stajenkę z 4 końmi (tak słyszałam),  a ja potrzebuje namiaru na owe miejsce.
Kto mi może powiedzieć coś więcej na temat stajni w Rzucewie. Wybieram się z koniem na kilka dni i szukam miejsca, gdzie bym mogła zostawić konia bez większej obawy 🙂
Na pierwszy rzut oka Rzucewo wygląda ok, starsze opinie tez były nienajgorsze, ale wolę się jeszcze upewnić 😀
Jeżeli ktoś poszukuje niedrogiego pensjonatu na Pomorzu (okolice okolic Trójmiasta😉 ), szczerze polecam stajnię w małej miejscowości Skowarcz. Bardzo sympatyczna Właścicielka, która dopiero zaczyna przygodę z hotelowaniem 😉 Konie całe dnie na łące (trawa i siano do oporu), o ile pogoda na to pozwoli, opieka do pozazdroszczenia. Boksy przeznaczone dla koni są po remoncie, w niedalekich planach budowa lonżownika. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na pw 😉 Pozdrawiam wszystkich 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
15 kwietnia 2013 19:53
ja już zarezerwowałam boks na majówkę 🙂 już się nie mogę doczekać. musze jeszcze papiery załatwić 🙁
Ponia   Szefowa forever.
15 kwietnia 2013 20:37
reinko, bardzo fajna stajnia, prowadzą ją moi znajomi i myślę,że możesz być spokojna 😉
Dokąd się wybierasz?Mam do nich całkiem blisko 😉)
deb, chyba nie ten wątek. 😉
P.S. my już też mamy boks. 😉
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
17 kwietnia 2013 09:13
myślę, że to nastąpi dopiero za jakieś, 2-3 miesiące najwcześniej, ale chciałabym dopytać już teraz. szukamy nowego domu dla mojego dużego zwierza, ja wyjeżdżam za granicę, raczej na stałe, więc szukamy stajni, która może mieć ciężki dojazd, brak infrastruktury jeździeckiej, ale musi mieć łąki i mega dobrą opiekę. nie ma większego znaczenia czy blisko trójmiasta, czy dalej (chociaż nie ukrywam, że byłoby dobrze w okolicy, żeby ktoś od czasu do czasu się do niej przejechał). jakieś propozycje? oczywiście cena też jest dla mnie ważna.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 kwietnia 2013 10:49
U Poni 😀
Bee., chyba Kielno najlepsze. Konie pod opieką, łąki do pozazdroszczenia i naprawdę dobra opieka. Cenowo chyba też jest dość tanio.
to Kielno ma bardzo duzo pozytywnych opini. Wiele osob spoza forum rowniez je polecalo  😉 swego czasu jak sie rozgladalam za stajnia dla emeryta, to wiele osob mnie tam odsylalo
Również bardzo gorąco mogę polecić Kielno. Pisałam już zresztą w tym wątku wcześniej troche więcej apropo tej stajni. Mój koń mieszka tam sobie już ładny kawałek czasu i zarówno on jak i ja jesteśmy bardzo zadowoleni.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
17 kwietnia 2013 19:24
dzięki dziewczyny, mniej więcej obadany grunt, koń zostaje tam, gdzie jest na 2-3 miesiące, ja muszę znaleźć pracę, mieszkanie i potem będziemy myśleć, żeby takie koszta ponieść, ale wybór i rozeznanie jakieś mamy. jeszcze raz dziękuję.  :kwiatek:
może ktos sie orientuje czy nie potrzeba komuś pomocy w stajni, przy koniu ? Okolicach gdańska, moge byc dostepna 4-5 dni na 7. : )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się