Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
30 marca 2013 18:32
fajny,  ja szukam napisów do Buck (2011)  👀


edit: już mam i obejrzałam 🙂
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
30 marca 2013 19:01

Koń czystej krwi zebrańskiej.


hahaha, mój kultowy film z dzieciństwa - Shina królowa dżungli🙂 Czy jak to się tam pisało.)
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
30 marca 2013 21:22
akcja ratunkowa tonącego źrebola, zakończona pomyślnie  😅
brawa dla ekipy kajakarzy  🏇

rati88
Świetnie że są jeszcze tacy ludzie 👍
http://demotywatory.pl/4043472 Świetny filmik 😀

akaamaa nie działa  😉
akaamaa, jak skopiujesz sam link do demotywatora to wtedy film nie działa. Musisz wejść na stronę z demotem i skopiować jej adres.
Ronin.   Każdy orze jak może.
01 kwietnia 2013 17:24

Były roczniaki skaczące 130, teraz mamy 5 miesięcznego ziemniaczka skaczącego 80 cm...  😵 🤔

Już poprawiłam 😀
To ja się pochwalę moimi wychowankami wzieło mnie na wspomnienia i siedze nad filmikami z udziałem moich juniorów. na początek jeden filmik w miare dopracowywania będa kolejne.
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
04 kwietnia 2013 16:34
Mój pierwszy "montaż" od bardzo, bardzo dawna 🙂
Tym razem główną postacią jest Bohun 😀
Polecam obejrzeć do KOŃca ;P



wczorajsze🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] nadmierna edycja posta majaca wplyw na dyskusje
Gillian   four letter word
05 kwietnia 2013 16:08
Isobel, skoro Ciebie bolą ręce to pomyśl co koń czuje w pysku. Ale skoro to głupi koń to niech cierpi, a co!
nie wyolbrzymiaj 🙂 chodzi o to ze to typ konia z ktorym nie mozna walczyc, bo zdaje sobie sprawe ze ma sile, nie podda sie. raz jest lekki jak piorko, a czasami po 10kg na reke, a jeslibym go wtedy nie przytrzymala to bym przez godzine galopowala w kolko.
Gillian   four letter word
05 kwietnia 2013 16:19
to może warto zastanowić się nad metodami jazdy. I oszczędzić ręce. Ręce się przydają.
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
05 kwietnia 2013 16:34
ale wy sie doszukujecie XD bo sie z nim nie siluje bo to nie ma sensu. czasami ma dni kiedy ma 'leb' ciezki i od samego trzymania kontaktu bola rece. jeden kon sie schowa wtedy za wedzidlo, a on w takiej sytuacji bedzie sie coraz bardziej i bardziej wieszal. wtedy bawimy sie w przejscia itd i odpuszcza. koniec tematu
m.indira   508... kucyków
05 kwietnia 2013 20:57
Isobel Twój koń nic nie rozumie , ponieważ z pyska robisz sieczkę . Jaki ma cel rozluźnianie konia wewnętrzną wodzą jak odajesz zewnętrzną , powinnaś rozluźniać wewnętrzną i jak poczujesz, że koń odpuszcza to ty odpuszczasz , zewnętrzna powinna trzymać kontakt . Nie wiem po co ja się rozpisuję , znajdź trenera bo szkoda konia . (oczywiście nie bierz tego za całkowitą radę , bo do tego jeszcze dochodzi dosiad ,łydka i wiele innych )
wewnetrzna jest otwarta, zewnetrzna napieta. wasza polska mentalnosc, wszyscy mocni w hejtowaniu przez neta XD zostaniesz moim trenerem przez forum? <3 to nie jest moj kon, trenuje z kims, nie porzebuje twojej rady bo w ogole nie jest zwiazana z problemem, nie musisz ogladac filmiku 🙂
Gillian   four letter word
06 kwietnia 2013 11:18
Isobel, ojej a to Ty jesteś obcokrajowiec! a tak dobrze mówisz po polsku! widzisz, u NAS w Polsce, wiesz w takim zacofanym kraju w którym już ufff nie musisz przebywać zwraca się uwagę na takie szczegóły. Ewidentnie Twoim celem jazdy jest ustawiona głowa, no masz prawo, to Twoja jazda. Ale jak wstawiasz na forum to licz się z tym, że ktoś się wypowie.
hihi nie jest, on sie sam ustawia. nawet na filmiku widac ze czasami wlecze tylem i chowa sie za wedzidlo. stad te wszystkie przejscia itd, zeby wlaczyl zad. wiec nie wmawiaj mi co jest moim celem, skoro widac ze pod koniec filmiku sie rozluznil 🙂 to nie jest mlody kon, ma dosc beznadziejna przeszlosc, ale jezdzony przez doswiadczona osobe rankuje dosc wysoko w ujezdzeniu.

gdyby nie to ze napisalam pod filmikiem ze tego dnia byl akurat silny w pysku, to by sie nikt nie przyczepil XD ten kon przez 10 lat zycia byl jezdzony na pelhamie przez dzieciaki ktore nie wiedza co robia, wiec i tak teraz jest dobrze🙂 ja mam delikatna reke, rece rowno, noge spokojna, ale przeciez chodzi mi tylko o zganaszowanie konia zeby ladnie wygladal. zastanow sie co probujesz mi wmowic 🙂
Gillian   four letter word
06 kwietnia 2013 11:29
masz taką piękną pracę rąk, że jakby Ci tarę podstawić to oprałabyś całą rodzinę 🙂 ale niech Ci będzie, przecież my się tu nie znamy.
Gillian, tekst o rodzinie mnie tak rozwalił, że pozwoliłam sobie wrzucić do "kto/co mnie śmieszy na revolcie" 😂 👍
To moze czas na okuliste albo psychiatre bo masz przywidzenia  🏇 koniec  🚫 znudzilo mi sie wytlumaczanie, wy wiecie lepiej przeciez widzialyscie filmik XD
masz taką piękną pracę rąk, że jakby Ci tarę podstawić to oprałabyś całą rodzinę 🙂 ale niech Ci będzie, przecież my się tu nie znamy.


Dobre  😂  muszę ją nająć do prania , jest lepsza od mojego automatu  😁 

Isobel dla mnie możesz sobie jeździć jak jeździsz , jazda na kierownice jest zawsze zła . Masz filmiki więc skorzystaj i sama przeanalizuj jak jeździsz . Nie słynę z dawania rad ,ponieważ jestem tego zdania że jak płacę za treningi to swojej wiedzy nie udostępniam za psi ch....  ,no chyba że ktoś sam się zwróci o pomoc i widać że mu zależy na danej radzie . Sama się uczę i będę się uczyć do końca życie a każdą sugestie biorę pod uwagę .
Wmawiaj mi co chcesz, ale nie to ze jezdze i 'piluje' bo zdaje sobie sprawe ze to do niczego nie prowadzi. Po raz ostatni, koniec  🚫
Isobel, paldlismy, znaczy, ofiara zbiorowej halucynacji, bo to co wyczyniasz na filmiku z reka, z cala pewnoscia nie da sie nazwac "delikanym". majzlujesz az milo.
Isobel, niegłupi koń ale jedziesz go tak, że czekałam kiedy się położy. W galopie. W ogóle nie odrywa nóg od ziemi- jak ma wejść na kontakt jeśli jego zad jest dwie osoby dalej? Najpierw niech idzie aktywnie a potem cuduj.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się