Kącik Małolata...:D

Wiem co czujesz  🙄
jezu chryste, nie mam sily juz, potrzebuje huga i kopa w dupe, niestety M nie da ani tego ani tego, niedorobiona menda  👿

(wybaczcie brak polskich znakow, z telefonu pisze)

edit: i nie mam mozgu
edit2: ale mnie zaczal brzuch bolec, fuck umieram
wilczyk, spoko, jeszcze 22 dni do testu 😉
Najgorsze 22 dni mojego zycia  😵  Boze, nigdy w zyciu nic mnie tak nie bolalo :o leze na lozku i rycze, kazdy najmniejszy ruch jest katorga

O moj slodki Jezu, probowalam wstac, najwiekszy blad mojego zycia, wypala mi brzuch
konwalia
Współczuje Ci bardzo. Trzymaj się jakoś tam  :przytul:
Najmocniej jednak współczuje jej rodzicom... to nienaturalne i najgorsze co może człowieka spotkać - pochować własne dziecko.
notbelieve   Głupota nie boli.
03 kwietnia 2013 06:56
idaczerwcowa tak, to ja jestem na avatarze, dlaczego pytasz?  😲
do szkoły, hej, nie idę.  🙄
notbelieve mam dziwne wrażenie, że skądś Cię kojarzę, a że bywam w olsztynie i mam tam znajomych to myślałam, że może jakoś przez nich i ich szkoły  😉
%$%$## %$##@@@@@@$%$%^^&&**^%$#$#@% nienawidzę mojej polonistki.... !!  😫 😫 😤 😤 😤  👿 🍴
notbelieve   Głupota nie boli.
03 kwietnia 2013 14:36
idaczerwcowa jak będziesz w olsztynie to daj znać, to się spotkamy! 😀
patt140, widzę, że nie tylko ja mam poj... polonistkę.  😂
notbelieve czemu nie  😉 akurat Olsztyn ogromnie uwielbiam, więc nawet nie trzeba zachęcać  😀
notbelieve   Głupota nie boli.
03 kwietnia 2013 14:54
no to jesteśmy umówieni  😁
vicke   Marzeniami żyłem jak król
03 kwietnia 2013 15:03
Polonistki chyba ogólnie nie są normalne.

Konwalia Współczuję. Trzymaj się.
Ja tu chyba pisałam na początku września, o chłopaku z mojej szkoły, który wpadł pod wkd.. Znałam go tylko z korytarza, a przeżywałam strasznie. Nie wyobrażam sobie co teraz czujesz. Ale trzymaj się. Masz wsparcie Małolat  🙄

Aaaa ja w niedziele już do mojego grubasa zawitam :3 Uhh, tęsknie za tym wrednym koniskiem  👀
No i w sobote wieczorem zawitam do Polski, tak ogólnie  😎
M. mnie przytuli  😎 Jestem niedopieszczona  👀

Ahh! Wgl zdarzyło Wam się wybuchnąć śmiechem w twarz nauczyciela?  🙄
Mi dzisiaj się zdarzyło pierwszy raz w życiu. Ale to jego wina, patrzył mi się prosto w oczy, i w sumie nie wiem czemu. Chyba ogólnie się ostatnio za mało śmieje, nagle wybuchnełam śmiechem. I wyszło jakbym się z niego śmiała. A w sumie to jest spoko, troche starszy nauczyciel. Ale miły. popytał kiedy wracam itd. Ano i czy nie potrzebuje do psychiatry  😁



Ahh! Wgl zdarzyło Wam się wybuchnąć śmiechem w twarz nauczyciela?  🙄
Mi dzisiaj się zdarzyło pierwszy raz w życiu. Ale to jego wina, patrzył mi się prosto w oczy, i w sumie nie wiem czemu. Chyba ogólnie się ostatnio za mało śmieje, nagle wybuchnełam śmiechem. I wyszło jakbym się z niego śmiała. A w sumie to jest spoko, troche starszy nauczyciel. Ale miły. popytał kiedy wracam itd. Ano i czy nie potrzebuje do psychiatry  😁




dość często  🙄 aż mi głupio jak nie mogę nad tym zapanować  🤔
Moja polonistka była dzisiaj bardzo niepocieszona, że zgłosiłam np, jak ona akurat chciała mnie zapytać. Dzisiaj udało mi się oszukać przeznaczenie, ale jutro jestem pierwsza do pytania. Ale co się nacieszyłam, to moje  😀
olencja nasza robi pare razy w miesiącu rozprawki.
"powtórki" z przed paru lat, jak nie wiesz to 0 %.
za brak " Lekcja
Temat:                                                                                data"
  tylko za samo " T:  blablabla" - obniżenie oceny.

dziś dostałam furii. Zaczęłam gnieść kartkę z rozprawką i ją wyrzuciłam 0 wpadło.  Nie zdążyłam napisać 3 zadania, bo jak dla mnie za szybko dyktuje, a na prośby o zwolnienie nie reaguje. Kolejne 0. i wtedy.... grrrr.. poszłam z długopisem wymazać te oceny z dziennika...
Nienawidzę jej a ona mnie... ;/

Potem dostałam jeszcze dwa 0 z innych przedmiotów <3
Nasza stwierdziła, ze przed maturą musi każdego z nas usłyszeć, więc teraz ciągle tylko pyta...wolałabym, żebyśmy cokolwiek powtarzali, no ale co zrobię, jak ona chce nas usłyszeć... 🙄
nas pyta co lekcje.
tzn ma parę osób do których się doje%$#a i ja w nich jestem.

obniżanie ocen, zachowania...
mamy dziennik uwag, prawie wszystkie mam od niej.

mam alergie na jej twarz i osobę.
Ech, jest paru nauczycieli, na których już nie mogę patrzeć. Na szczęście jeszcze miesiąc i już się więcej nie zobaczymy  😁
No, to lecę uczyć się polaka  🤔
powodzenia  :kwiatek:
Czy tylko ja mam popieprzone poczucie humoru?
Siedzę i gwałcę riplej  😜


a tak w ogóle to ze wczorajszych zdjęć nic nie wyszło, ale za to mam spontaniczne przypałowe zdjęcia, które są tak potworne, że aż śmieszne  🤔wirek:
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
03 kwietnia 2013 16:37
infantil dobry filmik  🤣

Ja swoją polonistke z gimnazjum uwielbiałam  😀 Gorzej z tą teraz  :/
Jeśli szatan istnieje, to matematyka jest na to dowodem. Jak nie zdam to przez matmę  😵
Chociaż nie wiem co bardziej dobija- matma czy pogoda  🤔
konwalia - trzymaj się jakoś. Znam ten ból.

wymodelowana - piękne siwe  😍 Oddaj mi ją!

Babki z polaja nienawidzę chociaż ona mnie toleruje. Czasami mnie wkur... totalnie ale jakoś daję radę. Wg. babka jakaś popieprzona karze nam się wierszy na pamięć uczyć i sonetów jak w podstawówce  🤔wirek:
Ja swoją polonistkę też uwielbiam! Niestety teraz odeszła na chorobowe (problemy z gardłem) i mamy zastępstwo, ale jest w miarę ok.
Mam dzisiaj trochę rzeczy do zrobienia, a tak mi się nie chce 😵 Obejrzałam za to oba odcinki Brzyduli 😁
Matuzaalem, ale które? 😀 Bo pierwszy to Siwy, a druga i trzecia to Siwa 😁 Chociaż w sumie to nic nie zmienia, nie oddam!
wymodelowana - a może jednak chociaż jednego oddasz?

Mam randkę z cholernie dużym zadaniem z fizyki. Ale nie chce mi się. Nie robię.
Ani jedno ani drugie nie jest moje, więc nie mogę 😁 Ale mogę podrzucać foty! 🤣
wymodelowana - to nie to samo ale zawsze to coś  🤣
Moja polonistka jest chyba jednym nauczycielem która rozumie uczniów w mojej szkole cała reszta jest beznadziejna, no może po za nauczycielem wf  🙂
Wymodelowana, oglądasz Brzydulę?!  😎 Jeeeej, żółwik, mała, nie jestem sama  😅

Co do nauczycieli, w sumie nie mogę narzekać. Oprócz Pana z geografii o którym kiedyś mówiłam, pani z chemii która jest straszną kosą i.. chyba tyle. 🙂



Dziewczyny, mam do was pytanko. Kiedyś na jakimś forum natknęłam się na teorię, że jeśli chodzi o Kraków (i chyba inne duże miasta), rządzi się on tak jakby innymi prawami co do rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych. Rzekomo mogę standardowo złożyć trzy podania do szkół w moim regionie i ponadto trzy do Krakowa. Prawda to? Ktoś coś słyszał? Bo nie umiem nigdzie znaleźć..
aniołeczek, hahaha tak! 😀 Żółwik!
konwalia współczuję, trzymaj się ! :przytul: nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, jaki musi być to cios dla rodziny znajomych... 🙁
A wiecie co dzisiaj borkowa. zrobiła? otóż dostała banię z matmy, uwaga: ZA GADANIE! to, że pani mnie nie lubi to wiadome, ale jak mamy robić kartę pracy w grupach, to trudno jest nie odzywać się 🤔 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się