Kącik Małolata...:D

Dziewczyny przegięłam 😀
Wstałam rano, naszykowałam się, chcę wychodzić z domu, łapię za klamkę, drzwi zamknięte, nie mam kluczy. Szukam wszędzie, w torbie, kurtce, szafie, szufladzie, no nie mam. Dzwonię do mamy żeby przyszła na chwilę z pracy i przyniosła mi drugie. Przyniosła... opieprz dostałam, że zgubiłam swoje, autobus odjechał, za godzinę mam następny więc dalej szukam kluczy. Nigdzie nie ma. W lodówce też nie. Trudno, zgubiłam. Jem śniadanie i tak mnie coś tknęło... idę otwieram zamrażalnik, leżą sobie, na pudełku z lodami 😵
Do szkoły nie pojechałam, bo nie opłacało mi się na 3 lekcje w tym w-f 😀iabeł:
chonakawe - wczoraj też nie umiałam znaleźć kluczy.

W sumie dzisiaj zostaje w domu. Nie opłaca się na lekcje w tym geografia z balbazuarem.  😀iabeł:  Poszlabym bo mamy zaj. artystyczne, ale ostatecznie stwierdzilam że bez tabletek przy takim przeziębieniu nie dam rady.  😵
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
27 marca 2013 11:58
chonakawe  nigdy nie wpadłabym na to, żeby szukać kluczy w zamrażalce  👍

Byłam u Paradiera i na tego małego krasnala skórzany czambon jest za duży... dostał jeszcze jeden dzień wolnego  🙄  I wygląda jakby z pierdla wyszedł  🤔 nawet na łbie zafundował siebie długa szramę -.- . Ale przynajmniej zrzuca sierść i zaczyna się robić biały  😀
Siemka dziewczyny!

Co tam?

chonakawe  👍 Ja kiedyś włożyłam papier toaletowy do lodówki, parówki do szafki w łazience, wylałam picie do toalety myśląc że jest zepsute, schowałam sól do zamrażarki. Więc mamy coś wspólnego  :emota200609316:


Ja dzisiaj się na wszystkich złoszczę, na prawdę. Dobrze że jutro do stajni!  🏇
Anioleczek - ty szczęściaro. Ja do stajni nie pojadę przez jakiś tydzień czy dwa.

Dalej siedzę w domu, wstałam z łóżka i je posprzątałam, teraz robię obiad i dosłownie padam.
chonakawe , anioleczek.97 a ja już myślałam, że tylko ja potrafię chować rzeczy w ekstremalne miejsca 😀 . Bardzo często po większych zakupach pudełko z herbatą wkładam do lodówki, a parówki lecą do spiżarni razem z mrożonkami  😁 . Jak byłam mała kradłam sól i podmieniałam na piasek z piaskownicy  🤣
Matuzaalem oj tam, jak już pojedziesz to wyobraź sobie swoją radość!  🏇

Tak szczerze to pogoda w ogóle nie zachęca, no ale cóż. Jakoś sobie humor poprawić trzeba.
aniołeczek - to chyba jedyne co mnie teraz trzyma w domu. Ba! nawet biorę dzielnie antybiotyki codziennie o tej samej godzinie  😁
Mnie też dzisiaj wszystko wkurzało, więc po szkole poszłam biegać! To był dobry pomysł 😀.
Ja chodzę rozradowana, bo mama zapisała mnie na obóz  😎 . Powiem Wam, że u mnie za oknem świci słonko  😅
Dama, u mnie też! I jest naprawdę całkiem ciepło! 💃
wymodelowana mi zawsze jak lezy śnieg jest zimno  😂
A ja padam na pyszczek po (prawie) nieprzespanej nocy... Skutek? Przysnęłam na polskim  🤬
Ale za to jakie wspomnienia  😀

wymodelowana jak to? ;o u mnie sypie !
wymodelowana jak to? ;o u mnie sypie !

A no tak 😀 Jeszcze śnieg leży gdzieniegdzie (gdzie w dzień pada cień i Słońce nie może stopić 😉 ), ale ogólnie jest... dość wiosennie 😀
Ehh.. u mnie za to temp. na minusie, gdzieniegdzie śnieg, który powoli przeistacza się w lód. Masakra jakaś.
vicke   Marzeniami żyłem jak król
27 marca 2013 17:58
U nas dzisiaj bezchmutnie przez cały dzień  💃 W sumie dalej jest jasno dosyć  👀  I niebo taaakie niebieściutkie  😍
A za 10 dni do Polski. Arrrrr  🏇

Uhh, też chce do stajni.

Macie zdjęcie które wysłałam M.  😂
👀
Taaa dam
witam małolaty...  myślałam, że już dawno odkryłam granicę swojego debilizmu i nieszczęścia ale nie... dopiero 2 dni temu mi się to udało.  pozdrawia ta, która 2 dni temu złamała nos bo kichając przed kompem uderzyła nosem w kolano...  👍   juz nie wiem czy się śmiać czy płakać  🙇
shy  👍 , bo inaczej tego w słowa ująć nie mogę...
Gniadata   my own true love
28 marca 2013 11:30
shy dokładnie, 👍 hahahahahaha, made my day  😁

a ja dzisiaj mam perspektywe cały dzien siedzenia w domu. super.
+ chyba znowu mam awersję do jedzenia... ech...
Gniadata to zazdroszcze, bo ja jak widzę jedzenie to...  🤔
Gniadata   my own true love
28 marca 2013 12:47
patt140 nie ma czego zazdrościć 😉 nawet jak jestem głodna, zrobię coś do zarcia, to potem nie mogę na to spojrzeć a o zjedzeniu nie wspominając. wszyscy się na mnie drą, że mam jeść, a mi się po prostu nie chce... i tak np. wczoraj caly dzień na bsmarcie z kfc tylko po to, żeby nie pachnieć czym innym :P a dzisiaj rano sobie zrobilam kanapke na tym chlebku dietetycznym, ledwo dokończyłam
Mnie już od 2 dni kuszą ciasteczka domowej roboty, które miały być na święta. No cóż.. miały  🤬
Gniadata kurcze źle Cię zrozumiałam  :kwiatek:
właśnie sek w tym, że mam tak samo dlatego krzywa minka, po prostu nie chce mi sie jeść, burczy mi w brzuchu ale nie przełkne ;/
Gniadata   my own true love
28 marca 2013 13:22
patt, ogromne high five w takim razie 🙂 chociaz w sumie, przed chwilą wsunęłam serek waniliowy z jagodami mojej mamy, pół godziny męczony ale domęczony!
Shy, jesteś moim mistrzem 👍

A ja właśnie wróciłam ze stajni i topię rozpacz w jedzeniu, bo jesrem geniuszem i wywróciłam się po swojego konia, bo potknęłam się o deski. Misio starał się po mnie  nie przebiec, ale gruchnęłam na beton i całym ciężarem ciała wylądowałam na kciuki, który mi meeega spuchł i dostałam kopa od siwego tuż nad kolanem i chyba w żadne spodnie się nie wcisnę.🙁
dziewczyny może mi pomożecie, szukam fajnego i naprawdę porządnego sportowego obozu na wakacje "końskie" ktoś coś wie?  😀
idaczerwcowa, http://www.kon.pl/ moi znajomi chwalili 🙂. Aczkolwiek nie wiem, czy to nie za daleko od Warszawy 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 marca 2013 17:09
Powróciłam i do Was małolatki 🙂

Przyszłam porzygać tęczą. Mam od dzisiaj nową podopieczną i ojeej wszystko się układa 😅
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
28 marca 2013 17:21
idaczerwcowa kjhuzar.pl ZDECYDOWANIE 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się