siodła bezterlicowe

Livia   ...z innego świata
28 marca 2013 07:48
wasia, tak apropos jeszcze leżenia siodła i lecenia do tyłu, miałam taki problem u siebie, jak pierwszy raz siodłałam konia 🙂 Pomogło przesunięcie siodła dosłownie kilka cm do tyłu i już leżało prosto 🙂

Btw. też przesiadłam się na Freemaxa prosto z Isabellki  😁
misia ja normalnei jezdzilam w 17 klasycznej a bezterlicowke tej firmy wziela 16 i jest ok. uwazam ze te rozmiary sa i tak zanizone bo 16 bezterlicowa jest mniejsza niz 15 wintec westowego.
no wiec siodlo odeslalam dzisiaj, i napisalam do pani grzecznie, ze czekam na propozycję POLUBOWNEGO rozwiazania tej sytuacji... 
zobaczymy..

czy ktos z okolic bydgoszczy mialby dziką ochotę pozyczyc chayenne na dwa dni w celu przymiarki?  🏇
drugi model tez nie pasi?
Bambi czyli jak ja jeżdżę 18 cali Kieffera (ciut może przyduże, ale już się przyzwyczaiłam) to powinnam brać z tych bezterlicówek rozmiar 17 ?
OBIBOK, nie potrzebnie wysyłałaś , trzeba było wpierw zaczekać na zwrot kasy. W najgorszym przypadku sprzedałabyś sama siodło na allegro i odzyskała większość kasy, a tak skoro ta pani nie ma pieniędzy i widać ,że coś kombinuje to możesz nie mieć ani siodła ani kasy...
obibok, a cherokee nie jesteś zainteresowana? znajoma chyba nadal ma i nie używa, a druga ma londona 🙂 napisz do mnie pw.
tak misia, a i tak mysle ze ta 17 bedzie duza 🙂 ja jezdze w klasycznym 17 i moja 16 bezterlicowa jest naprawde mała  🤔
wyszlam z zalozenia, ze skoro jako kupujący mam 10 dni na odeslanie siodla i nie zrobie tego wtedy baba bedzie miala pelne prawo powiedziec mi "spadaj". i o to nasza rozmowa dzisiejsza- od góry najswieższe -

galopagos

najwidoczniej tak bedzie, bylam zajeta ratowaniem konia i ie maialm czasu na sprawdzanie poczty, a zawsze odpisuje na maile, wiec wystarczylo sie wstrzymac. zgodnie z obowiazujacym rawem jest to moja dobra wola czy uwzglednie zwrot czy wymiane, nie zawierala Pani ze mna umowy poprzez sklep,





To: galopagos123@op.pl
Subject: RE: amarillo

Nie dostalam zadnej propozycji od Pani, a ja , stosując się do zasad, miałam  10 dni na odesłanie siodla. Wiec je odesłałam.
Jak sobie pani wyobraza  dalszy przebieg tej sytuacji? Będziemy sobie to siodlo odsyłac przez najbliższe miesiące?

From: galopagos123@op.pl [mailto:galopagos123@op.pl]
Sent: Friday, March 29, 2013 7:30 PM


niestety nie przmyjme siodla poniewaz nie mam jak zworcic Pani pieniedzy. Chcialam Pani zlozyc inna propozycje, ale jak widac nie skorzysta z niej Pani
pozdrawiam




-------Original Message-------


To: galopagos123@op.pl
Subject: RE: amarillo

Witam
Siodło kurier właśnie zabrał, expresem 24, na Storczykową.
Paragonu nie odsyłam, bo go nie dostałam od Pani.
Proszę o propozycję rozwiązania sprawy zwrotu wpłaconych przeze mnie pieniędzy.
Wg regulaminu na stronie w ciągu 7 dni powinien przelew do mnie wrócic- nadal jestem za polubownym rozwiązaniem sprawy.
Pozdrawiam
Magda

From: galopagos123@op.pl [mailto:galopagos123@op.pl]
Sent: Monday, March 25, 2013 8:21 AM


niestety na razie nie moge zwrocic pani pieniedzy poniewaz odwiozlam konia do kliniki i musze uzbierac 15tys zl za operacje  ratujaca zycie🙁




Obibok, radziałbym napisac Pani galapagos oficjalne wezwanie do zwrotu pieniędzy, z podanym terminem wpłaty z jej strony, pod rygorem zgłoszenia sprawy na policję, masz kopie meili, pani ma oficjalny sklep, nie może takich szopek robić.
Mam wielką prośbę,
bardzo poważnie rozważam kupno berfoot cherokee lub innego siodła bezterlicowego, niestety nigdy wcześniej nie miałam możliwości jazdy w takim siodle, dlatego chciała bym się zapytać czy jest ktoś kto mógł by mi pożyczyć takie siodło na jedną jazdę. Mieszkam w Warszawie.  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
30 marca 2013 13:41
Obibok, o matko, współczuję -  to jakieś kpiny ze strony tej całej pani 😵 Popieram Julinę, napisz jej oficjalne pismo. Powodzenia!
Witam!
Jestem zainteresowana kupnem bezterlicowego siodła, myślałam o używanym Barefoota. Jeden z moich koni jest lekko łękowaty, ma dosyć "spiczasty" grzbiet i wydatny kłąb. Wiem, że te siodła dopasowują się do większości koni. Waham się jednak, czy na moim "nietypowym" rumaku będzie leżało dobrze. Może ktoś miał podobny przypadek i mógłby coś podpowiedzieć na ten temat.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
A co sądzicie o tym siodle - nie Barefoot?:
[[a]]http://www.ebay.de/itm/Baumloser-Dressur-Sattel-SHEFFIELD-aus-Rindsleder-17-Schwarz-/110970164168?pt=Reits%C3%A4ttel&hash=item19d65653c8[[a]]
mialam kiedys to siodlo, wysylam Ci jak lezy na zupelnie przecietnym koniu, obawiam sie za na wyklebionego sie nie nadaje 🙁
Obibok, radziałbym napisac Pani galapagos oficjalne wezwanie do zwrotu pieniędzy, z podanym terminem wpłaty z jej strony, pod rygorem zgłoszenia sprawy na policję, masz kopie meili, pani ma oficjalny sklep, nie może takich szopek robić.

chyba taki mam plan..
co za baba, w ogole nie zdaje sobie sprawy ze to, ze sprzedala mi cos jako sklep bez paragonu, to bedzie jej problem?.
zobaczymy czy odesle to siodlo jak sugeruje...
Livia   ...z innego świata
02 kwietnia 2013 12:43
Obibok, daj koniecznie znać czy sprawa się coś ruszyła!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 kwietnia 2013 11:55
Obibok jak wyglada sytuacja w temacie siodła?
mi pani z galopagos wyslala fakture mailem i 200zl "zadośćuczynienia" 🙂 za nie ten model co zamawialam. jak napisalam jej wczesniej ze ma mi odpiswc o zglosze sprawe do rzecznika praw konsumenta to mi odpisala ze moge se zglaszac gdzie chce i nic ją to nie obchodzi 🙂 obibok daj znac jak twoje siodlo.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 kwietnia 2013 20:22
ręce opadają  🤔
Hej, dzisiaj dostałam testowego barefoota chyenne rozmiar 1 i wydaje mi sie ogroooomne, ma ktoś może zdjęcia z 0 jak to wygląda i czy rożnica jest duża między tymi rozmiarami?
TheWunia, a ile masz wzrostu?
TheWunia, różnica jest spora pomiędzy 0 a 1... 0 wypada jak 16 zaś 1 17,5 tak mniej więcej według mojego siedzenia 😉
Wg mnie nie do końca. Ujeżdżeniówkę mam w rozmiarze 16,5 (mogłaby być nawet trochę mniejsza), barefoota mam w rozmiarze 1 i jest idealny. Mam niecałe 160 cm, ważę jakieś 52 kilo. Więc gigantem też nie jestem
Też mam ujeżdżeniówkę w takim rozmiarze 😉 a jednak w 1 czuje spora różnicę... ale najlepiej sprawdzić samemu w czym siedzi się lepiej
Mam tak z 170 cm może 172 cm 😀 a konik ma 148 cm ale wciąż rośnie troche
SIodło juz po przetestowaniu. Troche mnie rzuca i odzczuwam brak poduszek kolanowych, ale ogólnie ok. Tylko mam  pytanie czy ktoś miał jeszcze problem z tym suwakiem na łęk bo niemiłosiernie cięzko chodzi i jak go rozsunełam to już nie moge zasunąć
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
21 kwietnia 2013 09:34
TheWunia, kwestia wprawy 🙂 i w jeździe i z suwakiem.
Co wy mówicie  🤔
Ja tydzień temu kupiłam z koleżanką dwa siodła west bezterlicówki z galopagos (Zuni i Kansas) i wszystko było w jak najbardziej należytym porządku, świetnie się z panią Martą rozmawiało, nie było problemu z tym, że koleżanka na ostatnią chwilę się "podpięła" do mojej przesyłki i żeby za jedno siodło zapłacić przelewem, a za drugie przy odbiorze, szybka przesyłka, piękne siodła i wszystko jak najbardziej ok (może dlatego, że nie chcemy zwrotu  😜 )
villainGinger ale dla nas pani tez byla bardzo mila do momentu wplacenia przez nas pieniedzy za siodla  😀
wrzuc nam prosze zdjecia jak wasze modele leza na waszych koniach, jestesmy ciekawi, prawda?  😉
Livia   ...z innego świata
26 kwietnia 2013 08:17
Obibok, a co tam u ciebie? Udało ci się wyjaśnić sprawę?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się