kącik skoków

W dodatku to podłoże na Legii ogólnie słabiutko sobie radzi z dużą ilością wody. W normalnych warunkach temaperaturowo-pogodowych, więc żeby coś z niego było w obecnej sytuacji to szczerze wątpię.
No to oby na halę przenieśli. Jak mi odwołają trzecie z rzędu zawody, które pasują mi terminem, to sama nie wiem co ze sobą zrobię!
Z kwietnia zeszłego roku pamiętam, że jeden plac na pewno się nie nadawał, ale rozprężalnia też idealnie sucha nie była.

Dzionka, ja się cieszę, że w weekend halowe w Szwadronie zrobili, bo też by mi zawody przepadły.
Ja się wybieram do Szwadronu z dwoma końmi🙂
Mam pytanie..w druku pzj zgłaszającym na zawody pod rubrykami z danymi konia jest miejsce na pieczątkę i podpis zgłaszającego..jeśli jestem zrzeszona; zgłaszam się jako klub. Jest to więc równoznaczne z tym, że muszę umieścić tam pieczątkę klubową?  🤔 zostały 2 dni do końca terminu zgłoszeń a ja mam klub 120km od domu  🤦
D&A, a co jedziecie?
Karolina1505, dzięki. 🙂 dowachlowałam do stacjonaty, to spadło. 😀
kaszmirowa2302, mi od stycznie odwołują wszystko, na co chcę pojechać, więc jestem już uprzedzona 🙂 No ale nie kraczmy, może się ta Legia odbędzie, bo chciałabym się już rozskakać wreszcie!
Na jednym LL i L, a na drugim L i P.
Dzionka, ja złą passę przerwałam tydzień temu, bo od stycznia, jak koń nie kulał, to ja się pochorowałam. Może trafi się cud jak śnieg w kwietniu i wszystko cudownie wyschnie.

D&A, a to ja jadę LL i L, a koleżanka L i P, więc pewnie się spotkamy. Duże siwe to my 😉
Happiowa   córka grabarza
02 kwietnia 2013 20:13
Dzionka, to może powiedz nam co jeszcze planujesz, to ja sobie od razu wykreślę 😁  😉
Happiowa, haha, żebyś wiedziała 😀!!

kaszmirowa2302, no to grunt, że passa przerwana 🙂 I teraz do boju!
Kaszmirowa - siwy coraz jaśniejszy! W jakim spokoju hopsa 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
03 kwietnia 2013 08:57
wichrowelove, ja jak wysyłam mailowo chociażby to nigdy tej pieczątki i podpisu nie mam. Powiem szczerze, że się nigdy nie spotkałam, żeby ktokolwiek tego kiedykolwiek wymagał 🙂
wichrowelove, nie przejmuj się tymi druczkami. Połowy wcale nie musisz wypełniać. Ważne żeby było dane zawodnika, imię konia, płeć konia jeśli bierzesz boks, konkursy do jakich sie zgłaszasz (przynajmniej na pierwszy dzień) i dane osoby zgłaszającej najlepiej z numerem kontaktowym. I tyle.
Dada, no niestety coraz  jaśniejszy 😉 a spokój u niego to o dziwo coraz częściej spotykany.
Może to po matce, która ponoć ostoją spokoju była 🙂
kaszmirowa2302,
jaki on ma wielki brzuuch 🙂😉) Fajnie to wyglada, rzeczywiscie bardzo spokojnie i rowno 🙂😉)
Arimona, nie tylko brzuch mam wielki, aczkolwiek tłuszczyku to on na nim ma niewiele. 😉
Dada, tryb spokój to mu się raczej rzadko załącza, częściej wariactwo 🙂

Dramka, Warka jest chyba 27-28 kwietnia.
Mozii, Klami - dzięki wielkie dziewczyny  :kwiatek:



edit. no to jedziemy RO na CSN w Drzonkowie pod koniec kwietnia..wybiera się ktoś może? 😀
deborah   koń by się uśmiał...
06 kwietnia 2013 00:45


Mam nadzieje, że już na stałe wracam do wątku  🏇
Cb z pierwszych poważniejszych skoków  😍
zły link 🙁
deborah   koń by się uśmiał...
06 kwietnia 2013 06:59
mam nadzieję, że teraz zadziała..
mam nadzieję, że teraz zadziała..

Działa  😀 i fajnie wasze skoki wyglądają. Ile twój koń ma lat 4 czy 5?
deborah, bardzo miło się na CB patrzy 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
06 kwietnia 2013 13:12
Cedryk, to czterolatek.
anai, dziękuję  :kwiatek:
deborah, będziesz miała pociechę z konia! Silny, uważny, chętny. Rozważ może cofnięcie siodła odrobinę - będziesz mogła bez wysiłku lepiej domknąć łydkami.
deborah   koń by się uśmiał...
06 kwietnia 2013 13:22
halo, to niestety moja bolączką. Popatrz na zdjecia zootechniczne cb w mojej galerii. Jest mocno podkasany a jego najszersze miejsce w obwodzie wypada trochę poniżej kolana. Żeby go zlapac łydkami muszę odstawić kolano.. pozostaje mi liczyć na równowagę bo wczepienie sie lydkami jest niemożliwe dla mnie... Im bardziej do tyłu tym mniej konia pod nogą.. próbowałam już.. :-(
Ale do dupy pogoda.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nadmierna edycja posta (ale bez wplywu na dalsza dyskusje)
To jest jakaś masakra. Co z ta pogodą no.... pojechałabym gdzies na zawody a tu d.
Teraz trwa Robson, ale nas tam nie ma, bo tylko ja chciałam jechać od nas. Za tydzień Kwidzyn, na który tez juz wiem, że nie jedziemy. Potem niby otwarty Sopot, ale patrząc na pogodę jakoś nie widze by miał sie on odbyć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się