Kącik Małolata...:D

19 dni do egzaminu ;o


ILE?  😲  😵

mi się przedegzaminowy tryb życia odbija... przytyłam 4 kg... idę umrzeć to raz, dwa dietadietadieta
wilczyk, to może jakieś ćwiczenia relaksujące?
[b]wilczyk[/b] Spokojnie, ja się uczyłam 2 dni przed egzaminem a wszystko poleciało na powyżej 80% 😉

Czyli za 19 dni mam 3 dni wolne... W takich momentach kocham łączone liceum z gimnazjum  👀
[b]wilczyk[/b] Spokojnie, ja się uczyłam 2 dni przed egzaminem a wszystko poleciało na powyżej 80% 😉


Ale ja mam straszne braki z 2 klasy i jestem głupia, jak wszystko będzie powyżej 70/80 to będę umierać ze szczęścia, szkoda, że raczej tak nie będzie, a brawo ja wybrałam sobie szkoły z progami 130/140 pt. Jedna nawet sporo więcej, technikum fryzjerskie/gastronowiczne, wbijaam

Adiar(owa) to niegłupie w sumie, stresuje się od paru tygodni jak głupia
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 11:09
Ale się zapuściłam, dawno mnie tu nie było  😡

Melduję tylko posłusznie, że wszystko idzie w dobrym kierunku z końmi i z moimi planami związanymi ze zmianą swojego życia  😅

wilczyk, najgorsze co może być to stres przed egzaminem. Musisz wyluzować, przed samymi egzaminami się nie próbuj uczyć nawet! Wszystko Ci się pomiesza 😉 ja co prawda napisałam słabo bardzo egzaminy, ale ja przebimbałam całe trzy lata w gimbazie i nie zdążyłam nadrobić 😉
wilczyk nie martw się ja też mam stres,więc wyładowuję go wcinając słodycze.  🤣 Braki też mam,ale jakoś to będzie. Planów żeby przed egzaminem się uczyć nie mam.  😉 Wolę podejść "z biegu",będzie jak będzie. Najwyżej będę ulice zamiatać.  🤣 Czego się nie nauczyłam w ciągu trzech lat to teraz w te kilka dni tego nie nadrobię.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 11:32
... Czego się nie nauczyłam w ciągu trzech lat to teraz w te kilka dni tego nie nadrobię.

oo właśnie! Dlatego ja do matury się uczę już od pierwszej klasy 😁
Wróciłam z Kołłątaja i powiem Wam, że kiepsko, bardzo kiepsko. Zostałam z jedną szkołą... ale! Spodobał mi się Fredro więc może pójdzie na trzecie miejsce  😉
Hermes ło,to podziwiam! Ja systematycznie najdłużej uczyłam się 2 tygodnie.  🤣
powodzenia ! ! 😀

a olencja wszystkiego naj naj naj naj :*
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 12:02
iwonka1997, nie no ja ostatnimi czasy dostaję tylko dobre oceny, odkąd nie opuszczam dni w szkole to nie muszę się nawet uczyć, bo pamiętam z lekcji 😜
Nie no jeszcze troche rozsadku mi zostalo, przed egzaminem sie nie bede uczyc. Ale jeszcze troche sie zdaze podciagnac, kilka dobrych dusz mi pomaga i juz serio sie podciagnelam, wiec moze nie bedzie ta zle. Ale dzisiaj chyba olewam, romantyczny dzien z Grą o Tron, zawsze milo
Dzięki dziewczyny!  :kwiatek:
Muszę się ogarnąć, mało czasu, a dopiero przed chwilą weszłam do domu. Od rana to mam wrażenie, że ciągle jeździłam i tylko zmieniałam "pojazdy": auto, koń, auto, drugie auto...chyba zaraz rower wyciągnę  😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 14:42
A ja znów zaczęłam fazę na szukanie piosenek na casting i w sumie mam ciężkie rozkminy gdzie pójść 🙂
Co tam, małolatki?  👀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 14:59
anioleczek.97, leżing i piżaming 😁 ale chyba czas się zwlec z wyra, bo mam mieć gościa 😎
notbelieve   Głupota nie boli.
06 kwietnia 2013 15:02
zniszczyłem dosłownie wszystko, wszystko się wali i niszczy, nie mam ochoty na nic, mam doła przez moje własne decyzje, cudownie.  😵
notbelieve - jest nast dwóch.

Hermes - a gdzie na casting? do jakiegoś programu?  👀
A ja bardzo ambitnie  😎 Właśnie komponuje sobie codzienne porcje ćwiczeń  🏇 I mam straszne silne postanowienie, że tym razem mi się uda.
Jutro do koniutków.



notbelieve co się stało?
notbelieve   Głupota nie boli.
06 kwietnia 2013 15:14
anioleczek.97 PW
Chyba pójdę w melo, może się trochę rozerwę.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 15:24
Matuzaalem, myślę nad x factorem, the voice of poland i must by the music i nie wiem co wybrać 🤔
notbelieve   Głupota nie boli.
06 kwietnia 2013 15:25
Hermes ***Must BE the music 😉 tam idź, x factor to już prawdziwa profesjonalka a the voice of poland to bardziej rockowe głosy 😀
dokładnie. notbelieve ma racje idź do X facotra. Jak pójdziesz to powiedz będę ci kibicować 😀  W przyszłym roku chcę też tam iść ale muszę się jeszcze dużo nauczyć.
Ej, czy tylko ja tu takie beztalencie jestem?  😎 Idźcie do Xfactora bo tylko jego oglądam  😜

Od poniedziałku zaczynam A6W.  i bieganie  🏇
anioleczek - no nie wiem czy jestem jakoś uzdolniona. raczej chcę tam pójść żeby się sprawdzić. Czy jednak brnąć w to śpiewanie dalej czy śpiewać samej dla siebie. Ewentualnie dla swoich dzieci chociaż nie wiem czy się na nie zdecyduję bo po dzisiejszym mam dosyć  🤣
notbelieve   Głupota nie boli.
06 kwietnia 2013 15:47
anioleczek.97 dzięki za PW, ale już nie potrafię wierzyć w takie rzeczy, wszystko mnie dołuje, nawet moja matka, cudownie, NIENAWIDZĘ MOJEJ RODZINY.
dzisiaj pójdą procenty.
ja dostałem się na castingi do MBTM, ale nie pojechałem :/
notbelieve - dlaczego nie? mogłeś iść!

Ej mam pomysł załóżmy jakiś zespół re-voltowy  😂
notbelieve   Głupota nie boli.
06 kwietnia 2013 15:50
Mutuzaalem bo nikt mnie w tym nie wspierał, sam jechać się bałem.
🤣 2/3 moich problemów znikła i zaczynam wierzyć ,że jeszcze coś mi wyjdzie w życiu  🏇
anioleczek.97 Ja teraz robię a6w plus mieszankę swoich pomysłów  😁, no i bieganie ważne bo to ono spali tłuszcz a6w tylko mięśnie wyrabia. Ale bez odpowiedniej diety to trochę ciężko może być  😉
notbelieve - to przerąbane cholernie.. W sumie nie wiem czy gdybym się wg. dostała to ktoś by ze mną jechał nawet z rodziny czy ze znajomych.. W sumie mam to w dupie. W osiąganiu swoich celów niepotrzebuję nikogo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się