Młode Konie

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
29 marca 2013 11:13
asiowe, witamy w klubie wielbicieli rudych 😉

ile panna ma?
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
29 marca 2013 11:48
Kobyłka w kwietniu skończy 5 lat.. Czas nam szybko zleciał pamiętam ją jako wypłosza 2,5 letniego ..


😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 marca 2013 11:58
A mój mały w 2gim tygodniu kwietnia jedzie do "szkoły". 😀 W środę przyjedzie Pani obczaić kucyka i popracować u nas 😀
Farifelia   Farys 21.05.2008
29 marca 2013 12:22
asiowe czyli mamy nasze młodziki mniej więcej tyle samo czasu i są w tym samym wieku 😀 Ja mojego zakupiłam w marcu 2011r. a w kwietniu do mnie przyjechał jako nieogarnięty, dziki niespełna 3 latek 😀

Tutaj na dowód nieokiełznana bestyja :P

galopada_   małoPolskie ;)
29 marca 2013 12:46
to wrzucę jeszcze kilka zdjęć z wczoraj, bo dzisiaj od rana mamy zamieć śnieżną i 25cm śniegu  😂



Dessa




Day i Drift








i Jula





edit. no i Duży 😉)



galopada_ szczęśliwe brudasy! 🙂 Day ma super pychol  😍
Super zdjęcia i czekam na więcej  🏇
Ruda, Cobrinha
Dzięki  :kwiatek:
Kurczę ja tu o wiosennych, zdjęciach, a od rana znowu sypie śnieg. Nieeeee chcę !
asiowe
No nieźle Ci kobitka wydoroślała 🙂 Nie poznałabym jej, a pamiętam to zdjęcie w wieku 2,5 roku
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
29 marca 2013 13:41
armara
dziękujemy bardzo za miłe słowa  :kwiatek:
w końcu kobyłka zaczyna powoli jakoś wyglądać i może w końcu jesteśmy na dobrej drodze.
A Twoja pociecha
😍 <-- o tyle powiem 😉
Wy tu na zimę narzekacie a mój mały dzieciuch pewnie od rana z radości po pastwisku szaleje i się cieszy że mu termin zajeżdżania znów się przesunął 😵


Przepraszam że post pod postem, piękne te wasze koniowate

armara
Masz uroczą dziwuszkę, już nie mogę się doczekać jej nowych zdjęć 😍
rumka   niezbadane są wyroki boskie
29 marca 2013 22:13
galopada_ uwielbiam odmiane Dessy
A ja muszę się pochwalić, że moja Młoda zachowywała się mega spokojnie podczas pierwszej wizyty mojego taty, jakby mi w nocy konia podmienili 😜
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
29 marca 2013 23:18
Blaki, fajny młodzian, ciekawe czy zdaje sobie sprawę "co go czeka" 😉

by the way, wydaje się być bardzo szlachetny w typie, ile ma xx?

rumka,  a co ma Tata do niespokojności konia?

by the way, wydaje się być bardzo szlachetny w typie, ile ma xx?




Pradziadek od strony matki to xx a tak to same belgi, holendry i hanowery. Tak swoją drogą mój wet jak go pierwszy raz zobaczył to zadał mi to samo pytanie 🙂 🙂 :kwiatek:
Farifelia   Farys 21.05.2008
30 marca 2013 08:56
Blaki Twój "maluch" jak zawsze prezentuje się pięknie 😍 Muszę w końcu go zobaczyć na żywo! 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
30 marca 2013 12:22
Blaki, holendry i hanowery były "uszlachetniane" a do księgi stadnej zdarzało się wpisać konia innej rasy za np świetne wyniki w sporcie, albo pożądany eksterier, więc z tą rasą to też na dwoje bywa...

w sumie to Buń też bardziej wygląda jak dziadek/pradziadek po stronie ojca....
asiowa
Dziękuję  :kwiatek:
Mam nadzieję, że będziesz tu często wpadać  🙂
blaki
Dzięki za miłe słowa  :kwiatek:
Będą, będą, czekamy na lepszą pogodę bo skarogniade/kare na białym śniegu przy szaroburej pogodzie zdecydowanie kiepsko wychodzą na zdjęciach. Już się cieszyłam, że trochę podeschło, a od wczoraj znowu nam padoki pływają  😵
Fajny ten Twój młodzian, podlinkujesz rodowód, może być na PW 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
30 marca 2013 15:17
armara, no właśnie, Ty jako hodowca powinnaś się wypowiedzieć zapewne 😉 ja bym też chętnie z czystej ciekawości looknęła

dzisiaj mam dzień zgłębiania rodowodów, dokształcałam, a raczej apdejtowałam się na bazie koni ;p
galopada_   małoPolskie ;)
30 marca 2013 21:36
Diva skokowo 🙂😉

aleqsandra i armara
A więc rodowód Blakiego w największym skrócie (wybaczcie że w takiej wersji, ale nie umieszczałam go jeszcze w "Bazie Koni"

Matka: Balsa (sp) po Markies V (KWPN)
Ojciec: Talent (BWP) po Fortuin Z (han)

Farifelia

Wiesz że jesteś zawsze mile widziana
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
30 marca 2013 23:41
Blaki, no ja bym powiedziała że mama to jest mocno trącana xx, Balsa i po stronie matki i ojca miała konie z dużym dolewem, tatuś nieznaczny, ale też, więc gdzieś się musiały te chromosomiki spotkać 😉

nie mniej koń extra i z bardzo obiecującym rodowodem 🙂 jakie plany na niego?
aleqsandra
Chciałabym się z nim ujeżdżeniowo pokazywać, ale ostateczną decyzję podejmę jak już będzie chodził pod siodłem. 
Fajny rodowód ! Zdecydowanie skokowy, ale bardzo fajny !
Spory dolew pełnej krwi, inbred na fantstycznego Furioso II (nie dość, że pochodzi on ze świetnej linii męskiej og. Hurry On xx, to jest ojcem choćby For Pleasure i Voltaire), w dalszych pokoleniach inbred na Alme, poza tym Quidam de Revel, Cynik xx i Sztorm, na dodatek babka o trakeńskim pochodzeniu. Nie dziwota, że on szlachetny 🙂
galopada_ ale super ten z glutem!  😍
Blaki strasznie fajny ten Twój młody. Bardzo w moim stylu - uwielbiam szlachetne patyczaki. Życzę sukcesów!

A ja chciałabym życzyć wszystkiego najlepszego na święta! Spcjalnie dla was Barankoń. Miał być baranek ale mój najmłodszy bratanek się sprzeciwił (jego pierwszym słowem w życiu właśnie jest: koń  😁 także rośnie mi młody jeździec!)
z wczoraj 🙂
armara  salto piccolo
Dziękuję bardzo za miłe słowa.  :kwiatek:
Blaki strasznie fajny ten Twój młody. Bardzo w moim stylu - uwielbiam szlachetne patyczaki. Życzę sukcesów!


A ja właśnie miałam nadzieję że będzie masywny potężny, jak go kupowałam (miał 1,5 roku) to właśnie sprawiał takie wrażenie. Potem jak na złość przestał robić się masywny i tylko zaczął rosnąć i rosnąć i rosnąć... 😵
Zawsze możesz wymienić na zimnokrwistego - wtedy na pewno koń będzie masywny. 😀 😉 😉 🙂
salto
Ale piękny koń  😍
Nie wiem jak u Was, ale u nas śnieżyca...
Sankaritarina

Zawsze możesz wymienić na zimnokrwistego - wtedy na pewno koń będzie masywny. 😀 😉 😉 🙂



🤣 🤣 Nie no za grubaska podziękuję. Ale już ślązakiem z dolewem xx bym nie pogardziła. 🤣
A tak na serio, to bym nie wymieniła go na żadnego innego.

salto piccolo
Świetny koniobaranek.
moja młoda dziś  💃





Jestem u rodzicow, caly czas pada snieg i jest juz 30 cm!  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się