Warszawskie voltopiry :)

Mam pytanie za milionpińcettysięcy punktów.
Gdzie w centrum (okolice patelni) albo przy metrze służew znajdę dobrze wyposażoną pasmanterie? I nie jakąś strasznie droga. Miałam taką ukochaną w blue city ale dziś po roku nieobecności pojechałam po parę rzeczy i już jej tam nie ma 🙁
Kiedyś była pasmanteria przy Emilii Plater (47?), miała dużo guzików na pewno. Ale czy nadal jest? Może ktoś wie?
kotlet - kurcze, kiedyś na Widoku była spoko, ale teraz tam drogo i ubogo. Na pewno jest jedna na Świętokrzyskiej na przeciwko PKiN, ja tam wełnę kupuję i jestem zadowolona, ale z innego asortymentu wiele tam nie ma. Podobno jest jakaś w podziemiach dworca centralnego, ale nie jestem pewna, osobiście tam nie byłam. Ja to raczej jednak Praga, Plac Szembeka i te sprawy, w centrum warszawy ciężko o dobry asortyment  🙄 A ta pasmanteria z Blue City jest teraz na Służewcu gdzieś, prawda?
fioukova, kiedyś była na centralnym i to całkiem fajnie wyposażona ale remont był nie mam zielonego pojęcia czy ta pasmanteria dalej jest... będę musiała połazić jakoś i poszukać...
Co do pasmanterii z blue to nie wiem gdzie się znajduje. Powiedzieli że nie ma i tyle...  🙁
Teodora - ta pasmanteria z Emilii Plater jest teraz gdzieś w którymś Józefowie...

kotlet - pospieszyłam się z cudną deklaracją, to była pasmanteria Pasja, one są teraz tylko w Sopocie i Gdyni  🙁 A gdzie masz dobry dojazd ewentualnie, w które strony? Zaraz się coś znajdzie 😉
fioukova, uczelnie mam na ursynowie. Jeżdżę na nią albo przez mokotów (koło galerii) i później koło metro służew albo z dworca centralnego i hops do metra.
Ogólnie mieszkam pod Wwą od strony Pruszków City. Wczoraj pojechałam do Piastowa tam jest "galeria handlowa" ale nic nie znalazłam. W Pruszków nie chcę się zagłębiać bo ciężko gdziekolwiek znaleźć miejsce do zaparkowania ;/

edit: kiedyś "wieś dalej" miałam fajną pasmanterię ale niestety ją zlikwidowali  🙁
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
04 kwietnia 2013 19:04
kotlet, na Jana Pawła w okolicach Hali Mirowskiej. Jak powiesz czego potrzebujesz to podejde zobaczę czy jest żebyś nie zasuwala po nic 🙂
Zu, to ta koło "Kultowych dobranocek"

Generalnie potrzebuję:
-mulina
-kordonki
-sznurki woskowane
-rzemyki
-koraliki drewniane - takie dosyć duże min. 5mm średnicy
tylko im więcej kolorów tym lepiej.
najbardziej zależy mi na takich kolorach jak: różne odcienie zieleni i różu, wszelkie pomarańcze, czerwienie 🙂

Jeśli uda Ci się to sprawdzić to wiszę Ci ogromne piwo!  😀
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
04 kwietnia 2013 19:33
Dokładnie ta🙂. Jutro wpadne, mam tam bliziutko 🙂
Zu, nie pomyślałam o tym miejscu zupełnie. A mijałam ją codziennie jak jeździłam do LO...  😵

Jeszcze raz mega wielkie dzięki  :kwiatek:
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
04 kwietnia 2013 19:51
O, a gdzie chodziłas do liceum?😀
Fredro przy Miłej (koło przyst. Anielewicza) 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
04 kwietnia 2013 19:57
kotlet, już myślałam...😉 jutro wieczorem dam znać :kwiatek:
Zu, ale co, ale co myślałaś?? :P
Znajoma poszukuje siwka do videoklipu🙂 Przekierowałam ją na forum żeby założyła temat. Ale zgłaszam pierwszy nius🙂
Dęblin, Puławy lub  Warszawa. Siwek ma udawać jednorożca, czas zdjęć około 40 minut w najbliżsża sobote.
Czy ktoś z okolic byłby chętny?  :kwiatek:
kontakt: asiafiliks@gmail.com
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
04 kwietnia 2013 21:31
kotlet, Chodziłam do 2 szkół w tej okolicy 😉
Kotlet, jak mieszkasz w okolicy Pruszkowa, to zapraszam na deptak do Grodziska, pasmanteria bardzo dobrze zaopatrzona, a jak czegoś nie znajdziesz, to zawsze można zamówić  😀
Babi, super, dzięki 😀 a jest tam czynne w sobotę? może odbije do grodziska w drodze do stajni i popaczam co tam mają 🙂
A w którym "kawałku" deptaka jest ta pasmanteria? Bliżej pkp czy raczej ulicy która leci przez Grodzisk na Żyrardów?
jest czynne w sobotę chyba do 14, o ile mnie pamięć nie myli  😉
od PKP to jest 5 minut spacerkiem, jak idziesz deptakiem od strony PKP, mijasz skrzyżowanie, bazarek po lewej stronie, to masz ją troszeczke dalej po prawej, zaraz za sklepem ze sprzętem elektrycznym i z zabawkami, to jest konkretnie sklep z pasmanterią i bielizną (dokładnie na przeciwko piekarni)  🙂
a jeśli będziesz samochodem, to możesz podjechać od Żwirki i Wigury i tam zaparkować

jeśli potrzebujesz czegoś konkretnego albo więcej info zapraszam na PW  🙂
Mazia   wolność przede wszystkim
05 kwietnia 2013 08:10
[quote author=milenka_falbana link=topic=4154.msg1738897#msg1738897 date=1365105521]
Znajoma poszukuje siwka do videoklipu🙂 Przekierowałam ją na forum żeby założyła temat. Ale zgłaszam pierwszy nius🙂
Dęblin, Puławy lub  Warszawa. Siwek ma udawać jednorożca, czas zdjęć około 40 minut w najbliżsża sobote.
Czy ktoś z okolic byłby chętny?  :kwiatek:
kontakt: asiafiliks@gmail.com
[/quote]

mam czarną i rudą, nie mogą być???
🤣
pony   inspired by pony
05 kwietnia 2013 08:15
Właśnie siedzę z kotletem i tak myślimy:jakieś volto-spotkanie dzis się uda?
Czy ktoś może był w restauracji Sofra na ul. Wilczej? 👀 Szukam fajnego miejsca z ciekawą, orginalną kuchnią na kolację z moim facetem w moje urodziny. :kwiatek: Sofra właśnie wpadła mi w oko na fb. 🙂
[quote author=milenka_falbana link=topic=4154.msg1738897#msg1738897 date=1365105521]
Znajoma poszukuje siwka do videoklipu🙂 Przekierowałam ją na forum żeby założyła temat. Ale zgłaszam pierwszy nius🙂
Dęblin, Puławy lub  Warszawa. Siwek ma udawać jednorożca, czas zdjęć około 40 minut w najbliżsża sobote.
Czy ktoś z okolic byłby chętny?  :kwiatek:
kontakt: asiafiliks@gmail.com
[/quote]

A ja mam takiego 🙂 Gwiazdorzy nawet czasem 🙂
🚫
ashtray ooo ja mieszkam na Wilczej 😀
Pialotta w takim razie jak jedzenie będzie niedobre, to wpraszamy się do Ciebie! 😁 😉
A zapraszam, zapraszam 😉
choć ugotować to ja umiem tylko wodę w czajniku  💃
Halo, halo, ponawiam pytanie Kuca! 😀

Właśnie siedzę z kotletem i tak myślimy:jakieś volto-spotkanie dzis się uda?

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 kwietnia 2013 12:05
Ja dziś niestety jednak odpadam, bo m chłop po 20 dopiero z roboty wróci :/
Dziewczyny, pomocy!  :kwiatek:
Potrzebuję na wczoraj sklepu w którym dostanę staniki w takich bardziej nietypowych rozmiarach ( te wszystkie Triumphy etc.odpadają). Obojętnie gdzie, fajnie jakby było to w centrum lub na pradze, ale jestem w stanie dojechać wszędzie, byle znaleźć dla siebie stanik i nie zapłacić 300zł  😵
infantil, Li Pari (czy jakoś tak to się pisze) przy Chmielnej było- znajoma tam się obkupwała stanikowo i chwaliła. Myślę że najlepiej zrobisz jak skoczysz do wątku "lobby biuściastych", tam dziewczyny mają obcykane sklepy z nietypowymi rozmiarami 🙂

Ja kupowałam staniki w Avocado przy brackiej ale niestety zlikwidowali 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się