Top model-zostań modelką

Mi się podoba najbardziej Ola Antas (druga od prawej w górnym rzędzie), Ania Cybulska (środek w dolnym rzędzie) i Joanna Zaremska (druga od lewej na dole). Dziewczyna z blizną ładna i sypmatyczna, ale nie nadaje się imho na modelkę. Mogłaby być miss, prezenterką albo pogodynką. Mam wrażenie, że jest w tym programie głównie przez ckliwą historyjkę. Nie podoba mi się też ta dziewczyna w żółtym kostiumie na dole- wydaje się być strasznie potężna (zobaczcie jakie ma bary w porównaniu z innymi dziewczynami), ma 22 lat, a wygląda na dużo więcej. Jest za niska (172 cm) i waży za dużo (62 kg). W ramach ciekawostki dodam jeszcze ze strony Top Model:
Jeździła kiedyś konno, ale po upadku z konia zraziła się do tego sportu.

😉
Marcela jest bardzo ładna i profesjonalna, ale wg mnie zbyt pewna siebie. Denerwuje mnie też ta panna z kolczykiem w nosie- nie może tego wyjąć? 🤔 Jak wyjmie to co- straci swoją osobowość?

I w każdej serii niezmiennie bawi mnie ten płacz i rozpacz przy obcinaniu i przefarbowywaniu im włosów. 😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 kwietnia 2013 15:33
Mi sie podoba ta w fioletowym stroju, jak sie nazywa?

Justyna. Za często robi kaczy dzióbek, nawet na tym zdjęciu na plaży miała dziwnie zaciśnięte usta.

edit:
ashtray, ja tam się nie dziwię temu płaczowi, jakby ktoś mnie teraz zrobił na blond i ściął mi włosy o połowę, to chyba bym mu wydrapała oczy...

Strzyga, zupełnie nie podoba mi się jej twarz... Ale nogi ma obłędne!
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
05 kwietnia 2013 15:41
Parodia, ale lubię sobie online obejrzeć mamy płaczkę,marude, pyskata,o urodzie mongoła,króliczka plejboja,dziecinke...Świetny team na pewno wyłonią top model 😀 I spośród wszystkich dziewczyn może 3 rzeczywiście są ładne, ale jak to już wiele razy zostało powiedziane w modelingu nie chodzi o ładno ładną dziewczyne 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 kwietnia 2013 15:42
mnie laska z blizną irytuje strasznie 😉 w sumie, każda mnie irytuje, żadnej interesującej nie ma, wywaliłabym wszystkie oprócz Tamary i tej dziewczyny w czarnym stroju (chociaż ona też mnie irytuje...)
o urodzie mongoła


???
monix99   Moje Libaszowelove. ♥ Byle do wakacji...
05 kwietnia 2013 15:54
Jak mam być szczera, to wszyscy zachwycają się Krupą a ona dla mnie jest naprawdę przeciętna. Preferuje zdecydowanie bardziej "naturalny" typ urody, teraz to taka wypudrowana lalka. Programu nie oglądałam, ale chętnie bym zobaczyła gdzieś powtórkę.

Możesz sobie zobaczyć na "http://tvnplayer.pl". Za darmo, bez rejestracji.  🤣
Tylko wyszukaj na programach "Tap Madl" i gite's.
o urodzie mongoła... to mógł napisać tylko MONGOŁ  🤔
Ale przecież ta cała Joanna ma trochę mongolskie rysy twarzy więc czego tu się burzyć?
Od kiedy mongoł to określenie pejoratywne?

ashtray, ja tam się nie dziwię temu płaczowi, jakby ktoś mnie teraz zrobił na blond i ściął mi włosy o połowę, to chyba bym mu wydrapała oczy...



Ale jak ktoś się decyduje na zawód modelki (i jeszcze twierdzi, że o tym marzy), to musi się liczyć z tym, że być może do każdej sesji będzie musiał mieć inny kolor włosów czy uczesanie, które niekoniecznie może prywatnie modelce podobać. Poza tym fryzjerzy i styliści w tym programie to specjaliści w swoich dziedzinach i trzeba by ich obdarzyć choćby minimalnym zaufaniem, bo przecież żaden z nich nie ma na celu specjalnie którejś z nich oszpecić. 😉 Dla mnie ryk o kilka cm włosów, które i tak odrosną to jest szczyt nieprofesjonalizmu i sygnał, że ktoś kompletnie nie jest gotowy/nie nadaje się do wykonywania tego typu zawodu.

edit: Przejrzałam ich profile na stronie. To jakaś edycja dla karłów. 🤔 Tylko 5 z nich ma wzrost powyżej 175 cm. A rekordzistką jest dziewczyna z blizną- całe 169 i pół (!!!) cm. 😉
IMHO dziewczyna z blizną (Ania bodajże?) jest całkiem ładna, ale 1. to nie jest uroda top modelki i 2. denerwuje mnie to, w jaki sposób ona mówi

Najbardziej lubię Marcelę, Tamarę i Zuzię. Widzę, że nie odbiegam w tym od reszty 🙂

Anna Piechowiak według mnie nie powinna się tam znaleźć. Fotograf dobrze skomentował, że to nie są zdjęcia do playboya a ona gięła się i pięła jak do kalendarza.
Ola jest ładna, choć na zdjęciu nad morzem wyszła raczej niekorzystnie. Ale pozytywnie zaskoczyła mnie Klaudia, która pozowała z Zuzą, na panelu nie podobała mi się specjalnie, ale na zdjęciu pięknie wyszła.

Joanna ma dość nietypowe rysy, dość ciekawa twarz, z charakteru jej na razie nie lubię. Ale przemiana na plus.

O jeszcze Renata, na początku w ogóle jej nie zauważyłam, ale też jakiś potencjał ma.


ashtray ma sporo racji. Zwłaszcza, że dziewczyny już wiedziały, że czeka je metamorfoza i raczej nikt nie zapyta czy im się to podoba czy nie. W drugiej edycji była Emilia, którą obcięli na krótko mimo, że rozpaczała (koniec końców ścięła się jeszcze krócej i chyba jej się spodobało). Widziały gały co brały, gdy się do programu zgłaszały 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 kwietnia 2013 18:52
Ania z blizną ma zawsze taką minę, jakby za chwilę miała się rozpłakać. I czerwony nos. Joanna o tatarskich rysach ma za małe oczy, w ogóle nie przyciągają uwagi na zdjęciu. Renata tak, zaskoczyła mnie tym, jak wyszła na zdjęciu. W Tamarze coś mi nie pasuje i nie wiem co. Marcela jest moją faworytką.

asthray, ja rozumiem, że się powinny z tym liczyć itd., na koniec większość była zadowolona i wszystkie wyglądały o niebo lepiej (chociaż Joanna mogłaby mieć nieco krótszą tę grzywkę, już i tak jej oczu nie widać, a tu jeszcze grzywka je przysłania). A te łzy to chyba trochę mimowolne, bo np. Zuza musiała dość długo zapuszczać takie włosy (-;
Włosy Zuzy były cudowneee!

Ania z blizną ma zawsze taką minę, jakby za chwilę miała się rozpłakać.


ojj tak  🙄 W każdej części musi być jakaś płaczka..
Ale przecież ta cała Joanna ma trochę mongolskie rysy twarzy więc czego tu się burzyć?
Od kiedy mongoł to określenie pejoratywne?


Jest różnica pomiędzy wyrazem Mongoł i mongoł. Tak samo Żyd i żyd - niby podobnej, a jednak nie to samo, chociaż to niecałkiem dobre porównanie.
Lov   all my life is changin' every day.
05 kwietnia 2013 19:14
Marcela jest zarąbista 😁 Może faktycznie trochę zbyt pewna siebie, ale czy też nie jest to częścią modelingu? 😉
Lov na pewno z takim podejściem zajdzie dalej niż te wszystkie szare myszki, które wstydzą się odezwać. Oby nie okazała się kimś, kto w zachwycie nad samą sobą spoczął na laurach i przestał być pracowity. W ostatniej sesji pokazała, że tak nie jest i chętnie pracowała, dawała coś od siebie i mimo, że sesja była trudna, nie jojczała za bardzo. To duży plus. Oby tak było dalej. 🙂
mnie się Marcela nie podoba. wygląda dokładnie jak dziewczyna z adamsów.

żadej innej nie zapamiętałam poza tą z blizną (o której musi cały czas mówić, no druga Marcelina ze zmianą płci, wiecznie musi o swoim defekcie przypominać, bo jescze ktoś by mógł zapomnieć...) i Marceliną. sądzę, że tą z blizną wzieli ze względu na tragiczną otoczkę, jeszcze ten wzrost... inne dziewczyny odrzucali, bo za niskie, a ona jakoś za niska nie jest...

ogółem-nic ciekawego. jedynie co to podoba mi się ta Ola Antas na zdjęciu na stronie. wydaje się najbardziej "na miejscu".

a tragizowanie z powodu włosów to już szczyt księżniczkowania jest w każdej edycji. zwłaszcza, że w tej to poza kilkoma nie mogłam się zbytnio dopatrzeć jakiejkolwiek różnicy, ot włosy odrobinkę skrócone i kolor podkreślony, żadnych drastycznych zmian nie przeprowadzono...
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 kwietnia 2013 22:11
Isabelle, od zmiany płci to była Michalina (-;
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 kwietnia 2013 18:22
Nie wiem, wątpię, żeby butne, rozpieszczone, wredne dziewczę miało wielkie szanse w modelingu. Mam koleżanki modelki i chamskie nie są, pewnie wobec tego nie są prawdziwymi modelkami 😀
Pewnie, ma dosc mocno osadzone zdanie o sobie i zna swoja wartosc, ale nie przesadzajmy ze jest chamska i rozpieszczona.. Zobaczymy jaka bedzie dalej, ale poki co ani nikogo nie obrazila, ani sie nie wywyzsza.. Do tego chyba jako jedyna wiedziala co robic na sesji. Jak dla mnie wredna jest Anka i Ola, przegiete obydwie jak dla mnie 🙂

kurde, jest kilka naprawde fajnych dziewczyn 🙂 Np Renata i Tamara wygladaja maksymalnie jak modelki 🙂 Fajny sezon, mam nadzieje ze bedzie trzymal jakis poziom ;D
Jestem trochę zawiedziona, że Piechowiak nie odpadła. Jak dla mnie ona się nie nadaje do programu.

Po zapowiedzi "w następnym odcinku" jestem ciekawa co to za kłótnia będzie.  😁
Lov   all my life is changin' every day.
10 kwietnia 2013 21:55
Heval, kłótnie są najlepsze 😁 Mi tam Ola nie podpasiła, ciągle swoje zdanie i jakieś 'ale'. Marcela z kolei wie co robić, nie marudzi, idzie i już 😉 nerechta ma rację, nie wywyższa się ani nikomu nie ciśnie. Jak dla mnie mogłaby wygrać 😀
Lov, no właśnie, ja też najbardziej je lubię 😀 Coś się dzieje.

Marcela ma przyszłość w zawodzie. Ale np w bodajże pierwszej edycji myślałam, że wygra Kasia Smolińska, a w końcu wygrała ta Papierska.

Zastanawiam się czy jurorka byłaby taka harda, jakby serio stała przed tym wybiegiem, bo siedząc sobie na fotelu, każdy może powiedzieć "no pewnie, nic trudnego".
A Zuzanna Bijoch wcale nie jest jakaś spektakularna.

I głos Koryto mnie denerwuje. Jak w tej windzie mówiła "ooo jeeeezu"  🙄
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 kwietnia 2013 07:03
A ja nie rozumiem czegoś w tym programie - jury wybiera dziewczyny spośród dużej puli, w końcu wybiera finałową 14, a podczas oceny stwierdza, że "dziewczyna nie nadaje się do modelingu". No to po co ją wybrali??
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 kwietnia 2013 09:23
opolanka, dobre pytanie  🤣
Dobrze, że ta Olka odpadła, wkurzało mnie to jej tłumaczenie "bo fotograf wybrał złe zdjęcie"  😵 Fotograf to chyba akurat wie lepiej... Jestem coraz bardziej zachwycona Marcelą, jak ona poszła po tym wybiegu...! Ania blondyna nadaje się do Playboya.
Moja ulubiona 5: Renata, Tamara, Marcela, Zuza, Klaudia i bardzo mi się podoba jeszcze Justyna.
Cała reszta może już odpaść 🙂

Piechowiak nie mogę zdzierżyć, nie wiem po co się tam pchała skoro sama stwierdziła, że wybieg to nie jest dla niej, że ona tego nie czuje. Olka Krysiak działa mi na nerwy jak mało kto.
ja podobnie jak Kajula, tylko najbardziej Marcela, Zuza i Klaudia, później ewentualnie Justyna. Ania Cybulska też czasami chwyta 😀

mnie najbardziej irytuje ta Anka Koryto. Piechowiak też nie lepsza 🤣
Piechowiak trzymają zeby było jakieś plus size... a jak dla mnie to plus size kojarzy mi się z kobiecymi kształtami, wcięciem w talii obfitym biustem i biodrami, a ona ma figurę nieciekawą, taką z metra ciosaną typowe jabłko a nie klepsydra, ale podejrzewam, że więcej kobiet w rozmiarze 40 nie odważyło się przyjsc na casting...
Modelka plus size?
To ma być modelka plus size???  😲

[img][[a]]http://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p23/i/50905d7b2216bfeccb5b41016357176b/9a7425ba-9ba0-11e2-a43c-0025b511229e.jpg?type=1&srcmode=4&srcx=0%2F1&srcy=0%2F1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=85[[a]][/img]

Sorry, ale współczuję w takim razie kobietom, które są bardziej "puszyste" od niej. Bo te bardziej puszyste to są chyba już mega maxi XXXXL size.
Ona ma najnormalniejsze w świecie wymiary i myślę, że roz. 40 to max co ma w szafie 😉
Kajula, jak na modelkę to jest plus size i nie ma się co dziwić 😉

e: rozmiar 40 to może i jej max, ale na pokazach zawsze gadają o rozmiarach 36 😉
maiiaF, są modelki plus size, które są zdecydowanie większe od Ani 🙂 a wczoraj dziwiłam się, że to Zuza miała problem z ubraniem na pokaz, a Ania o dziwo nie, taka to z niej plus size modelka właśnie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się