kącik skoków

Gillian   four letter word
25 marca 2013 19:36
ha, wykonalne, na ostatnim go puściłam ale nie wstawiam bo wstyd 🙂
urazy bez, oczy mam i wiem jak to wygląda 🙂 będzie lepiej, w końcu.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
25 marca 2013 20:13
Skoro juz tak pokazujecie pierwsze wiosenne  😁 skoki... 🙂




Po półrocznej przerwie zaczynam sie odrywac od ziemi...  😅
Zuziasta  🚫 Ten koń z drugiego filmiku to Bratka?
edit: z pierwszego chyba zresztą też...
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
25 marca 2013 20:29
Tak 🙂
Poczciwe zwierze  😉
mils   ig: milen.ju
29 marca 2013 20:26
Bardzo ciekawe [url=[[a]]http://www.wmzj.pl/images/stories/Final%20HPWM%202012%202013[[a]](1).pdf]propozycje[/url] są na finały u Robsona. 😀 Kto z was będzie?
Nie wiem czy widzieliście ten filmik:


Bardzo mi się podoba, same mądre rzeczy 🙂
mils, ooo, ciekawe te propozycje. Ja wstępnie planowałam się wybrac na te zawody, ale chyba nic z tego nie będzie. A raczej nie mal na pewno.
Skakałam dziś pierwszy raz coś porządniej na haku z długimi czankami. Sierściuch na początku skakał z pewną nieśmiałością, potem było trochę lepiej, choć jeszcze miałam problem z tempem. Mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej ze skokami, bo na tym haku fajnie chodzi 😉
FILMIK
Jedzie ktoś na Legię 20.04. 🙂? Ja się wybieram, kogo spotkam?
Dzionka, my z Kaszmirem planujemy LL i L śmignąć🙂
kaszmirowa2302, no to się spotkamy 🙂!
Zazdroszczę. U nas słabo, wszystko wskazuje na to, że na zawody dane nam będzie sie wybrac dopiero w drugiej połowie kwietnia jakoś. :/
Dzionka, możliwe, że my wpadniemy na L i P 🙂
My tylko LL z jeszcze jednym koniem od nas ze stajni 🙂 Muszę się wreszcie spiąć i zarejestrować!!
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
31 marca 2013 12:09
Dzionka, to tak jak ja  😉 A zawody tuż, tuż 🙂
Czy zawody 07.04 w Podkowie się odbędą ?
Angelika, zadaję sobie to samo pytanie😉  Bardzo mnie to ciekawi, więc jak ktokolwiek wiedzieć będzie, niech da znać 🙂
To zależy od pogody...Jak będzie cokolwiek wiadomo dam znać, bo tamtejsza jestem  😉
To może i my sie pochwalimy  😡







Razem od 29.09 , w sezonie otwartym atakujemy P  😅  👀

Na Legię może my się wybieramy. Mam filmik z Petki, ale od trzeciej przeszkody, bo tata nie zdążył dobiec na trybuny 😀
A będzie ktokolwiek w sobotę w Starej Miłosnej?

Ja mam za to nasz finał z HPWiM w Aro:
Na Legię może my się wybieramy. Mam filmik z Petki, ale od trzeciej przeszkody, bo tata nie zdążył dobiec na trybuny 😀



wow , ale harmonijnie ; o
zaazdroszcze . 😡
Ja chce wybrać się do Warki  😀
Właśnie doczytałam, że na Legii zawody rozgrywają się na trawiastym placu - myślicie, że na serio tam to zorganizują? W 2 tygodnie chyba nie obeschnie do tego stopnia, żeby się tam nie pozabijać, co?
Dzionka, szczerze mówiąc wątpię, że w dwa tygodnie podłoże wróci do stanu używalnosci.
Dzionka, nie ma takiej opcji. Przy bardzo optymistycznej wersji mooooże zniknie do tego czasu śnieg, ale nie ma szans żeby podłoże trawiaste na Legii doszło do stanu uzywalności.
No właśnie uważam tak samo. Nie byłam nigdy na Legii - co oni robią w takich przypadkach? Przenoszą na halę/odwołują czy mają jakiś plac z szybko schnącym podłożem?
W Podkowie odwołali (przeniesiono na 12.05), ale jak twierdzą:
tegoroczne eliminacje Ligi Mazowsza rozpoczną się od zawodów na hipodromie Legia-Kozielska w dniu 20.04. b.r. (Propozycje opublikowane).

info tu: http://www.adkonie.pl/index.php/portal/article_details/335

edit: literówka
Dzionka, jakieś tam piaszczyste place mają, ale czy szybko schnące, kto wie. W zeszłym roku była taka piękna trawa, a w tym roku nie ma szans zbytnich 😵 Tym bardziej, że śnieg iść sobie chwilowo nie zamierza. 😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się