Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

a jakieś namiary? i wasze opinnie? ogólnie to jestem z mazur i tam mamy Rasia od rozrodu a tu w centrum polski jeszcze sie nie zorientowałam 😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 lutego 2013 20:28
u nas zajmuje się tym dr.buczyński i nie ma większych problemów
Czy może mi ktoś napisać coś o stajniach w okolicach Rzgowa? (m.in.Equestro) ceny hotelu, warunki.
OGŁOSZENIE PARAFIALNE🙂
W dniach od [s]30.03 do 01.04 2013 [/s] organizujemy mały kurs RWYM z Elaine Butler w Łodzi.
Po szczegóły zapraszam na pw🙂

Przepraszam - poprawka: 29-31.04🙂
Może ktoś z Łodzi i okolic pomoże 😉 Popruło mi się jakoś niefortunnie siodło na szwie na tybince. Najpierw puścił jeden szew, a po tygodniu mam już ładne rozcięcie prawie do połowy szycia  🙁 Znacie może namiary na jakieś miejsce, zakład, bądź prywatną osobę z Łodzi lub okolic, która mogła by się podjąć takiej naprawy? Obdzwoniłam większość zakładów rymarskich w Łodzi- albo już dawno nieczynne, albo nie podejmują się takich zleceń. Myślę, że naprawa nie będzie trudna- tylko szycie na szwie. Możecie coś doradzić?  :kwiatek:
[quote author=milenka_falbana link=topic=1096.msg1714324#msg1714324 date=1363198046]
OGŁOSZENIE PARAFIALNE🙂
W dniach od 30.03 do 01.04 2013 organizujemy mały kurs RWYM z Elaine Butler w Łodzi.
Po szczegóły zapraszam na pw🙂
[/quote]
milenka toż to są święta wielkanocne! 😀
pati12318, może coś w Equitomie poradzą?
Andrzej1958 - poprawka, przepraszam🙂 29-31.04
Był ktoś może na obozie jeździeckim w stajni Stara Dąbrowa? Jakie są opinie na temat tej stajni, właściciela czyli Dariusza Domagała, jak prowadzi treningi, jakie są konie itp. Z góry dziękuje za odpowiedź 🙂
Sluchajcie, wiem, ze troche nie na temat, nie o koniach, ale moja kolezanka pilnie potrzebuje pomocy.

Otoz jej mama wziela udzial w nieszczesliwym wypadku:

[url=http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1793587,wypadek-na-rondzie-sybirakow-w-lodzi-3-kobiety-w-szpitalu,4901867,id,t,zid.html#galeria]Klik[/url]

Jej mama jest w bardzo ciezkim stanie i pilnie potrzebuje krwi, nieco nietypowej grupy AB+. Jezeli ktores z was ma taka grupe, badz inna "pasujaca", bardzo bym prosila o dobre serce i oddanie odrobinki 😉 Dziewczyna jest na prawde super osoba, bardzo pogodna i wesola, mimo, ze zycie nie zawsze bylo dla niej najlatwiejsze.

Edit: podam namiary do dziewczyny na pw
Poszukuję kowala który zna się na kopytach "poochwatowych", chodzi mi o werkowanie . Możecie kogos polecić ?
Hej 🙂
Czy macie namiary na jakieś stajnie z południowej części Łodzi (Łódź -Górna), w której dostępne są teraz wolne boksy?
Sprawa dość pilna.
Szukałam w internecie roznych ale najczesciej okazywało się, że część jest już nieistniejących  🙁

ewentualnie stajnie pod łodzią, ale od strony poludniowej.
Hej 🙂
w związku z tym, że koń nareszcie przeprowadza się do Łodzi do mnie chciałam się was poradzić gdzie w Łodzi lub okolicach można kupić składniki na mesz- kukurydze, siemię, słonecznik itd? W Częstochowie jeździłam na rynek i tam wszytko w jednym miejscu można było kupić. A tutaj w Łodzi nie mam pojęcia gdzie jeździć na takie zakupy 🙂
Poradzicie coś?
Pati12318 - Bałucki Rynek (dolny) 🙂
milenka_falbana dzięki 🙂
Czy ktoś mi może podpowiedzieć gdzie w łódzkim można uprać derki?
Nie wliczając Pranimalii, z którą kompletnie nie mogę się skontaktować... chodzi o większą ilość derek 🙂
Z tego co wiem to można derki zawieźć do Equitomu i oni wysyłają je do prania i można też do naprawy. Koszt prania takiej porządnej, grubej dery to około 40 zł  🙂
nie wiem jak by wyglądało większe zlecenie 🙂 Ale ja piorę w pralni BHP w Zgierzu i Pani za 10zł zimową pierze😀
Witam,

interesuje mnie opinia o stadninie "Złota Grzywa"  w Siedlcu. Oferują pośrednictwo w sprzedaży koni, układanie młodych koni i tp.
Umieść cytat
nie wiem jak by wyglądało większe zlecenie uśmiech Ale ja piorę w pralni BHP w Zgierzu i Pani za 10zł zimową pierze😀

Kurczę, to podaj mi jakiś namiar na tą pralnię - wysłałabym tam kurierem dery, bo cena jest bardzo atrakcyjna.
mam pytanko kto sie zajmuje tu w łódzkim zajezdzaniem koni?? najlepiej jak najbliżej zduńskiej Woli lub pabianic
Zależy na co kładziesz nacisk, ale mnie kiedyś fajnie kobyłkę zajeździła Jola Opacka z Woli Żytowskiej. Konik wrócił spokojny, niezestresowany. Byłam wtedy w ciąży i nawet przez pewien czas nie mogłam do młodej jeździć, ale miałam pełne zaufanie do p. Joli.
Zaspa89  - Powiat łódzki wschodni, gmina Brójce (niedaleko Kurowic). Moja koleżanka ma stajnię w Bukowcu i 3 lata temu wzięła kilka koni do zajeżdżenia. Ja pomagałam jej z ziemi. Metoda klasyczna z podejściem i elementami naturalu🙂 wszystko się udało na tip top🙂 Choć jedna kobyłka była dośc problematyczna. Mogę podać kontakt na priv.

Czy gdzieś w łódzkim jest stajnia dla emerytów? Ew ktoś chętny do przyjęcia zdrowego emeryta na dożywocie?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 kwietnia 2013 11:33
kogo z łodzi/okolic polecacie do transportu młodych koni/ogierów? p.grabowski nie ma już czasu. chodzi o weekend majowy 1-2
Słuchajcie mam pytanie...  😉
Może ktoś mi polecić dobrą stajnie, w której trenują woltyżerkę ?
....a raczej naukę woltyżerki niekoniecznie od podstaw ?
O ile takowe są, w naszym woj, łódzkim  👀
witam, czy ktoś z Was był na obozie jeździeckim w Woli Kazubowej u P. Snycerza? albo słyszał jakieś opinie? 👀
Podpowiedzcie, gdzie w łódzkim organizowane są jakieś zawody ujeżdżeniowe, w których można startować amatorsko?
Matinka, uooo, zawody dresazowe, szczegolnie w lodzkim to bardzo trudny temat 😉
no właśnie tak przeglądam strony różnych klubów i nic nie ma....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się