Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

hszonszcz   wredny hszonszcz.
31 marca 2013 22:29
A ja miałam wyrzuty sumienia, że skoczyłam sobie metr na hucule, który ma 6 lat  🙇
wątek zamknięty
nie wiem, czy było..
wątek zamknięty
Isabelle jeśli ktoś chce mieć konia a nie sportowca powinien trochę poczekać z takim treningiem. Te do sportu szybko kończą karierę, a po kilkunastu latach już nie nadają się do pracy. Z resztą pracują na hali, gdzie jest dobre podłoże i chodzą pod kimś doświadczonym, a to jest różnica 😉

zielonapistacja, nasmarowałam post, ale jednak mi się nie chce. żyj w tym dziwnym świecie i wypowiadaj się z taką pewnością własnego różowego zdania, albo idz do wątku o młodych koniach poczytaj i najlepiej podyskutuj z ludzmi z pojęciem na temat ich koni, "które szybko skonczą karierę". 
out.
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
31 marca 2013 22:37
Przegladam te galerie z 'latajacymi ziemniakami' z marca i wszystkie konczyny opadaja.  😵
TU JAK WIDAC SKOKI CORAZ LEPIEJ TYLKO PRZY NAJEZDZIE TOSKA SIE OSTATNIO BUNTUJE
nie dziwota.. 👀
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
31 marca 2013 22:38
Isabelle imho jednak jest różnica między 3,5 letnim ziemniakiem skaczącym 110 po takim podłożu, na czarnej/wypinaczach, pod ludźmi o takiej technice, a prawidłowo prowadzonym 3,5 letnim gorącokrwistym przez, jak sama zauważyłaś, ludzi, którzy mają pojęcie na temat ich koni  😉

zielonapistacja auć  😵
wątek zamknięty
Zaczęłam przeglądać album "marzec"
Kąpanie konia w marcu... Ok, jak ma się solarium, ale suszyć konia na dworze ?
Jazda dziecka na czarnej...
A potem skoki na czarnej. I wyłączyłam, bo nie wytrzymałam  😵

PATOLOGIA to mało powiedziane


dodajmy do tego konia obtartego od łydek i pięt,jakby ktoś nie zauważył  😵  chodzi mi o ową Grecję...
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
01 kwietnia 2013 10:32
No nie zdążyłam... Chciałam porozmawiać z Weroniką G. na PW, ale nagle strona stała się 'uszkodzona bądź niedostępna'. Ma się rozumieć, że usunęła profil, czy mnie zablokowała?  👀
wątek zamknięty
angra   SiwyMójNajwspanialszy : *
01 kwietnia 2013 11:19
Chyba jednak zablokowała  😲
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
01 kwietnia 2013 11:26
Jak jej coś napisałam czy ktoś inny to zaraz było,że jej zazdrościmy itd. Już pominę fakt,że nie wiedziała nawet,że Grecja jest źrebna i jeździła i skakała na niej chyba do 7 miesiąca aż w końcu zauważyła duży brzuch  🙄

http://www.garnek.pl/weraaaa/
wątek zamknięty
Wszystkie krytykujące ją komentarze zostały usunięte (a to niespodzianka!) a zostały tylko te chwalące...  🤔
dodajmy do tego konia obtartego od łydek i pięt,jakby ktoś nie zauważył  😵  chodzi mi o ową Grecję...

Tego szczerze to nie zauważyłam... w sumie to bardziej patrzyłam na ziemniaki...

wątek zamknięty
Mnie chyba też zablokowały. Szkoda, taki ładny referat (i to grzeczny!) napisałam 🙁
wątek zamknięty
Siodło dobrane idealnie! KLIK
wątek zamknięty
harja siodło jak siodło,ale ludzie to już sami nie wiedzą gdzie robić zdjęcia  😵
wątek zamknięty
Powtarzam się,ale jeżeli widzicie  źle dobrany sprzęt , napiszcie dla właściciela konia, może ktos nie posiada właściwej wiedzy co do odpowiedniego dopasowania siodła itp  :/
wątek zamknięty
Możecie podać link do fb z tymi skaczącymi grubasami? Mi tez sie wyświetla, ze zawartość chwilowo niedostępna, a przecież wcześniej tam nie zaglądałam i nie komentowałam, wiec nie mogłam być zablokowana.
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 22:19
kosteczka ja też się nie udzielałam a dostępu nie mam - widać albo zablokowała nieznajomym, albo usunęła...
wątek zamknięty
Ja po południu wchodziłam,teraz też nie mogę. Musiała zablokować.
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 22:35
wątek zamknięty
Usunęła ten album, gdzie były te zdjęcia. Mam screeny 3 zdjęć ze skoków 🙂
wątek zamknięty
http://eventingnation.com/home/breaking-news-fei-officially-recognizes-gay-horses.html

bwahahahaahah, dobry żart primaaprilisowy  😂


haha  😁 to im się udało
wątek zamknięty
Powtarzam się,ale jeżeli widzicie  źle dobrany sprzęt , napiszcie dla właściciela konia, może ktos nie posiada właściwej wiedzy co do odpowiedniego dopasowania siodła itp  :/

dokładnie, sama wylądowałam na kwiatkach ze źle założonym siodlem, a po prostu nie wiedziałam jak to robić dobrze. Cierp1enie mi wytłumaczyła co jest źle i problem zniknął, a ile nerwów można komuś napsuć przez takie czepianie się dla czepiania...
wątek zamknięty
kosteczka ja też się nie udzielałam a dostępu nie mam - widać albo zablokowała nieznajomym, albo usunęła...


Kurcze, szkoda. Ale przypominam sobie, że chyba nawet kiedyś wpadłam na filmik z którymś z tych grubasów. Przyznam, że jak na grubasy, to mają całkiem niezłe możliwości skokowe. Ale ciekawe za jaki czas powysiadają im nogi przez te skoki. Taka masa spadająca na ziemię po wysokiej przeszkodzie...
wątek zamknięty
Co do filmiku z kluskami - skoki . Rzeczywiście mają spore możliwości, ale jednak ciężar jaki przyjmują na nogi przy lądowaniu to już nie jest mało...

(Nie bijcie za filmik  😡 )
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
02 kwietnia 2013 10:56
Koń ma faktycznie niemałe umiejętności. Dużo by razem osiągnęły, gdyby trenowały pod okiem kogoś doświadczonego, kto dziewczynie przemówiłby do rozsądku... No ale  😉

edit: Razi mnie to, jak w 3😲0 została pociągnięta za pysk po nieudanym skoku. Auć.  😡
wątek zamknięty
Zastanawia mnie fakt, czemu ta kobyłka zimnokrwista musi chodzić na ostrym wędzidle, a przecież wcześniej chodziła na zwykłym.
Pisałam z jedną dziewczyną, która tam jeździ i mi napisała, że ta Tośka strasznie narowista, buntuje się i wszystko. Cieeeekawe czemu  😀iabeł: 🤔

Szkoda mi koni, bo widać, że fajnie skaczą, mają potencjał, ale przydałby im się ktoś kto z głową robiłby treningi.
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
02 kwietnia 2013 11:43
P. Łęszczak robiła tej parze zdjęcia o ile się nie mylę.
wątek zamknięty
Ronin.   Każdy orze jak może.
02 kwietnia 2013 11:49
Co do filmiku z kluskami - skoki . Rzeczywiście mają spore możliwości, ale jednak ciężar jaki przyjmują na nogi przy lądowaniu to już nie jest mało...

(Nie bijcie za filmik  😡 )


Ale uroczy grubasek ! 🙂
wątek zamknięty
Co do filmiku z kluskami - skoki . Rzeczywiście mają spore możliwości, ale jednak ciężar jaki przyjmują na nogi przy lądowaniu to już nie jest mało...

(Nie bijcie za filmik  😡 )


O co chodzi z tymi zagalopowaniami ze stój (0:40), a raczej zrywami do galopu? To taki trik? Tak się trenuje konie, tak?

edit: ale trzeba przyznać, że Tośka to na prawdę fajny koń!
wątek zamknięty
O co chodzi z tymi zagalopowaniami ze stój (0:40), a raczej zrywami do galopu? To taki trik? Tak się trenuje konie, tak?


a co jest złego w galopie ze stój?  🤔
wątek zamknięty
m2nika -wg mnie nie ma nic,ale obejrzyj,jak na filmiku to wygląda...


edit:czy aby nie chodzi o tą samą osobę,której zdjęcie było tu wstawiane-jak stała na koniu udając jaskółkę i jednocześnie trzymając wodze..w ustach?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.