Kącik Małolata...:D

Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 17:52
notbelieve na woodstock? nie ma problemu, tzn, już niby ustawiłam się z paroma osobami ale IM NAS WIĘCEJ TYM WESELEJ!  😁

infantil urwij się na chwilę z obozu!  😜 a na Juwenaliach jak rozumiem jakiś mały miting (znaczy sie... no..  🥂 )
notbelieve nie pytaj 😁
mnie rodzice gdzieś w świat nie puszczą, jak chciałam na klubowy koncert to się nie zgodzili, także 🙄
Gniadata dobrze rozumiesz 😎
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 17:56
infantil ogromnie mi się podoba takie podejście  😜
notbelieve   Głupota nie boli.
01 kwietnia 2013 17:59
Gniadata taki miting to ja się piszę na 100 pro 😀 ale co to są juwenalia i kiedy są? 😀 potrzebowałbym noclegu...  :kwiatek: 😁
o! nie mogę się doczekać kortowiady 😀
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 18:11
notbelieve hm... takie takie koncerty dla studentów, a jako że razem z infantil jesteśmy stuprocentowymi studentkami... :>
aaa, kiedy, to maj/czerwiec😀

tak w ogóle to wieee ktoś, ploty jakieś chodzą czy coś w tym stylu, kto w tym roku będzie na Agrykoli? bo na Ursynalia to na pewno nie wbije, chyba że trafie jak kolega w zeszłym roku (kuźwa, dał poniżej 50 zł (nie pamietam ile) za 3 dni, więcej szczęścia niż rozumu >:C), a te juwenalia UW to oprócz Kultu to takie... eee tam  👀 jak dla mnie klasycznie mogłby byc happysad i starchy, nei pogniewałabym się c:


BTW BTW BTW, kto z warszawskich Małolat do Pro na eliminacje na Woodstock?  👀
(albo i niekoniecznie warszawskich  😁 )
Ja na te UW idę, dla Kultu właśnie. 11 maja.
A potem bodajże 23 i 24, na Agrykoli, tam właśnie Strachy i tak dalej  😜
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 18:36
infantil no ja pewnie też się wybiorę na Kult...
hmm a jest gdzieś jakieś oficjalne info? bo w sumie wiadomo że i tak pewnie będą, ale wolałoby się już to mieć gdzieś na papierze (albo w necie 😜 )
Ja tylko to widziałam na tych "telewizorkach" w Palladium jak byłam na Strachach ostatnio. A czy gdzieś w necie jest to nie wiem  🙁
notbelieve dobra, teraz gadka szmatka którą MUSZĘ napisać, bo MUSZĘ, się wyżyć..:
CZEMU, CZEMU, CZEMU ludzie zaczynają się kleić/wchodzą w związki nie będąc pewnym swoich uczuć? NIE, jak się czegoś NIE CZUJE, to się kierwa NIE POCZUJE DO USRANEJ ŚMIERCI, chemia musi być i tyle, jak jej nie ma to po co się w coś pakować i komplikować życie sobie i tej drugiej osobie?!


yep. zaczynam żałować.
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 18:47
infantil no właśnie nie ma, ani na laście, ani chyba na fb. :< ale dobra, jak widziałaś, znaczy że tak będzie  😍

patt jednocześnie mam ochotę dać to  :przytul: i to  🤬
i chce już do LO, poznać nowych ludzi, zmienić środowisko.  😵
i poegzaminowy melanż też chcę  🥂

Tak bardzo...

Boże nie mam przyjaciół, z M mi się ostatnio nie układa, jest mi źle i obiecuje, że jeśli w moje urodziny będzie śnieg to się kuwa rzucę z mostu -,- już mam dość, człowiek może w depresję przez to białe gówno wpaść... Dóóół, głęboki dość. Miałam dzisiaj pojechać do stajni i co? I gówno, ta kobieta kazała mi zostać w domu, ide kuwa umrzec

Jeny, jacy faceci są... śmieszni. W tym złym tego słowa znaczeniu.
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 19:45
Jeny, jacy faceci są... śmieszni. W tym złym tego słowa znaczeniu.



Zdecydowanie TAK.
infantil, zgadzam się w stu procentach :emota200609316:  Mam teraz mega chorą sytuację przez facetów no i picie 😵
Kuuuurde, tylko trzy godzinki spania a Wy tyle naklikaliście?  😵
Co do związków z miłości-nie zgodzę się z Gniadatą. W ogóle.  😂 O przetrwaniu takiego czegoś wcale nie znaczy czy ktoś kocha czy "kocha" czy może robi to ot tak. Może w większości przypadków tak, ale nie zawsze. Naprawdę. Poza tym, popatrzmy na to obiektywnie-mamy naście lat, nie pierwszy i nie ostatni, uwierzcie.  🥂 Na początku to koniec świata, ale po czasie człowiek łapie trochę rozumu do głowy i zaczyna się sam w nią pukać. Owszem, miło jak się ma późniejszy kontakt z byłym/byłą, na początku poboli ale na wszystko trzeba patrzeć z dystansem. A wracając do tematu-wcale nie trzeba na początku kochać. Po pierwsze, nie da się kochać człowieka, którego się nie zna. W wielu przypadkach ludzie się schodzą po miesiącu znajomości i są wielce zakochani.  🤣 Ja jakoś na początku do M też kompletnie nic nie czułam, był kolegą-tylko. I co? Przetrwaliśmy ponad rok, rozstaliśmy się ale utrzymujemy naprawdę świetny kontakt i nie zdzwiłabym się gdybyśmy się za jakiś czas z powrotem zeszli. Więc, gniadata, nie przesadzajmy!  😎 Każdy jest inny, związek trzeba budować jeśli się w niego weszło, a z budowaniem przyjdzie jakieś uczucie. A jeśli nie, nie ma co rozpaczać, bo tego kwiatu jest pół światu.
Ostatnio mnie jakieś takie przemyslenia naszły, stąd to kazanie  😜 Więc może być bez ładu i składu.

A co do imprezek itd, dlaczego nie mieszkam w Warszawie?  🤔 Ehh. I ja nic nie chce mówić, ale pare osóbek tutaj mi obiecało odwiedziny  👀
A co do woodstocku, czy tylko ja jestem tak sceptycznie nastawiona? Mariusz chciał jechać, kiedyś o tym gadaliśmy, ale mu kategorycznie zabroniłam. Chłopak z tych co wszystko lubią, czasem coś bierze, wypić też lubi i potrafi, a słyszałam że tam dla takich osób jest baaardzo dużo rozrywek.  🤔 Prawda to?
No takie akcje jak woodstock się albo kocha albo nienawidzi  😎

A co do tych związków... w naszym wieku to taki trochę los na loterii, bo albo się trafi na kogoś dojrzałego i z jakimkolwiek honorem, albo na mentalnego dzieciaka. I ogóle faceci dojrzewają wolniej.  😵 Dostałam tego ogromny dowód przed sekundą.
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 20:18
anioleczek to sie nie zgadzaj! :C pffy, wiesz jakie ja mam podejście, wiesz po czym mam takie podejście, jestem dziwna i czepliwa - AND THAT'S ALL  😁

hehe, nie wiem o kim mówisz  👀
i tak, tylko Ty :3 praaaaawda, ale też to że jedziesz na woodstock nie znaczy że wrócisz w najlepszym wypadku jako zgwałcona narkomanka na ogroooomnym kacu (moi rodzice mieli już takie wizje odnośnie mnie  😁 ). co prawda dla mnie przekichane, bo ja z tych bardzo łatwo uzależniających sie  😡 ale chyba się będę umiała przypilnować :>
No takie akcje jak woodstock się albo kocha albo nienawidzi  😎

o, o, o, dobrze powiedziane! :3

infantil dojrzewają wolniej, są nieogarnięci, nie wiedzą czego chcą, zachowują się jak pieprzone kobiety w ciąży, codziennie zmienia im sie nastrój i podejście do żcyia, w ogóle, niech mi ktoś przypomni, po co oni nam tak w ogóle są  😵
infatil, co się stało?
I sprecyzuj odnośnie woodstocku jeśli to nie problem  😎

A co do dojrzałości, ostatnio stwierdziłam że byłam z facetem z miesiączką  🏇 Na prawdę, dopiero teraz to zauważyłam! Tradycja nakazywała przytulić się na dzień dobry-przytuliłam po czy zostałam okrzyczana że jest nie w nastroju-okej, radź sobie sam. Po czym za 5 minut zostałam jeszcze bardziej okrzyczana że go nie wspieram i wtedy powinnam go przytulić  😵
A mówią że ja jestem straszna w te dni  🏇
Gniadata chyba musimy się razem napić  🥂

Po dosyć burzliwym rozstaniu właśnie dziś dostałam wiadomość, że w sumie powinnam docenić to, że przez cały ten czas był ze mną szczery i mnie nie okłamywał  😜 A ja taka podła nie doceniałam i mu wdzięczna nie byłam  🤬 bo się dowiedziałam paru ciekawych rzeczy i potem fajnie się słuchało tych wszystkich bajerów. A ile się na swój temat nasłuchałam  😅 Przynajmniej teraz mam pewność, że dobrze się stało.

A woodstock... no można pamiętać tylko tyle, że się wyjechało i wróciło  😁
Co do tego woodstocku, to chyba serio zostanę przy swoim  🤔 Coś tak czuję że M byłoby nawet ciężko wrócić.
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 20:33
anioleczek oj nie mordo, bujda na resorach, każda kobieta podczas okresu jest do zycia bardziej niż taki facet co mu na banię padło!

nie znasz sie :C

infantil 20 kwietnia te półfinały woodstockowe, progreesja... :>

że que?  🤔 to faktycznie Ci się udało, aleś szczerego złapała, gdzie go wyrwałaś?  😁 przydałby się taki szczery, a nie, uciekający od konfrontacji, zmieniający temat, kierwa wielce odważny człowiek...
Co do wolnego dojrzewania chłopaków, zgodzę się, ale wyjątek zawsze potwierdza regułę, a ja lubię te wyjątki 😎
Moja ciężka sytuacja się pogarsza, siostra mi tego nigdy nie wybaczy.  😵 😵 😵


Btw wy też wcale nie poczuliście tych wolnych dni? Ja się czuje, jakbym wczoraj jeszcze była w szkole i czekała na święta, a one się skończyły.
Gniadata 24-25-26 kwietnia egzaminki, coś czuję, że 20 wreszcie usiądę do książek  😵
Zazdrościsz takiego szczerego, co? A bierz, bo już wolny  😎 Przerzucam się na nieszczerych, bo szczerzy się nie sprawdzają  😁
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 20:41
infantil aaa no tak! dobra, to zostają nam juwenalia  :pijacy:
a biorę jak cholera, rzucę się jak Reksio na szynkę, czy jakoś tak  😜 raz dla odmiany szczery by się przydał, przynajmniej bym wiedziała na czym stoję  🍴

kortina co za sytuacja ?  😲
no ja tez nie czuję, mam wrażenie jakby jutro była szkoła  😵
Co wy tak narzekacie na chłopaków, ja znałem (teraz już nie chce znać ) trochę dziewczyn które też nie były idealne.


A woodstock... no można pamiętać tylko tyle, że się wyjechało i wróciło  😁


już mi się podoba 😀

kortina opowiadaj o sytuacji 😀

Gniadata raczej po dupie powinnam dostać. ;/ 


piron nikt nie mówi, że dziewczyny są idealne 😉 ...
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 21:59
patt w takim razie WPIERDZIEL i to ostry!  🤬 🤬 🤬

piron no są ludzie i parapety, ale zauważ porażającą większość Małolat a nie Małolatów  😁 i to Małolat w ciężkiej (bądź porąbanej  :emoty327🙂 sytuacji miłosnej, a zawsze tak sobie zbiorowo na płeć brzydką ponarzekać... to i lżej na sercu i w ogóle...  🏇

no są ludzie i parapety, ale zauważ porażającą większość Małolat a nie Małolatów  😁 i to Małolat w ciężkiej (bądź porąbanej  :emoty327🙂 sytuacji miłosnej, a zawsze tak sobie zbiorowo na płeć brzydką ponarzekać... to i lżej na sercu i w ogóle...  🏇


Gniadata  Kto teraz nie ma takiej sytuacji.
Gniadata   my own true love
01 kwietnia 2013 22:20
piron kilka przykładów by się znalazło, uwierz 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się