wasze ulubione seriale

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 kwietnia 2013 12:13
Dołączam do klubu wielbicieli Chirurgów! 😅 Kocham ten serial! 😀
No i wkręciłam się w The Walking Death, ale z braku czasu utknęłam w końcówce 2 sezonu. No i trochę mnie zaczęło to nudzić...
Gillian   four letter word
05 kwietnia 2013 14:54
mam ostatnio trochę więcej czasu, więc siedzę i młócę Desperate Housewives 🙂
Ogląda ktoś New Girl? To jedyny serial oprócz Przyjaciół dzięki któremu oglądając go sama w pokoju śmieję się na głos. Zoey jest genialna 😀

Oprócz tego ciągnę jeszcze Grę, House of cards i Shameless us. I na razie mi wystarczy  😂
Burza, beauty and the beast taak, mimo, że wiadomo o co chodzi itd. ja tam się jaram 😀 mega sie jaram. Takie tam odmóżdżenie na samotne serce ;P ale już dawno sie w nic tak nie wciągnęłam. Pokazałam przyjaciółce pierwszy odcinek to sie śmiała, że sztampowe, a teraz sama pisze do mnie po każdym obejrzanym odcinku mega wciagnięta :P
Mia aaaa dzięki za New Girl jest fantastyczny!  🏇
Idril, nie ma za co i smacznego! Zazdroszczę tylu odcinków jeszcze nieobejrzanych 😀
przez Was i ja się wkręciłam, ide oglądać  😁
Jacyś fani Supernatural  (i Dean'a  :kocham🙂 się znajdą? 😀
ja! ja! chociaż dopiero kończę pierwszy sezon 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 kwietnia 2013 12:34
I ja od weekendu cisnę Chirurgów.
Świetny serial 😉
Ja ostatnio cisnę American Horror Story, Dexter'a i Grę o tron - fanom polecam przeczytanie książki (a raczej kilku tomów).

Dołączam do klubu wielbicieli Chirurgów! 😅 Kocham ten serial! 😀
No i wkręciłam się w The Walking Death, ale z braku czasu utknęłam w końcówce 2 sezonu. No i trochę mnie zaczęło to nudzić...


Fakt, drugi sezon się potem ciągnie. Ale trzeci wg mnie super  😜
zabeczka17, pierwszy sezon?  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 kwietnia 2013 20:26
Myślałam, że w Shameless  było już wszystko i nic mnie nie zaskoczy  😁 myliłam się, po obejrzeniu ostatnich 4 odcinków  😲 stwierdzam, że Anglicy mają najbardziej popaprane  (i zajebiste) seriale na świecie. Oglądam amerykańską wersję, ale sam pomysł jest z UK.
Mia ja oglądam. Momentami zastanawiam się czy to faktycznie jest tak śmieszne czy ze mną jest coś nie tak  🤔wirek: Bawi mnie ten serial bardzo i dwa sezony machnęłam w tydzień  😁
A ja się wciągnęłam w Gossip Girl i już jestem w połowie 4 serii  😵 😎
szepcik, gossip wciąga 😀

A ja teraz szukam jakiegoś nowego fajnego serialu do oglądania, bo jest zastój odcinków i niektóre wracają dopiero w czerwcu czy coś koło tego :<
Najpierw ratowałam się starymi sezonami 90210, teraz Weeds. Muszę podpatrzeć seriale, które polecacie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 kwietnia 2013 21:31
The New Girl - uwielbiam Nicka, jest fantastyczny 😀

Supernatural - jestem dopiero na trzecim sezonie, ale bardzo, bardzo lubię =)
Ja się dalej jaram Chirurgami, w 9 sezonie jeszcze bardziej niż w 2 i 3 bo się bardziej przywiązałam 😍
Do tego oglądam nowy Beauty & The Beast bardzo miły serialik 😉


Burza przez ciebie zaczęłam oglądać! I obejrzałam 17 odcinków w 3 dni  😡 Jestem nie normalna! Każdy odcinek czekałam na ''kiedy oni się wreszcie pocałują'' aż w końcu doczekałam się w 14. Stwierdzam, że w serialach szukam tylko jakiejś romantycznej historyjki, to mnie kręci najbardziej  😁
JARA, nie wiem jak angielska, bo oglądam amerykańską wersję, ale serial jest genialnie szalony. Kocham Lipa 😉
tulipan, ten serial kapitalnie trafia w moje poczucie humoru. No i moi kumple często w niektórych sytuacjach mówią, że jestem jak jess. Aczkolwiek nie wiem czy to dobrze 😀
ja! ja! chociaż dopiero kończę pierwszy sezon 😀


Już się nie uwolnisz 😀 Świetny serial, mega zakręcony i mega pozytywny  😜
Strzyga - Nick mój ulubiony bohater  😉
Mia haha to zależy W KTÓRYCH sytuacjach  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 kwietnia 2013 08:19
zabeczka17, pierwszy sezon?  😜

połowa drugiego, po akcji z bombą :P
Najchętniej to wzięłabym urlop w robocie i oglądnęła wsyztskie serie  😜
Wiedziałam, że zaczynając Chirurgów  na wiosnę popełniam błąd. Raz że słonce świeci i można w koncu ruszyć koninę, dwa  jest kupę roboty z porzadkami itp.. Ehhh :P a ja myślami przy ,,Szepardzie" :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 kwietnia 2013 19:55
Mi doktor McSexy przypomina strasznie Hugh Jackmana, dla którego dałabym się pokroić 😍
A ja w połowie 9 sezonu. I ryczałam jak bóbr przy Meredith 😉 Kto oglądał ten chyba się domyśli, co mi chodzi, ale ze względu na Żabeczkę nie będę spoilerować 😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 kwietnia 2013 20:17
I ani mi się waż  😀iabeł:  😉 Dobra więcej tu nie wchodzę póki nie zacznę 9 serii. 😎
Ja po namowach kolegi też zaczęłam Greysów oglądać w ferie i żałuję, bo tylko bym oglądała  😁 Jestem już w połowie 5 serii i na szczęście dałam radę przystopować, tak oglądam sobie 2-3 odcinki w tygodniu, maturę mam w końcu  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 kwietnia 2013 20:31
tulipan - czuję, że jestem Nickiem. Zwłaszcza w tym odcinku, gdzie była retrospekcja jak Nick był mały 😀
a mi został ostatni odcinek Dextera z 7 sezonu... aż mi ciary po plecach przechodzą co to bedzie, co to bedzie... 😉
A ja się wciagnełam w serial Spartakus krew i piach.
A my się bardzo mocno wciągnęliśmy w Breaking Bad - uwielbiam  💘 Dwa pierwsze sezony okropnie się wynudziłam, trzeci już mnie zainteresował, czwarty obejrzeliśmy w jeden weekend, a wczoraj zaczęliśmy piąty sezon. Czwarty sezon jest totalnym KOTEM!  😜

Nie mogę się doczekać trzeciego sezonu Homeland, mój zdecydowanie numer jeden wśród seriali  😍

Ogląda ktoś House Of Cards? Warte zainteresowania?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się