Kącik Małolata...:D

"rzuca granatami, przeszkadza w prowadzeniu zajęć, straszy nauczyciela, rzuca się pod ławkę a potem bezczelnie śmieje mi się w twarz jak mówię że dostanie uwagę"  🏇 😁
Taka tam masowa uwaga dla całej klasy ja nawet z nauczycielką nie rozmawiałem  😜
ja dostałam uwagę za rzucanie odpalonych zapałek po klasie  😂
a tak to przeważnie cytaty przekleństw  🤬
Mój znajomy miał kiedyś od księdza "Zjada suche osy z parapetu" i "wzywa Szatana i prosi go, aby się mną zajął"  🏇

edit; albo jeszcze "Spowodował uczulenie na dłoni koleżanki"  😁
Chłopak z klasy dostał uwagę "ssie końcówkę kolegi", więc... 😁
Ja dostałem ,,pcha koleżankę siedzącą przed nim " ale potem nauczyciel usunął  😁
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
03 kwietnia 2013 19:33
zostałam na pp wezwana do odpowiedzi za... popatrzenie się w okno  🤔wirek:
Kocham swoją panią od pp  💘  żartuje

piron gdzie jeździsz? Bo widzę, ze wro  😉
piron, doooobre, hahaha 😀
A teraz Lizawice. Ale jak są ferie i wakacje i trochę więcej wolnego to do Budzistowa obok Kołobrzegu. A ty gdzie ?
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
03 kwietnia 2013 19:39
Maślice. Partynice też jak czas tylko pozwala i siły  🙂

trzymajcie kciuki, bo może właściciel stajni zrobi jeszcze jedną ujeżdżalnie nam  😀 a przydałaby się  😁
Takie uwagi są najlepsze. Albo ci wspaniali nauczyciele i ich zmienianie zdania  💘
Wbiła nam dzisiaj dyrka do klasy-sytuacja była taka, że ze dwa tygodnie temu na teren szkoły wszedł pijak-zalany prawie do nie przytomności. Ganiał za księdzem po pokoju nauczycielskim ( 😂 ), odprawiał różne dziwne rzeczy. Na koniec wyszedł przed szkołę (uczniowie czekali na autobus-od pierwszej podstawówki do gimnazjum), podszedł do znajomego i uderzył go w twarz (w tym czasie dyrektorka zmierzała w ich stronę właśnie). Kumpel, pewny że na jednym liściu się nie skończy, wziął gościa za fraczki i "położył go" na ziemi-przytrzymał kolanem, żeby pijaczek nic więcej nie narobił. Dzieciaki w ryk że jakiś pijany człowiek się awanturuje, a dyrektorka.. Wezwała policję, że uczeń pobił człowieka  👍
Ale wracając do sedna, dzisiaj przyszła na pogadankę. I od razu do owego kumpla że to jego wina, że nie miał prawa dotknąć tego człowieka itd, pieprzyła tak dobre 15 minut.. Klasa się oburzyła, wszyscy wyrazili swoje zdanie, że człowiek mógł zrobić komuś jeszcze większą krzywdę, bo przecież małe dzieciaki tam stały i żeby nie zwalali tylko na jedną stronę winy, bo to szkoła wpuściła na teren placówki zalanego faceta, to szkoła nie zareagowała gdy zaczął się awanturować, a poza tym to ten facet uderzył pierwszy. A ona co? "A CZY JA MÓWIĘ ŻE TO JEGO WINA?!"
Jak się skończyło? Kumpel został zgłoszony na policję o pobicie  😎
MOJA WSPANIAŁA SZKOŁA <3
A prawda jest taka, że kompletnie nic mu ten nasz kumpel nie zrobił. Po prostu, przewrócił go i przytrzymał, bo wokół biegały małe dzieci, tym bardziej że gostek był strasznie agresywny i wszystkich obecnych traktował wspaniałymi epitetami..
No i ten twój kumpel dobrze zrobił powinni mu dać jakieś podwyższone oceny czy coś.
nie wiem czemu, ale czuję sarkazm.  👀
Nie nie ma tu sakrazmu  😉 Powinien gościowi jeszcze obić twarz przynajmniej by miał nauczkę. 
Wystarczyłoby według mnie zwykłe dziękuję, czy jakaś pochwała... A tak wszyscy nauczyciele się uwzięli że on nie miał prawa reagować agresją.  🤔 Dyrektorka się tłumaczyła że ona, MIMO STRACHU, musiała tam stać i czekać na policję-bo ona się taaaak tego pana bała. Stwierdziła jednak że to kumpla nie usprawiedliwa i że ona nigdy nie reaguje agresją na agresję. Ciekawe co by zrobiła gdyby w twarz od jakiegoś faceta 190 wzrostu dostała..  🤔wirek:
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
03 kwietnia 2013 21:03
anioleczek.97 "nie reaguj agresją", po główce może by pana jeszcze pogłaskali...
Policja to najwyżej mu podziękuje ,że zapobiegł dalszej samowolce tego pijaka.Ta dyrektora chyba nigdy nie dostała w twarz od kogoś ,w ogóle to większość dyrektorek jest głupia.
policja tez twierdzi ze nie mial prawa go dotknąc 🤔
Małolaty, jaka tu cisza 👀 👀
To się może wtrącę z małą prośbą o kciuki jutro :kwiatek:, bo wybywamy z Kaszmirem na zawody i chcielibyśmy się nie zabić 🏇
kaszmirowa2302, będę trzymać, ale proszę o rewanż, my też jedziemy  😎
Kortina, kaszmirowa2302 trzymam  😉
Ja za to nie myślałem ,że moje życie może być tak beznadziejnie i bezsensowne  😵 
piron, co jest?  🤔
Kortina, będę trzymać jednego kciuka, bo drugi mam nieczynny, a koń się sam poprowadzi 😀
Piron, nie dziękujemy i czemu aż tak źle.
Trzymam kciuki laski 😀
Piron co jest?
Nie znam Was a się martwię i przejmuję, jakby była przyjaźń od piaskownicy...
kaszmirowa i kortina paluchy zaciśnięte  😉
piron ale, że co się stało?
KosmataBestia ja po częsci mam to samo uczucie co ty!
A ja jutro na imprezkę lecę  😅
A ja jutro na imprezkę lecę  😅


a do mnie imprezka przylatuje  😀
podwójna okazja - moje urodzinki i wreszcie zdane prawko przyjaciółki  😀
olencja gratki dla przyjaciółki i wszystkiego najlepszego dla Ciebie! Spełnienia marzeń i czego chcesz!  😀
Ja też miałam urodzinki zrobić, ale dopadło mnie... przewlekłe zapalenie krtani i oksrzeli  😵
olencja stóweczka, spełnienia marzeń i czegóż tylko dusza zapragnie.
A ja czekam na wielki poegzaminowy melanż. A potem faza osiemnastek 3/4 moich znajomych. Maju nadchodź blagam!
Melanż po egz bardzo by się przydał. Potem majóweczka i luzik do końca roku  😎
Oj tak, po tych egzaminach to coś miazgę czuję. Nie wstanę przez tydzień. Ale co ma być to będzie 😀 Jak tam nauka idzie? 19 dni do egzaminu ;o
KosmataBestia, bo to małolatowa telepatia 😀 A nauka nie idzie. 😵
Olencja, naj wszystkiego! :kwiatek: :kwiatek:
Dama, nie dziękuję 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się