Końska rewia mody cz. VII (2013)

Burza dzięki wielkie! :kwiatek:
wątek zamknięty
Burza ale fajne zdjęcie 🙂 bardzo sympatyczne
wątek zamknięty
Burza ale super ten burgund, przynajmniej jakiś optymistyczny akcent na tym zimowym tle🙂

junona co do caballi to jeszcze zależy który model bo w zależności od wypełnienia możesz mieć mięciutki, puchaty lub sztywniejszy, mam taki i taki i sama nie wiem który wolę 🤔wirek:
wątek zamknięty
Ze mnie żadna mega fanka czerwieni ale ten mnie zakochał 🙂
wątek zamknięty
Burza Ale pozytywne zdjęcie! Super wyglądacie! 🙂 Już nie mogę się doczekać letnich zdjęć z Waszym udziałem! 🙂
wątek zamknięty
Chętnie bym się pozachwycała Caballem, ale już mi trochę głupio tak co chwile do nich wzdychać (piękny!!)  😁
Burza, bardzo ładne derki! W ogóle jeśli chodzi o kraciaste polary, to chyba Eskadrony są najlepsze 🙂
Jak uda mi się w końcu dotrzeć do krawcowej, żeby załatała dziurę w naszej, to wstawię siwego w royal-blue 😉
wątek zamknięty
sandrita dziękuję 🙂

harja, na pewno ładnie leżą, co do grubości znam wiele fajniejszych polarów a w kratkę to tylko jakieś yorki więc słabe porównanie 😉 dla fanów rombów 🙂
wątek zamknięty
Burza, wyglądamy jak chodząca reklama ceraty. 😀 Ja już w kółko biegam żeby te zdjęcia dostać. 😁
wątek zamknięty
Burza, chyba się też porwę na takiego burgundowego caballa.. Szałowy jest!  😜

Mrówex w beige i dralonie royalblau
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-g8mYSFWSxuA/UVs7MyN2rJI/AAAAAAAANF4/-CmahrEcjew/s810/jurcik+172.JPG[/img]

[img]https://lh4.googleusercontent.com/-xbTMw1NemvA/UVs617li62I/AAAAAAAANFw/D4dBfIRkTqc/s829/jurcik+148.JPG[/img]
wątek zamknięty
brunatna, pięknie 😍 Ten cotton beige jest ładniejszy od brillanta chyba 🙂
wątek zamknięty
brunatna super, pasuje Wam 🙂 miałam kiedys w łapce takiego cottona i moje odczucia były takie, mdły, nijaki i ta niebieska lamówka jakos mi nie pasowała...ale na Was cudeńko  💘
wątek zamknięty
Dzionka, kociarnia, dzięki wielkie  :kwiatek: kurczę, a chciałam go puścić w świat, no i co tu robić ?  😂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 kwietnia 2013 21:40
ahahaha 😀 Madzi, i co zrobisz, a foty miały pójść do ogłoszeń  😂 
wątek zamknięty
brunatna, nawet się nie waż go sprzedawać! wygląda super, super, super!  😍
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
02 kwietnia 2013 21:48
brunatna, to ja Cię podtrzymam na duchu, wcale pupy nie urywa. Jest okej, ale macie lepsze komplety. 🙂
wątek zamknięty
croopie, piękna klasyka 😍
Burza, ładnie Piorkowi w burgundzie
junona, nie jestem pewna co do Jarpola, ale w Caballu możesz wybrać takie wypełnienie jakie Ci się podoba: owata, podwójna owata, czy owata + gąbka
wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
02 kwietnia 2013 22:51
brunatna ani się waż sprzedawać, bardzo Jurcie pasuje! 🙂
wątek zamknięty
dzięki za odpowiedzi dziewczyny :kwiatek:

Mam jednego jarpola - jestem z niego bardzo zadowolona. Ale macałam też anky i chociaż jeszcze nie udało mi się zdobyć żadnej, to podoba mi się w nich to że są bardziej puchate i miękkie niż jarpol. Jeżeli caball jest tak jak mówicie, do zamówienia z podw wypełnieniem to suprer.

Aktualnie zastanawiam się nad jeszcze jakimś czaprakiem na późną wiosnę/lato - bo jak gorąco to używam czapraków z siatką, takich które szybko schną. Bawełniane cottony i brillanty zostawiam na jesień/zimę.

A moje marzenie to turkish coffee...  🙁 może uda się jeszcze przed sezonem letnim
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
03 kwietnia 2013 07:06
junona, turkisch coffee jeszcze dużo chyba w sklepach zostało. 🙂
wątek zamknięty
junona, Anky w porównaniu do Caballa czy Jarpola wypada sztywniej i mniej puchato, zdecydowanie 😉

Ja miałam i Caballa i Jarpola (mówię o nowszych padach) i jak dla mnie wypadają jakościowo tak samo.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 kwietnia 2013 12:51
croopie, fajny! I widać, że jakość wykonania niesamowita 🙂

Burza, Burgund na Piorku ładny, w ogóle fajnie was widzieć w czymś żywszym 🙂 Zdjęcie w trójkę przesympatyczne!

brunatna, super w tym zestawie!

Mnie strasznie kusi kolejny Krysiex, ale póki co muszę przejrzeć fundusze 😉
wątek zamknięty
Livia, dla mnie to też miła odmiana 🙂
wątek zamknięty
brunatna wygląda ślicznie i piękne zdjęcia. 🙂
wątek zamknięty
Burza świetne foto w avatarze! 😍
No i rewelacyjna ekipa w rombowych derkach 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 kwietnia 2013 19:04
Brać dla Fuerte? 

wątek zamknięty
Pytasz 😵 ja jeżeli dobiję kiedyś do kolejnego to spróbuję już nie pad/pad. 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 kwietnia 2013 19:15
już nie pytam 😀  😍 - będzie dla Fuerte z okazji urodzin  😎

dostał też na urodziny jednego Kryziexa i ripstopa Coriander 🙂 
wątek zamknięty
Burza,
koniecznie jak bedziesz miala mozliwosc, tyle tego jest naprawde jest ladnego tylko wymyslac 🙂
juliadna
do dla gniadoszy idealny. 🙂
wątek zamknięty
Te czapraki od Krysi(..) muszą jakoś zmienić nazwę bo aż zęby bolą kiedy je odmieniacie.
wątek zamknięty
Burza wiesz że ja sobie wymyśliłam nazwę, logo...tak na wszelki wypadek może na przyszły czas....a tu wyszły krysiexy... jak jakieś Fervexy Durexy  😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.