Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Cariotka   płomienna pasja
15 marca 2013 17:12
zawsze można złapać Tego ogiera i zamknąć u siebie żeby właściciel ruszył tyłek i przyjechała policja. Taa stałam kiedyś w miejscu gdzie obok była stajnia i konie wiecznie uciekały (uciekają?). Na szczęście nie było tam ogiera.
Cariotka a potem właściciel oskarży mnie ,że ukradłam mu konia  😵  Koni jest z 200 sztuk , nie uciekają tylko te same ,przeważnie biegają całe stada . Na drugi tydzień idzie pismo do prokuratury .
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 marca 2013 17:41
Cariotka a potem właściciel oskarży mnie ,że ukradłam mu konia  😵   Koni jest z 200 sztuk , nie uciekają tylko te same ,przeważnie biegają całe stada . Na drugi tydzień idzie pismo do prokuratury .


aż sie nie chce wierzyć, że nikt tego wcześniej nie zgłaszał  😵

Tak patrze na zdjęcia z waszych wyjazdów i żałuję, że ja nie mam zdjęć 🙁
Livia   ...z innego świata
16 marca 2013 14:14
monia, w dalszym ciągu trzymam kciuku, żeby wszystko poszło po twojej myśli :kwiatek:

Ja mam takie zdjęcie z dziś, wybrałyśmy się z koleżanką na spacer z końmi i z psem 🙂

Do nas wiosna idzie, ale baaaaaardzo  powoli. Z dzisiejszego terenu, podłoże paskudne, taka mieszanka,  miejscami zamarznięte, a miejscami błoto. W lesie śnieg a na drogach paćka,  nawet nasze konie odmówiły współpracy na takim podłożu, miałyśmy z koleżanka stepowy terenik.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 marca 2013 14:08
Livia u Ciebie prawie śniegu nie ma !!! Jakto ??  😲

u mnie podobnie jak u Watrusi

a to Max z wczoraj , poszliśmy sobie na spacer w ręku. Kuc anioł  😍


a dzisiaj pojechałam poznawać nowe ścieżki na Rudym. Znalazłam przejście dla zwierząt nad trasą 50 , więc myślę, że niebawem ( jak stopnieją śniegi ) wybiorę się nieco dalej  🙂 Jestem mega dumna z konia, który generalnie miał wszystko totalnie w nosie. Wleźliśmy na przejście nad trasę, chwilę postaliśmy, zrobilismy fotki  😉 później jechaliśmy wzdłuż trasy i nawet pędzące tiry nie zrobiły na Calliście żadnego wrażenia  😀 eh.. kocham tego konia !

a tutaj uszy na górze przejścia 🙂


i widok z góry a pod nami trasa  🙂
Livia   ...z innego świata
17 marca 2013 15:45
zduśka, u nas jakieś resztki śniegu tylko, mamy sam mróz 😎 A u was widzę sceneria jak na Boże Narodzenie - ta wiosna to chyba gdzieś porządnie zabłądziła...
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 marca 2013 20:31
ano zabłądziła  😵 i jak patrze na pogodę długoterminową to mnie szlak trafia  😵
Dzisiejszy teren, wiosna całkiem już się zgubiła 🤔
Wiosna, niby już od dwóch dni, a dziś w terenie mieliśmy takie widoki:



Sam teren, planowany dla dzieciaków na początku roku nazwany został "W poszukiwaniu wiosny". Nie mogły więc jej nie znaleźć, więc:


Zabawa przednia, ale żeby w ostatnim tygodniu marca konie brodziły po nadgarstki w śniegu, to przesada  🙄
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 marca 2013 18:37
pomysł czaderski 😀 świetny teren  😉
Livia   ...z innego świata
23 marca 2013 18:46
Watrusia, bianka, ależ u was biało ciągle 😲 Pomysł z wiosną super - szkoda, że ta prawdziwa się tak nie da znaleźć 😜

U nas dziś -10 stopni, ale przynajmniej wyszło słońce 🙂 I zaliczyłam dziś bardzo fajny, terenowo-szkoleniowy dzień 🙂

Dzięki dziewczyny, ale powiem Wam, że jak wstałam rano i zobaczyłam -18 stopni, do tego pomyślałam o śniegu, który jest wszędzie, to miałam obawy. Na szczęście, wszyscy uczestnicy się zjawili, zwarci i gotowi. O wiośnie nie wiedzieli, więc mieli fajną niespodziankę 🙂.
Jeszcze jedno zdjęcie naszej wiosny:

Niestety prawdziwej wiosny ani widu, ani słychu, żadnego śladu, czy nawet poszlaki...
desire   Druhu nieoceniony...
24 marca 2013 11:29
Nostrzykowo-spacerkowo



wszędzie twardo, niefajnie, zimno, na otwartej przestrzeni wiatr.  😵

bianka, mam nadzieje, że zawstydziliście wiosne i że ta się w końcu obudzi 😀  👍
Dzisiaj spacer tylko stępem, twardo i mroźno tak, że jak stanęłam na chwilę, to koleżanka z tyłu wołała żebym ruszyła bo jej zimno. Fajna wiosna  👿
asds   Life goes on...
24 marca 2013 17:46
U nas wczoraj było również przywitanie wiosny i ściganie smoka na polanie. Notabene ogon smokowi urwała koleżanka w stroju Szlachcianki 🙂

Zdjecie na któym widac przekrój wielkosciowy uczestników (przed wyjazdem)



I gonitwa:





My:



Dzisiejszy teren udany 🙂
...
ale gdzie ta zima ?
Dzisiaj u nas była w miare ładna pogoda, razem z koleżanką wzięłyśmy na spacer naszych rekonwalescentów i dodatkowo zakochaną parę (tzn. on kocha a ona dla niego jest zołza :P )
asds super pomysł na wiosenną gonitwę.
bianka ale z Ciebie piękna wiosna , z całą pewnością rzucałaś sie w oczy na tym białym tle.
U mnie tez tej wiosny trawa w białym kolorze , ale widzę że u wszystkich już wiosna w sercach zawitała  😀 tak ,że to juz ostatnie podskoki tej zimy , myślę ❗
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
30 marca 2013 17:15
kaszunia piękny ten srokaty, uwielbiam takie  😍

Ja dodaje z dzisiaj, śniegu jeszcze sporo, czasami dużo błota, generalnie ślisko,
ale w miarę ciepło było  🙂

akurat kumpela wszystkie trzy zrobiła jak ja szukałam w telefonie "aparatu"... także ten tego  🙄
nic specjalnego, choć brzozowy lasek na żywo robi fajne wrażenie  💘
Koń w końcu całkiem zdrowy. Byłam w terenie.
Nie chciałabym spotkać właściciela tych śladów.  🤔 Moja dłoń od nadgarstka ma 18 cm.

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
31 marca 2013 12:22
tunrida to tropy łosia 😉 raczej nie spodziewałabym się z jego strony agresji 😉
A nie dzika????  DZIKA. Łosia są inne, przed chwilą sprawdziłam w googlach.
A nie jelenia?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
31 marca 2013 12:48
jeleń na bank nie, na dzika trochę duże, najbardziej mi pod łosia podchodzi

To na pewno wielkanocny zając zabłądził w śniegach  🙂
Tropy łosia

[[a]]http://www.torun.lasy.gov.pl/image/image_gallery/tropy%20%C5%82osia1.jpg?img_id=3307605[[a]]

Trop dzika



Wygląda na to, że mój to był po prostu łosiodzik.  😁

( ale może i faktycznie łoś.... bo jak na dzika to te tylne odszczepki nieco za małe i za wąsko rozstawione)
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
31 marca 2013 13:38
tunrida jaka wiosna takie dziki, jakie czasy takie łosie 😉
Raczej łoś, bo ma takie charakterystyczne "poduszeczki". U nas też chodzi jeden samotny 🙂.
Livia   ...z innego świata
31 marca 2013 15:12
tunrida, łał, ale trop 🙂 Choć dobrze, że okazał się łosiem, a nie dzikim dzikiem 🙂

U nas wczoraj wiosna, a dziś spadło 20 cm śniegu i od rana jest zamieć - odpuściłam sobie wszystko 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się