Kącik Małolata...:D

stop! nie wszystkie na raz  🤣 😀
notbelieve   Głupota nie boli.
02 kwietnia 2013 19:00
anioleczek.97 kiedy? gdzie? nie pamiętam  😲
z ciekawości zajrzałam na pb notbelieve i pytanko mam czy ty jesteś na avatarze profilu pb?
(chociaż w kąciku jestem rzadko ostatnio i nie znam nowych twarzy.)
do jakiego liceum chodzisz w olsztynie?
:kwiatek:
A kiedyś Ci uświadamiałam to, że najważniejsze żebyś TY był szczęśliwy i jakoś się zgadaliśmy że kiedyś wbijesz do krakowa do mnie  👀
Miło, bardzo miło! Tak właśnie pamiętacie biednego Aniołeczka.. 😕
BTW, Anioleczek Ty wpadasz do mnie, prawda? 🤣
Ej, ej, przecież u Ciebie mieszkam, ledwo siusiu poszłam a ty już zapomniałaś?  😜
Ale kiedy przyjdziesz do mnie przed TV ; 🤣
Cierpliwości, kupa leci.

Za jakieś 10 minut będę  🏇
Znacie może jakieś zajęcia coś czym można sobie zająć wszystkie myśli?
Dziś zmarła moja koleżanka z klasy. [*]
Venus   You're my wonderwall
02 kwietnia 2013 19:27
Koń, nic wiecej mi do głowy nie przychodzi :o
konwalia strasznie współczuje, przyznam szczerze, że jedyny sposób (ratował mnie przed stresem egzaminowym) to.. granie w simsy  😡
współczuje konwalia...
ja bym pewnie leciała biegać dla wyżycia się
Anioleczek, bo wątek serialowy ucieknie 😂

Konwalia, :przytul: :przytul: :przytul: Strasznie mi przykro, trzymaj się jakoś. Spróbuj może poczytać jakąś ciekawą książkę, żeby tym zająć myśli?
konwalia, strasznie współczuję. Chyba nie ma takiego sposobu, mi jak zmarł kumpel z klasy to spałam całymi dniami.
Trzymaj się!

Kurde, teraz się zorientowałam że to chyba dokładnie pół roku od jego śmierci..
U konia już byłam, pocieszyło na chwilę 🙁
Najgorsze jest to, że nie dociera to do mnie w ogóle i jedyna myśl to taka że to było wszystko tak nagle i zostały po niej... piksele w sumie tylko... A wtedy jest mi najgorzej, jedna z tych moich ''lepszych'' koleżanek

dziękuje wszystkim  :kwiatek:
notbelieve, ja tez chce te historie na pw 😀iabeł: Cd LO ro ja też w sumie nie wiem, ale chyba ostatecznie pójdę do 5 na biol-chem ofc.
konwalia, mnie przychodzą na myśl same banały, jak muzyka (może niewłaściwa w czasie żałoby, ale każdy na to inaczej patrzy) no i seriale, Plotkara, House, cokolwiek. Też niedawno przez to przechodziłam 🙁
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
02 kwietnia 2013 19:44
konwalia współczuję  :przytul: hmmm. przychodzi mi do głowy mało miły sposób zajęcia myśli... a mianowicie nauka, ale myśli zajmuje jakby nie patrzeć.
konwalia, o rany, strasznie mi przykro :przytul: A najlepsze sposoby, to chyba właśnie stajnia, bieganie i czytanie, słuchanie muzyki... przynajmniej na mnie to najlepiej działa, ale nie byłam nigdy w takiej sytuacji.

Jeździłam dzisiaj na Siwej, mogę wrzucić kilka fotek? 👀
tak!
wymodelowana 5 złotych 😀
To wrzucam dwa Siwej i jedno gościnnie Siwego 😁
I specjalnie dla patt 5 złotych 😀
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
02 kwietnia 2013 20:03
konwalia :przytul:
wymodelowana fajne siwe  😀

Wsiadłam dzisiaj na coś większego niż mój siwy rumak  😁

I stwierdziłam, że będę w weekend obchodzić rocznice- bycia singlem  😎
wymodelowana no tak to ja rozumiem    😀 😀

siwens na 2 uwiódł mą duszę! (5 złotych też)

helcia chyba Ci zazdroszczę..
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
02 kwietnia 2013 20:09
wymodelowana widziałam już na fbl, ale bardzo przyjemne te zdjęcia 🙂
patt czemu zazdrościsz? Hmm? Coś się dzieje? Oprócz tych kłamstw, w sumie.. 🤔
Dziękujemy dziewczyny :kwiatek:
helcia, dobry pomysł! Ja chyba też będę obchodzić 🙂
Wesoło nic nie umiem na jutro 😀
Uch, dzisiejsza jazda mnie przerosła. Prawie że półsurowa Siwa to było za duże wyzwanie dla mnie.
Nie ma to jak bryki przez duże "B" podczas zagalopowań.
Padam z nóg...
anioleczek  przez 3 miechy się kłócimy... Jakieś 1,5 tyg się pogodziliśmy było już fajnie.
A teraz znów... I to jeszcze o taką głupotę. I wszystko moja wina. I to ja muszę przepraszać i wyciągać rękę. Pisze ogólnie, bo wiesz.. 🙂
patt no właśnie nie wiem  😂 Ale wiesz co? Nie przepraszaj i nie wyciągaj ręki. A taki wał, kurka wodna. On ma większe ręce, niech on wyciąga. Nie przejmuj się, jakoś się ułoży! Jak nie z nim to bez niego. Tego kwiatu jest pół światu!  :kwiatek:
bo nie chce pisać publicznie o co biega 😀
właśnie próbuję nie wyciągać ręki no ale... ;|
+ nie umiem go zostawić, no nie umiem... Chciałam jakiś czas temu, ale słodkie słowa poleciał i ja nadal ślepa x.x
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się