Warszawskie voltopiry :)

Polecicie jakąś dobrą krawcową w Warszawie? Mam do uszycia sukienke, nigdy nie szyłam nic na miarę i nie chciałabym się zawieść  🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
29 marca 2013 07:19
Babi, ja polecam Pracownię Krawiecką DARIA

Aleje Jerozolimskie 109 lok. 37
02-011 Warszawa
Tel.: 22 621 20 06
www.pracowniakrawiecka.waw.pl

Scottie   Cicha obserwatorka
29 marca 2013 07:32
Ja tez mialam szkole jazdy w Wawrze (u don Tadejra, tego co uczyl Dode jezdzic :p) i zeby dojechac na hynka/radarowa do osrodka egzaminacyjnego musialam wziac 2h jazdy pod rzad. Nie zdalam za pierwszym razem, wzielam jazdy doszkalajace na okeciu (6 godzin), instruktor pokazal mi wszystkie trasy egzaminacyjne i bez problemu pozniej zdalam. Nie ma opcji, zeby ogarnac wszystkie drogowe sytuacje w ciagu tych 30h, nie ma co brac szkolki blisko domu jesli sie mieszka na zadupiu. Lepiej sie uczyc jezdzic pod egzamin, reszty i tak sie uczy jezdzac samej po odebraniu prawka 🙂
ash a szyłaś coś u nich? bo piszą tylko o przeróbkach i poprawkach
slojma   I was born with a silver spoon!
29 marca 2013 07:39
Hej czy ktoś z was orientuje się gdzie w Warszawie w miarę tanio napompuję zwykłe balony helem? Wiem, że są takie firmy co wykonują takie usługi ale ciężko znaleźć. W centrach handlowych chyba będzie drogo 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
29 marca 2013 07:40
Babi, Jest jedna Pani (albo była- najlepiej przedzwoń) która zajmowała się tylko szyciem na zlecenie.
Reszta robiła poprawki.


edit: slojma podjedź do ZOO. Przed główną bramą sprzedają balony napełnione helem i mają butle. Za parę groszy ci napełnią.
przedzwonie, dzięki  :kwiatek:
slojma   I was born with a silver spoon!
29 marca 2013 08:57
ash- dziękuję :kwiatek: nie pomyślałam o tym hehe
Scottie, ja tez brałam 2h, ale dlatego, że tak wolałam, bo pewniej czułam się dopiero po godzinie w samochodzie 😉 Dużo zależy od szkoły, ja dzięki swoim instruktorom zdałam za pierwszym razem, na Odlewniczej, nie było miejsca na egzaminie, którego bym wcześniej nie znała 😉 Dlatego wybrałam ich, tuż obok domu. Ale ja podobno byłam dobrym kursantem 😀
Słuchajcie, czy w Warszawie jest klub muzyczny w stylu chamber pop, indie pop, rock&roll, lata 50-te? Klimaty Elvisa, Nancy Sinatry, Janis Joplin, lub bardziej współcześnie - coś w stylu Lany Del Rey? Zależy mi na tym, żeby klimat był dobrze oddany, zarówno w kwestiach muzycznych, jak i wystroju oraz, jeśli to możliwe, ubioru wymaganego od gości. Szukam i szukam, i nie mogę znaleźć, a jest mi to pilnie potrzebne do projektu  😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 marca 2013 20:13
No, dziewczyny, to co z tym spotkaniem? Gdzie i kiedy? 😀 Ja wstępnie proponuję następny weekend- np. w piątek 🙂
dla mnie bomba 😀
slojma   I was born with a silver spoon!
01 kwietnia 2013 08:26
Na sotkanie chętnie się piszę ale właśnie w piatek.
Jeśli w piątek to ja raczej odpadam niestety. Chyba, że coś się zmieni.
fioukova ja od dawna czekam na coś takiego w Warszawie ale niestety... Jeśli znajdziesz to koniecznie daj znać! Bo póki co tańczyć do takiej muzyki mogę tylko w Londynie/Paryżu  🙁
Bischa   TAFC Polska :)
01 kwietnia 2013 16:12
Jak w piątek, to zależy o której i gdzie. Od 14 do 18 mam wykłady na Ursynowie. Nawet w sumie nie wiem, czy się będę nadawać, bo w czwartek idę na wyrwanie 7 i 8 🤔
salto piccolo - oczywiście, że dam znać, ale szukam od 2 miesięcy, nie ma nic  😵 Znalazłam jedynie imprezę tematyczną, która była raz i już. Zaraz się wkurzę, napadnę na bank i coś takiego otworzę normalnie.
Ja w piatek mogę dopiero ok 19.30/20tej.
Jeżeli robię  🚫 to najmocniej przepraszam  :kwiatek:
Odnosnie komnuikacji miejskiej. Czy tramwajów tez się to tyczy? Bo wchodzę dziś na rozkłady na str, a tam nie widzę 6 i nie wiem, czy błąd, czy rzeczywiście skasowana.  Pytanie do osób dojeżdzających z Marek i okolic - podobno ma być skasowane 805/740, czy na pewno? 🙂
kujka   new better life mode: on
02 kwietnia 2013 07:44
ja mam juz plany na piatek, wiec odpadam.
fioukova, swing to pewnie o oczko za stare?
Teodora a gdzie można potańczyć swing w Warszwie??? Oprócz zajęć oczywiście. Jesteśmy z narzeczonym fanami rock&rolla i swingu właśnie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 kwietnia 2013 18:42
Jeżu, jak ja bym się chciała nauczyć tańczyć swing i rock&roll 😍

Salto piccolo gdzie znaleźć tak tanecznego chłopa jak Twój mąż? 👀 😁
Wpadło mi w oczy: http://stacjafalenica.pl/lets-swing/
Czyli siup do pociągu, pół godziny i jest się na Stacji.
kujka   new better life mode: on
03 kwietnia 2013 18:45
to jest w ogole bardzo fajne miejsce!
Teodora dzięki!!!! Na pewno wybierzemy się 9 maja. Może ktoś jest jeszcze chętny? Swing to jest REWELACJA! A jeśli ludzie poważą się na takie stroje i celebracje wieczoru jak np w http://www.swingdanceuk.com/ to już w ogóle rewelacja! Babki są ZROBIONE. Bo nie sądzę, żeby w domu dało się tak pomalować i ułożyć włosy. A najśmieszniejsze jest to, że te swingowe kluby w Lądku są jedynymi gdzie.. panie podpierają ściany  😁

Bardzo polecam takie taneczne wieczory dla par!

CzarownicaSa żeby on tylko tańczył, on jeszcze śpiewa jazz!  😍 I potrafi większość najromantyczniejszych kawałków Franka Sinatry  💘
Teodora - nie do końca to, ale też super  😍 wybiorę się na 100%! Do tej pory jest to najbliższe temu, czego szukam. Dziękuję!  :kwiatek: Wciąż jednak szukam imprezy na miarę US50. z Gold Coast w Las Vegas... Chociaż pewnie jak ze wszystkim ostatnio, w Polsce mogę sobie o tym pomarzyć.
fioukova niestety ta muzyka u nas nigdy się nie przebiła. Ja też marzę o takim miejscu. Generalnie nie chodzę po klubie bo taka sieczka jaką puszczają w 90 % miejsc jest nie do wytrzymania a ludzie, którzy odprawiają swoje seksualne rytuały na parkiecie niewiele wiedzą o tańcu  😁 Dlatego ogłaszam alert, jeśli ktokolwiek wiedziałby o czymś bardziej ukulturalniającym - dawajcie znać.

A ja tymczasem zadowolę się pląsaniem rock&rolla w domu z facetem.
salto piccolo - zazdroszczę faceta, serio  👍 Ja się po prostu urodziłam w złej epoce, każdy mi to powtarza i taki los wygnańca... Obiecuję, że jak ukradnę pół miliona to takie miejsce stworzę!
fioukova my się dołożymy, więc potrzebujesz już tylko 250 tys!  😅
Nie martw się, ja też w złej epoce się urodziłam a nawet w kilku bo z zawodu jestem muzykiem klasycznym  😁

Żeby nie było, że jestem gołosłowna - zdjęcie z Lądka w czasie przerwy od tańczenia - niestety kreacje średnio widać ale za to na pewno rzuca się w oczy zmęczenie większości i szaleństwo w oczach.
My to "parka kolanowa" i zdecydowanie najbardziej czerwona ze wszystkich  😁 Czy nie byłoby pięknie gdyby tak wyglądali wszyscy ludzie "w klubach"?

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się