Olsztyńscy voltowicze

Ja bym bardzo chciała pojechać na taki rajd, ale mój konik się kompletnie nie nadaje 🙁 zerowy brak kondycji, wiec do smolajn mam ok 15 km, to nie wiem czy by się doczłapała
O pomysł super, pogadam z dziewczynami w stajni i na pewno się odezwę  😀
RatiNa, to pracujcie nad kondycją, bo to nie będzie ostatni rajd na tej trasie 🙂

ravnensvinger, pogadaj, pogadaj, do 13 lipca macie czas  😉

Ogólnie to bardzo zachęcam wszystkich do przyłączania się z własnymi końmi. Chcemy trochę wszystkich zintegrować, a przy okazji pokazać jak piękna jest Warmia z grzbietu konia.

ravnensvingerWiesz kiedy konkretnie będą zawody ujeżdżeniowie w Zimnej Wodzie?

Pan Tadeusz wrzucił do wmzj termin ujeżdżeniówek-15 czerwca. Niestety mi się chyba nie uda pojechać 🙁
Zawody, które kiedyś organizowane były w Zimnej Wodzie teraz organizowane będą w Stajni Napiwoda (ok. 6 km od Zimnej Wody). Nie wiem czy o to chodzi, ale pozwoliłam się wtrącić :p Jeśli o to to jeszcze dokładnie nie wiem- to będzie albo ostatni weekend maja (25 lub 26 maja) albo 1. weekend czerwca ( 1 lub 2 czerwca).
Konsultacje to najprawdopodobniej 3-4 maja. Jeśli chodzi o zawody to nie ma jeszcze konkretnych planów.
Chyba zaszła pomyłka, ponieważ stajnia w Zimnej Wodzie funkcjonuje - Ranczo Zimna Woda. Ponadto zawodniczki przygotowują się do zawodów, więc niedługo będzie można je oglądać w okolicznych stajniach.

Co do konsultacji ujeżdżeniowych na Ranczo Zimna Woda, sama się wybieram i bardzo polecam 😉. Mam do przejechania prawie 200 km (jadę z Warszawy), ale wiem, że na pewno nie będę żałować. Przygodę z tą stajnią zaczęłam ponad rok temu, w ferie, i obecnie nie wyobrażam sobie, aby mogła nie funkcjonować - jak dla mnie to taki mały ideał stajni sportowo-rekreacyjnej. Nic tylko przyjeżdżać, polecam wszystkim serdecznie 😉. Pozdrawiam
vodka, ravnensvinger, widzę, że chyba jedna z Was jest ze starej stajni, a druga z nowej?  😉

Co by nikomu się nie plątało, to warto wyjaśnić, że Stajnia Zimna Woda rozbiła (czy tam rozpadła) się na dwie stajnie - Stajnię Napiwoda i Stajnię(Ranczo) Zimna Woda.
Ja czasem się łapię na tym, że mówiąc o stajni Zimna Woda, mam na myśli właśnie Napiwodę 😉
Być może i ja się zjawię w Zimnej Wodzie na konsultacjach, jeśli Bóg pozwoli 🙂.
akselka - oby pozwolił 😉 Trzymam kciuki!
ravnensvinger - oczywiście nic takiego nie napisałam tylko niektórzy się mylą i kojarzą zawody, które wcześniej organizowane w Zimnej Wodzie przez KJ Zimna Woda teraz zostały przeniesione do Napiwody gdzie klub ten funkcjonuje pod nową nazwą- KJ Napiwoda 🙂

kosteczka, hehe dokładnie tak. No sporo osób jeszcze się myli więc lepiej wyjaśnić co i jak 🙂
kosteczka Jeśli o mnie chodzi jeździłam i w "starej" Zimne Wodzie i teraz jeżdżę  w Ranczu Zimna Woda  🤣
Witam wszystkich 🙂
Podpisuję się pod tym co napisała Qnia, albowiem miałam przyjemność przyjechać tam nie jeden raz i na pewno pojawię się też na konsultacjach 🙂 Mimo, że również mieszkam w Warszawie, to zdecydowałam się na takowe spędzenie tych kilku wolnych dni 🙂 Przekonały mnie świetnie zorganizowane jazdy i dobrze przygotowane konie, które odbiegają od stereotypowych "rekreantów". Mam nadzieję, że moja opinia pomoże Wam w podjęciu decyzji o przyjeździe na konsultacje 🙂
Pozdrawiam!
Witam. Ja już teraz chciałabym zaprosić wszystkich na IV Towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody  " DĄGOWIADA 2013 ", które odbędą się 25.05.2013. Dokładne informacje ukażą się niebawem 😉
Przekonały mnie świetnie zorganizowane jazdy i dobrze przygotowane konie, które odbiegają od stereotypowych "rekreantów".

W tym jeden nawet ode mnie 😉

kosteczka, hehe dokładnie tak. No sporo osób jeszcze się myli więc lepiej wyjaśnić co i jak 🙂
No dokładnie, bo można się z tym na prawdę zakręcić, jak nie wiadomo jak wygląda sytuacja.

Witam. Ja już teraz chciałabym zaprosić wszystkich na IV Towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody  " DĄGOWIADA 2013 ", które odbędą się 25.05.2013. Dokładne informacje ukażą się niebawem 😉

Czyli jednak 25? Super, bo 01.06.2013 są zawody w Kortowie.

Kalendarz zawodów układa się świetnie, jak na razie nie mam żadnych towarzyskich terminów, które nakładają się na siebie.
Iszka90 myśle że na pewno będziemy i dobrze, że właśnie 25 bo 1 jedziemy do kortowa 🙂
to ja też dodaję termin - ujeżdżeniówki u nas 1 czerwca (no niestety termin się pokrywa) 🙂😉)
kosteczka możesz mi napisać coś więcej na temat tego rajdu, gdzie noclegi itp, koszta może być na PW, jeśli bym do tego czasu nie sprzedała wałacha a koszta nie byłyby wygórowane to chętnie się zabiorę. Do Smolajn mogę konia dowieść dzień wcześniej a później go zabrać. Pomysł mi się podoba. Muszę tylko szefa namówić na urlop  🏇
szkoda ze 1. 🙁
vodka, anie możecie tego zmienić na np. 15 czerwca? Myślę, że na ujeżdżeniówki paru chętnych by się znalazło, zwłaszcza, że jest bardzo mało propozycji zawodów ujeżdżeniowych.

Malina_M, zaczynam skrobać PW
Noo zobaczę co da się zrobić tylko to tam miało być połączone z Dniem Dziecka chyba jakoś. Opcja była żeby jeszcze tydzień wcześniej zrobić. Bo później to my-studentki z kolei sesje i inne takie przyjemności 🙁
a wczesniej sa u iszki zawody i kortowiada do tego xd i jeszcze ampy xd
Ranczo Zimna Woda organizuje majówkę z konsultacjami ujeżdżeniowymi, czy ktoś z forum byłby chętny ? Zbieramy ekipę, bo wiadomo, że im więcej osób, tym mniejszy koszt. Z tego co wiem  konsultacje będą się odbywać w grupach 2-3 osobowych, jest możliwość przyjechania z własnym koniem lub nauki na tych stajennych . 🙂 (To ich fotoblog - photoblog.pl/ranczozimnawoda.pl  , na którym jest więcej informacji na ten temat).Na moje oko to propozycja dosyć atrakcyjna, ja nie znalazłam lepszej w takiej odległości ode mnie .  😉

ta strona nie działa niestety. może ktoś podać stronę tej stajni i więcej informacji o konsultacjach?
ta sama co tam tylko wykasuj na koncu 'pl' 🙂
kosteczka15 czerwca są ujeżdżeniówki we Wrzesinie, więc ten termin odpada.
vodkaO, a ja nawet nie wiedziałam, że to teraz dwie inne stajnie. A będziecie jeszcze jakieś organizowali ujeżdżeniówki w tym roku? :kwiatek:
ravnensvingerA czy w Ranczo Zimna Woda będę organizowane jakieś ujeżdżeniówki?
akselka - oby pozwolił 😉 Trzymam kciuki!

No bardzo bym chciała 🙂. I dziękuję za kciuki :kwiatek:. Jak już po świętach będę wszystko wiedziała, to może pojadę jak mi życie pozwoli  🙂.
basia16816 ehh no właśnie później tj. we wrześniu tylko skoki niestety 🙁

Ale boom na zawody w tych terminach hehhhe.
kosteczka, a o którym mówisz?
basia16816 Z tego co wiem, jeśli konsultacje się udadzą to zawody będą we wrześniu 🤣. Także jeśli ktoś jest chętny, to może napisać,zadzwonić i dokładniej się dowiedzieć, bo wszystko zależy od liczby chętnych - im wcześniej będzie wiadomo ile osób przyjedzie tym lepiej pójdzie organizacja itd. 😉.
kosteczka, a o którym mówisz?

Ognik i Dumka, reszty już nie ma.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się