Stajnie: kujawsko-pomorskie

BASZNIA   mleczna i deserowa
11 lutego 2013 17:49
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,472.msg1685149.html#msg1685149

Kochani, mozecie rzucic okiem? POszukuje konia z Waszych rejonow, moze ktos cos wie? Prosze o pomoc 🙂!
Czy ktos byłby chętny na endoskopie, USG, RTG??
Pilnie poszukuję treningów ujeżdżeniowych w okolicy Bydgoszczy (możliwie blisko). Może ktoś mógłby coś doradzić? Żaden duży sport, po latach rekreacji bardzo chciałabym zacząć znów się rozwijać, zrobić jakiś następny krok,  najlepiej w układzie tylko ja +trener/instruktor. 😉 Chętnie na pv, z danymi kontaktowymi  :kwiatek: Wbrew pozorom ciężko coś znaleźć..
Polecam Panią Kruk.
Hej, mogłabyś troszkę więcej napisać o Pani Kruk, ewentualnie jakaś strona internetowa? Gdzie prowadzi treningi? Niestety google mi nic nie powiedział. Będę wdzięczna 🙂
lenalena, masz konia, czy na koniu trenera chcesz jeździć? mało napisałaś, żeby ci coś doradzić
Mój za młody, także na szukam możliwości treningu na innym koniu na najbliższy rok.
nostril   be your own kind of beautiful
10 marca 2013 18:02
Czy ktoś miał może konia w Mochlu? Jakie są tam warunki?
Lenalena, ja mogę polecić, ale od kwietnia i to w ośrodku oddalonym o jakies 25 km o Bydgoszczy
Moge prosić jakieś informacje na temat treningów? 25 km w którą stronę? Pozdrawiam
Lenalena, poszło PW 😉
hedonistka, a ja też mogę prosić o jakieś info?
nostril ale w Mochlu u kogo?
A jest w Mochlu więcej możliwości? 😉
tam są chyba dwie stajnie, prawda?
Ja wiem tylko o jednej, stajnia Pola.
Ja wiem tylko o jednej, stajnia Pola.

Byłam tam na obozie parę lat temu.
Gdyby ktos szukal stajni wolnowybiegowej w okolicy Sępólna Kujawskiego niech uderza do mnie na pw. Sprzedalam tam mojego konia i jest to naprawde genialne miejsce.
ogloszenie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
nostril, według mnie miła stajnia, typowo rekreacyjna ale z domowym klimatem, na pewno koniom tam dobrze 🙂
Gdyby ktos szukal stajni wolnowybiegowej w okolicy Sępólna Kujawskiego niech uderza do mnie na pw. Sprzedalam tam mojego konia i jest to naprawde genialne miejsce.


A nie sępółna krajeńskiego?
gacek 🙂, pewnie, ze Krajeńskiego 🙂 sorki za błąd.
Czy ktoś zna może stajnie Nowe Dobra? (nie wiem czy dobrze odmieniłam) Chyba okolice Chełmna? 👀 Chciałabym się dowiedzieć jeszcze czegoś o stajni w Dąbrowie Wielkiej (okolice Nowej Wsi Wielkiej, Nowej Wioski; nie jestem pewna ale podobno jest tam jakaś stajnia). Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje  :kwiatek:
Pomożecie?????? 😲 🤔 :kwiatek:

Bardzo wstępnie rozglądam się za fajną stajnią na emeryturę/odpoczynek/lekka praca w okolicach  Torunia z rozmachem powiedzmy 50km.
Najważniejsza dla mnie jest opieka konia, która po prostu musi być super. Bez wydziwiania i oszczędzania na żarciu. Kuń nie wymaga żadnych zabiegów, jedynie dostaje suplementy.
Druga najważniejsza rzecz dla mnie to pastwiska. Takie prawdziwe. Mile widziany chów bezstajenny w lecie lub opcja "konie stoją do oporu".
Raczej stajnia kameralna.
Ja bym sie cieszyla gdyby w pobliżu był jakiś las ale nie jest to koniecznością.
To nie musi być typowa emerycka stajnia.
Cena i dojazd bez znaczenia.
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
stillgrey, to ja poproszę o info jaka to stajnia 🙂
Ok - to może inaczej. Może nie musi być kameralna - może może być na 120 koni  😲 🤔 :zemdlal🙁 aż sama nie wierzę że to pisze  😉)
Trochę się pogubiłam.
Ile jest stajni w Grabowcu?
Czy w każddej jest pensjonat?

-Grabowiec Agrofood (Trojan)
-Grabowiec Stajnia Cassino S (Siałkowski)
-Grabowiec Młyńska Struga (Jeziórska)
-Grabowiec stajnia Zacisze
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
zoyabea z tego co wiem to ze stajniami w Grabowcu wyglada tak:
- agrofood - duza stajnia, sa wolne boksy
- stajnia zacisze- nie wiem jak jest teraz ale niedawno nie bylo tam pensjonatu. Ale z tych stajni ktore wymienilas najbardziej by odpowiadala. Sa pastwiska, malo koni, kameralnie, i raczej przystepna cena.
- Mlynska struga - prowadza pensjonat ale nie ma miejsc
- Cassino - obecnie nie ma juz pensjonatu

jakbys miala wiecej pytan, sluze pomoca 🙂😉
Dzięki!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Tak mam kilka pytań:
A wiesz może na jakich zasadach konie są wypuszczane na pastwiska w agrofooddz'ie ? W sensie ilość godzin i po ile koni?
Po ile mniej więcej jest koni w jednym budynku/stajni?
Czy stajenni przestzregają tego o co sie prosi w kwestiach karmienia itd??

Postaram się znaleźć gdzieś namiar na Stajnie Zacisze.

Kurcze. Strasznie trudne jest szukanie pensjonatu w rejonach ktorych się nie zna.
I weź tu człowieku bądź mądry - czy wstawić konia do molochu ale być u niego często, czy wstawić do konskiego raju i być u niego raz na 2 tyg.. i tak źle i tak niedobrze  😵

Może znasz jeszcze jakieś stajnie godne polecenia w okolicach Torunia lub do powiedzmy 80 km ( choć to chyba jest przegięcie dla mnie ;()?
zoyabea, jesli nie trenujesz to wstaw konia do "konskiego raju".
Nic mu po Twojej czestej obecnosci jesli bedzie stac w gnoju, nie bedzie spedzal calego dnia na wybiegu czy bedzie mial scisle wydzielane siano.
Moze jednak uda sie znalezc ideal i kon bedzie mial raj, a Ty dobry dojazd, czego Ci zycze 🙂
zoyabea, jesli nie trenujesz to wstaw konia do "konskiego raju".
Nic mu po Twojej czestej obecnosci jesli bedzie stac w gnoju, nie bedzie spedzal calego dnia na wybiegu czy bedzie mial scisle wydzielane siano.
Moze jednak uda sie znalezc ideal i kon bedzie mial raj, a Ty dobry dojazd, czego Ci zycze 🙂



Tak też sobie myślę  😉dzięki  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się