sklepy internetowe

plus dla pasikonika 🙂
Jak długo czekaliście na potwierdzenie dostępności przedmiotów z zamówienia ze sklepu PARKUR? Napisane jest 1-2 dni, ale zastanawiam się czy to tak długo zwykle trwa, czy może po kilkunastu minutach już jest? Chciałabym zrobić już przelew i mieć z głowy, ale dostałam tylko maila że zamówienie jest przyjęte i jest w trakcie przetwarzania.
Jakie wy macie doświadczenia z tym sklepem (bo + widziałam jak wklepałam w szukajkę)?
plus dla equistore.pl - wszystko zgodnie z zamówieniem, przesyłka w ciągu 3 dni
hszonszcz   wredny hszonszcz.
03 kwietnia 2013 15:11
rochnar, w zależności czy mają dostępną tą rzecz, bo jak nie to muszą wiedzieć w ile dostaną sprzęt i potwierdzają. Ja zamówiłam parę dni przed świętami prezent dla przyjaciela ze stajni i mimo iż go nie było w magazynie, przyszedł w ciągu 2-3 dni, a bałam się że nie zdąży dotrzeć..
Już wszystko załatwione- sympatyczna pani zadzwoniła, potwierdziła co mają i że 1 rzeczy brak i pytała czy chcę czekać, od razu wpłata i chwilę później potwierdzenie wysłania paczki- rewelacja  😍
oby paczka doszła tak samo szybko 😀
plus dla pasi-konik.pl ! Zamówiłam pas do lonżowania, przyszedł już na następny dzień 🙂
asds   Life goes on...
04 kwietnia 2013 18:12
Ja na razie 2gi dizen czekam na info z okser.pl co do dostępności rzeczy z mojego zamówienia......
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
04 kwietnia 2013 18:25
Ja daję kolejny plus dla sklepu dobry-kon.pl - jak zwykle miły kontakt i szybka przesyłka 🙂

i plus dla animalia.pl - bez problemu zmieniono mi towar w zamówieniu, paczka przyszła szybciej niż w podanym czasie oczekiwania 🙂
W sumie plus dla sklepu beckersport.pl - co prawda najpierw zamiast biotyny dostałam elektrolity, ale po wyjaśnieniach, że zaszła pomyłka, dostałam je jako gratis (tzn. nie musiałam odsyłać), a biotyna doszła z kopystką w prezencie.
Moon   #kulistyzajebisty
05 kwietnia 2013 08:28
Animalia chyba naprawdę opanowała teleportację  🤣 - Wczoraj zamówiłam, wieczorem dostałam sms, że wysłano, dziś kurier u mnie! Szał!  😍
asds   Life goes on...
05 kwietnia 2013 11:36
Ale mi okser.pl przywalił czas na realizację zamówienia - 21 dni...... 😵
anetakajper   Dolata i spółka
05 kwietnia 2013 11:41
Ale mi okser.pl przywalił czas na realizację zamówienia - 21 dni...... 😵

powodzenia  😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 kwietnia 2013 12:16
Nasze paczki obok siebie pewnie leżały 😀 Piękna, musimy zacząć razem zamawiać 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 kwietnia 2013 12:24
plus dla sztyblety.pl
zamówienie złożone w piątek (29.03) dzisiaj dotarło.
Brakło mi tylko jakiejkolwiek informacji, że zamówienie zostało przyjęte czy wysłane 🤬
asds   Life goes on...
05 kwietnia 2013 14:08
[quote author=asds link=topic=81.msg1739383#msg1739383 date=1365158210]
Ale mi okser.pl przywalił czas na realizację zamówienia - 21 dni...... 😵

powodzenia  😎
[/quote]

chyba gdzie indziej zacznę tych rzeczy szukać....
Czy Wam też wyskakuje, że strona lamri.pl jest 'znanym dostawcą szkodliwego oprogramowania'?  🤔wirek:  Google Chrome nawet mi odrzuca wyszukiwanie na rv jeśli w którymś wątku jest link do tego sklepu.
Tak, mi też. Po próbie wejscia mimo to, przekierowuje na jakąś agroturystykę u Kazia - czy cuś takiego - nie zdążyłam doczytać, bo antywirus zblokował i wywalił okno o koniu trojańskim.
hszonszcz   wredny hszonszcz.
05 kwietnia 2013 17:57
Zamówiłam dzisiaj rzeczy w animalii...ciekawe za ile przyjdą  👀
Ode mnie tez duży plus dla animalii.
Venus   You're my wonderwall
05 kwietnia 2013 20:51
Wielki plus dla animalia.pl! Świetny kontakt, szybka wysyłka. Paszę chyba będę kupować już tylko tam 🙂
Wielki + dla konik.com.pl !
Było napisane, że na dany produkt trzeba czekać 21 dni, paczka dotarła do mnie po 3 dniach 😉
chyba gdzie indziej zacznę tych rzeczy szukać....


Oj też bym tak radziła... czyli jednak nie ma co próbować.. 🙁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 kwietnia 2013 13:17
Nie mogę się zalogować na okser.pl.
Animalia! 😅 Kocham ten sklep!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 kwietnia 2013 17:43
Animalia! 😅 Kocham ten sklep!

Ja też 😀 Czasami wydumam sobie coś nienormalnego, a zamówienie i tak jest realizowane, nieraz w tempie błyskawicznym. To jest jedyny sklep internetowy (tak ogólnie, nie tylko końsko-psi), gdzie mogę zamówić coś w porze lunchu, a wieczorem mieć już paczkę w domu  🙇
Ja za to mam termin oczekiwania na zamówienie z okser.pl 21 dni, jak na nich to chyba zapomnieli o "0" na końcu tej liczby...
Ogromny plus dla animalii 🙂
Rewelacyjny kontakt, szybka wysyłka 🙂
Ja za to mam termin oczekiwania na zamówienie z okser.pl 21 dni, jak na nich to chyba zapomnieli o "0" na końcu tej liczby...

HAHAHAHHA, normalnie chciałoby się kliknąć "Lubię to!"  😂
wielki + dla nowego sklepu pasikonik-sklep.pl!
Zamówiłam pasze, ceny bardzo konkurencyjne, szybka dostawa.
asds, bo do tych 21 jeden dni to zapomnieli zero na końcu dodać :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się