Oficerki

duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
20 marca 2013 17:58
Dzięki za info 😉
A te Fouganzowe ktoś ma ? Albo inaczej jaka firma najlepsza ?


ja mam, te w tańszej wersji za 250 zł  🙂 kupiłam "impulsowo" na pałę troche (ide sobie przez decatlon i paczę  😲 😲 😲 a tu buty nowe za 250 i to pasują) i powiem wam ze jak za 250 zł to są REWELACYJNE  😅
zastanawiam sie czy nie sprzedac w zwiazku z tym moich wypasionych loesdau a"la veredusy
bo te fugancy mi w zupełnosci wystarczą

no i 2 lata gwarancji decathlonowskiej (bez łaski-jakby co to daja nowe albo kase-sprawdzone z innymi butami od nich) na nie, to juz jest argument
xxagaxx, jeśli patrzeć na model to Coventry zdecydowanie,  jak w koncu uzbieram to kupię takie z lakierowanym mankietem  💘
Czy jest coś takiego jak gwarancja na skórę? Da się coś zrobić gdy w oficerkach (Tredstep donatello) po niecałym miesiącu użytkowania (prawie codziennie, jeden koń) po wewnętrznej stronie łydki skóra się wytarła? Zrobiła się cieńsza i szorstka jakby ktoś pumeksem ją ostro przejechał ???  👀

I oczywiście nie polecam. Co prawda ładnie się prezentują, ale za podobną cenę można kupić lepsze jakościowo.

agnesix, to ja musiałam trafić na parę z jakiejś lepszej jakości skóry, bo moje Donatello po 10 mies. ciurania codziennie w różnych warunkach atmosferycznych i jeżdżenia średnio dwóch koni- wygladaja dobrze, nigdzie się nie poprzecierały, maja normalne ślady użytkowania i w napewno nie sa " zjechane" jakoś masakrycznie. Może spróbuj wysłać maila do producenta zapytaniem jak złożyć reklamację: http://www.tredstep.com/
duunia, a ktore dokladnie masz ? bo na ich stronie nie moge znalezc zadnych 😉
Muszę poszukać dla koleżanki oficerki skokowe tak do 1600 może macie jakieś propozycje ?
Tylko właśnie nie Hippika,zabroniłam jej kupować je  😀
darolga   L'amore è cieco
27 marca 2013 12:46
Mountain Horse :-)
Moon   #kulistyzajebisty
27 marca 2013 12:55
Albo Tredstep  😉
A w Pl dostanę gdzieś oficerki Tredstep ?
Moon   #kulistyzajebisty
27 marca 2013 13:35
No... e... w okserze np.  🤣
Nie wiem czy jakiś inny sklep ma ich asortyment  😉
Buty Ariat Heritage Contour Field Boot sa super, tylko nie wiem, czy mozna je kupic w Polsce.
Agaleon, Petrie!!
Agaleon, czemu zabroniłaś Hippiki? Czyżby Twoje niedawno zamówione już umarły?
Tak ! Beznadzieja ! Skóra jakaś taka cienka jak papier. !
Nie żartuj.. Ja mam już do odbioru swoje. Mam nadzieję, że wykażą się większą trwałością  🙄
Bardzo Was proszę o pomoc, bo mi brakuje już pomysłów. Zamarzyły mi się oficerki, tylko jak zwykle mam pecha z moimi niewymiarowymi giczołami. Łydka ma w najszerszym miejscu mierzy 38cm. Teoretycznie powinnam się wcisnąć i w MH ze standardową szerokością, i w HKM-y z szeroką łydką. Z tym, że zamek dopięłam na kilka cm powyżej kostki i koniec współpracy. -.- Nie mam jakoś wybitnie słoniowatych kostek, ale fakt faktem, że oficery na nogi mi nie wchodzą! W grze pozostają jeszcze Hippicy, ale do nich niekoniecznie jestem przekonana. Potrzebuję oficerek do podwórkowego jeżdżenia, które nie rozwalą mi się po dwóch miesiącach. Ponieważ MH wołają do mnie rozpaczliwym głosem mam pytanie odnośnie robienia takowych na miarę - dałoby radę? A jeśli nie MH, to czy macie coś innego robionego na miarę/o nietypowych wymiarach zbliżonego jakościowo do Mountain'ów?
moje wiśniowe  😍 po i przed wstawieniem suwaka. Po suwaku zrobiły się niestety trochę za szerokie dla mnie ale szewc gwarantuje że się trochę "ściągną" bo trochę posiedziały u niego na szerszych prawidłach. tym samym polecam brunon.pl jako zakład super wszywający suwaki. Jednak nie jest to tania zabawa, ale cóz  🙁



a kolor najlepiej oddaje foto
xxagaxx
No Petrie to ja dla siebie chcę kupić 😀
To już będzie trzecia para do kolekcji... no ale co zrobić.
Jedni kupują czapraki a inni oficerki  🙄 🙄 🤣 🤣
Agaleon, no ale są modele do tych 1600zł 😉 Ja właśnie czekam na wolny weekend i jadą do Wawy się wymierzyć i zamawiam 😀

Precelek, wyglądają super, choć kolor absolutnie nie dla mnie. A czemu masz suwak w takim dziwnym miejscu? mi strasznie to psuje wygląd....
xxagaxx kolor mój wymarzony 🙂
a suwak jest w najbardziej standardowym miejscu jak się da, robiony na wzór konigs favorit dressage. w ujeżdżeniowych oficerkach suwak super często jest z przodu z boku, dzięki temu gdy siedzisz na koniu wogóle go nie widać 🙂

a tak wygląda tow  realu, nie może popsuć wyglądu bo tak jest pomyślane 😉

No to, to moje 2 ujeżdżeniówki w życiu !
Konigs'y sriksy.
uwielbiam je,ale wzięłam takie długie,że jeszcze umieram jak jeżdżę.
Dlatego wpadłam na pomysł,że muszę już kupić nowe 😀 😀  🤣
xxagaxx tylko w Warszawie mają Petrie ?
Jaki model bierzesz ?
Precelek, może na koniu wygląda to lepiej, bo na sucho wygląda koszmarnie.

Agaleon, mają jeszcze w Equishopie, Mustangu? i na pewno w Krakowie, mi najbliżej (no i najczęściej bywam) w Wawie więc tam zamawiam.
Biorę Coventry 😉
xxagaxx tak jak widać na koniu to nie wygląda, bo tego wcale nie widać  😁, no niestety suwak to suwak  😉 powiem szczerze że mi się podoba z tym suwakiem wizualnie bardziej niż bez😉
pointure   Dresiarz mentalny.
30 marca 2013 10:11
Mi też się zamek z przodu podoba  😉
Poza tym coś mi się wydaje, że mniej się psują niż te wstawione z tyłu (chyba mniejsze naprężenia), no i jednak jaka to wygoda w ujeżdżeniówkach  😍
Poza tym w ujeżdżeniówkach nie bardzo może być zamek z tyłu - oficerek ma być sztywny, specjalnie nawet wstawia się sztywniki - bambusowe np, aby się tam nie łamał. Jak jest zamek z tyłu to oficerek jest bardzo miękki, dużo mocniej siada w kostce. Zamek z tyłu jest domeną skokowych of.
Witam Serdecznie

Znacie może taka firmę oficerek jak foxbury traditional est.1956??

platka   Audere est facere
05 kwietnia 2013 12:01
Czy ktoś miał oficerki z Pfiffa?
Jak jakościowo jeśli chodzi o skórę ,wycieranie sie od ostróg i trwałość zamka 🙂 ?
epk pointure zgadzam się w 100%
już przetestowane na koniu, jak widać-nic nie widać 😀

suwaka nie widać nawet od przodu 🙂



polecam cavallo, to moja czwarta para, są rewelacyjne!
no i brunon.pl w Warszawie wstawia suwaki perfekcyjnie!

platka a nie wolałabyś przyczaić się w ogłoszeniach lub na allegro czegoś poszukać czegoś lepszej firmy? używane albo nowe nietrafione rozmiarem- za grosze, trafiają się non stop na allegro można wynaleźć petrie, konigs, cavallo itp. Moja koleżanka użytkowała pfiffy, niestety ale zeszmaciły się w tempie express
platka   Audere est facere
05 kwietnia 2013 12:40
No właśnie też pilnuje właśnie raczej używek szukam, ale z powodu niewymiarowej nogi :P a dokładnie grubej łydki ciezko mi cos uzywanego a dobrego rozmiarem znaleźć ;/
Agaleon nie mów  🤔 wczoraj zamówiłam  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się