Końska rewia mody cz. VII (2013)

Moon, Caballa, ale w takich samych kolorach 🙂
wątek zamknięty
**Ola**, katalog jako taki masz tutaj:
http://www.caball.pl/katalog/katalog.html

A tu jest fajny pdfik z padami i próbkami kolorów (ale uprzedzam, że na żywo próbki wyglądają trochę inaczej)
http://caball.pl/pady.pdf
wątek zamknięty
gabb.,
🏇 super!🙂😉
Dzionka
mam nadzeje ze dzis mi sie uda zlapac swiatlo dzienne, bo burgund inaczej wyglada niz na zdjeciach, Zairk miala racje, jest o wiele ladniejszy. 🙂

nowy next generation wyglada jak fouganza  😀 🤣
wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
05 kwietnia 2013 13:04
Strucelka szał, szał, szał! 😜
Arimona jakie koszmarki. 😁
wątek zamknięty
A mi się podobają. 😡
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 kwietnia 2013 13:10
Śmieszne te NG, nie mój gust, ale są ok. Jest gdzieś całość juz dostępna?

Edit , juz widzę. Dalej nie do końca mój gust, ale kantary są świetne i torba na szczotki też mi się podoba. Może się skuszę jak będzie wyprzedaż w Equi. Polopady za to obleśne.
wątek zamknięty
quantanamera, Dziękuję :kwiatek:
wątek zamknięty
emptyline,
tutaj next generation 2013
wątek zamknięty
Te derki są całkiem przyjemne, szczególnie ta z zielonym krzyżem.


wątek zamknięty
Śmieszne na pewno wesołe. Ale mam wrażenie, że Eskadron pobiegł za modą poniakową a my wszyscy dalej szukamy od lat klasyki gdzie popadnie.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
05 kwietnia 2013 14:03
mnie się podobają te co Arimona wstawiła 🙂
wątek zamknięty
A mi się NG podoba 🙂 Dobrze, że zrezygnowali z tych plastików i cottony "znormalniały". Nie wiem czy widziałyście padokówkę, ale jak dla mnie świetna! (Trochę do gwiazdek nie jestem przekonana). Co prawda zupełnie mi to nie pasuje do mojej poważnej i dojrzałej kobyłki 🙁

Burza rzeczywiście Eskadron zaczął wprowadzać wiele udziwnień, które bardziej pasują kucykom, ale w końcu classic sports jest w tym roku wyjątkowo klasyczna🙂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
05 kwietnia 2013 16:06
next generation 2013 fb tu może więcej zdjęć  :kwiatek:
wątek zamknięty
nejna69, czy ja wiem czy taka klasyczna jest ta nowa kolekcja eskadrona, zieleń oczodajna, czerwień również, granat tak jak kiedyś Fantazja dobrze napisała jest szaro-granatowy może i klasyczny, ale bardzo smutny, jakiś taki mało elegancki🙁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 kwietnia 2013 16:24
Poprzednia były mega eleganckie, teraźniejsza moim zdaniem też jest. Eleganckie rzeczy zwykle zbyt wesołe nie są. 🙂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
05 kwietnia 2013 16:26
emptyline nie do końca Maritim było eleganckie, a pozytywnie cieszyło oko  😉
wątek zamknięty
**Ola** a to nie wiedziałam, że granat jest taki smutny 🙁 Czaiłam sie na niego, ale spodziewałam się czegoś bardziej soczystego, podobnego do maritim, albo navy-burgundy. Zieleń rzeczywiście oczodajna, na pewno nie mój typ, czerwień - jak kto woli, ale na granat i biel się cieszyłam.
A co do elegancji - wydaje mi się, że ciemny granat, czerń, ciemny szary, biel zawsze będą eleganckie, z czerwoną lamówką tym bardziej 🙂

wątek zamknięty
Co do NG - szałowa tylko ta, co wstawiam  😍 i może jeszcze ta flagowa dereczka. Polopadsy dupy nie urywają, ale ten biało czarny nawet bym przeżyła  :P No i jeszcze torby oczywiście, wrzucam do listy must-have, dereczka treningowa do zastanowienia. Tak wgl, co myślicie o Kantarze niebieskim z kolekcji? Bo zły to nie jest, nawet całkiem całkiem 😀
wątek zamknięty
Ja się chyba połaszę na tą pdokową z gwiazdami z NG  😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 kwietnia 2013 17:47
Nowa NG to ogólnie nie moja bajka, ale padokówka z gwiazdkami jest taka urocza! 💘
wątek zamknięty
Pierwszy raz mi się podoba prawie cała NG  😜  milion razy lepsza niż ta "klasyczna".
wątek zamknięty
zonk, mi też się większość podoba. No ale ja co dzień puszczam konia na padok w derce w pistacjowe grochy  😂
wątek zamknięty
Mi też się podoba. Zielony kantar będzie mój 🙂
wątek zamknięty
anai, też ją chciałam, ale Happy to ma jakiś zmysł, że wszystko co ładne w mgnieniu oka niszczy doszczętnie, a za to jedną brzydką derkę, właśnie taką do znoszenia traktuje jakby była ze zlata, nawet się nigdy w niej nie wytarzał  😵

Wiem, że trochę siara, ale myślę chyba kupię ten czaprak UK Style, jest obłędny  😍
wątek zamknięty
pójdę z torbami przez nową NG  😍
wątek zamknięty
Jest już gdzieś ta kolekcja do dostania?  🙂
wątek zamknięty
nejna69, dokładnie czerwien jak kto woli, ale granat jak dla mnie bardziej przypomina sprana bluzę dresowa niż coś eleganckiego. Zupełnie inaczej wypada wstawiony przez Burzę brillant z kolekcji maritim (?) czy nawet granatowa anka, czysta elegancja🙂
wątek zamknięty
Te granaty ostatnie to jak po 20 praniach od razu.
wątek zamknięty
oznajmiam wszem i wobec że kocham mojego marzipanka od krysiex miłością ogromną  😜
wątek zamknięty
**Ola**, Burza no to mam depresję 🙁 Ale dobrze, że mówicie! W takim razie zacznę myśleć o jakimś caballu  😎

brunatna ja się Tobie wcale nie dziwię  😉

ahawa mustang już na stronie ma NG 🙂

Edit: nawiązując do zieleni eskadronowej, to znalazłam coś takiego: http://www.gnl.pl/derka-polarowa-bella-italia-p-15277.html
Zapanowała chyba jakaś moda na włoskie akcenty  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.