Końska rewia mody cz. VII (2013)

Nowe NG pojawiło się już w ofercie warszawskiego Mustanga.


Mnie się bardzo podoba derka padokowa. Znowu....
Poza tym wzięłabym jeden polopad tak dla poprawy humoru.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 kwietnia 2013 20:57
nejna, o panie, jaka paskudna dera. 🙂

Ja zachorowałam na cały zestaw ES'a w kolorze vivid viola. 😵 Trzeba by sprzedać nerkę, albo kawałek płuca, żeby coś z tego mieć. 🙂
wątek zamknięty
emptyline no paskudstwo, trzeba eskadrona przeprosić  😀
z ESów totalnie urzekł mnie biały zestaw excellent badge + ochraniacze  😍 tylko po co mi białe szmatki ...  👀
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
05 kwietnia 2013 21:43
Dzisiejszy ES peacock/navy/white. 🙂
Który stripe in najlepszy dla tej pani? irish, sezam/peacock czy sezam/olive?
wątek zamknięty
dziewczyny ze zdjec nic nie wyszlo za bardzo w ogole nie udalo mi sie uchwycic kolorow w ogole, model tez nie wspolpracowal.
(moge wstawic jedno pogladowe na koniu, ale wyszla jakas zarowa -  a taki nie jest)


wątek zamknięty
Londstreet irish byłby szałowy na skarej, peacock bardziej elegancki, zależy co wolisz. ja bym jednak stawiała na irish  😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 kwietnia 2013 21:53
Arimona pokaż na koniu 🙂  😜 też sznureczek złoty to taki zółty bardzo?
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
05 kwietnia 2013 21:54
Śmieszne na pewno wesołe. Ale mam wrażenie, że Eskadron pobiegł za modą poniakową a my wszyscy dalej szukamy od lat klasyki gdzie popadnie.
Burza, amen.
NG nowej kolekcji wygląda jakby dali ją do zrobienia bandzie dzieciaków. Derki w gwiazdki to w ogóle jakiś totalny kicz. Fuj, fuj, fuj. :P

Dzionka, ahaa, nie doczytałam.
Ja sobie teraz wymyśliłam pad z moim logo tylko cały czas dumam nad kolorem (padu) i czekam na nową kolekcję Jarpola - Deb uchyliła rąbka tajemnicy, mówiąc, że właśnie będzie klasycznie  😍 Więc już się boję  🤣
I cały czas się biję czy puszczać w świat saharę. Ile razy wchodzę, by ją wystawić, patrzę na Barbórze foto... i kurdę, no podoba mi się w nim.  🤔wirek:

wątek zamknięty
juliadna,
szurki miedziany i zloty. (nie jest az tak mocno zolty chyba  😀iabeł: )
kolor padu to taki ze w domu mi sie wydawal czerwony, na zdjeciach wychodzi niewiadomo czemu zarowa, a na zywo to taki rzeczywiscie kolor wina na zewnatrz na swietle bardzo widac. Nie da sie go komorka uchwycic na pewno, zaraz ci podeszle na pw inne wersje 🙂
wątek zamknięty
Szalowe te Wasze Caballe!! Podziwiam, ze jestescie
w stanie zdecydowac sie na konkretne kolorystyki,
bo decyzja do latwych nie nalezy.

Ja od stycznia nie kupilam nic konskiego. Rzadziej zagladaw
do tego watku bo na nic czasu nie mam i efekty sa widoczne.
opuscilam sie jak nic...

Podoba mi sie kolekcja NG-derki i te czapraki z krzyzem.
Ciekawe jak wygladaja w realu. Z kolekcji podstawowej
tylko ten czerwony czaprak ladny i szara derka.
Czekam na wyprzedaze  😎
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 kwietnia 2013 13:14
brunatna, nic dziwnego, ja już też kombinuję następne kolorki 🙂 Pochwal się i daj fotkę 😉

Londstreet, fajnie! Ja bym poszła w sesame/peacock 😉

Arimona, oba pady super! Szczególnie ten czerwony (to burgund?), taki wiosenny 🙂

wątek zamknięty
Jestem tu nowa, mam pytanie - jak według was wyglądać będzie ten zestaw na karym kucyniu ?   😀 Nie chodzi mi tu o firmy, ogólnie czy ładnie mu będzie w takim kolorku.

Zależy mi, by mój kochany wyglądał ładnie 🙂 ew. możecie zaproponować jakieś inne kolory?
Oczywiście jeśli się zdecyduje, obiecuje wstawić słit fotki ^^

wątek zamknięty
Dorwałam brillanta pink 😀 Kolejne marzenie spełnione 🤣
wątek zamknięty
Ruda77 fajnie, fajnie  😅 trzeba spełniac marzenia. Kiedy fotki? 🙂
ech, zeby tak moje marzenia: brillant stone i lavender się spełniły...ech....ale kto czeka, ten wyczeka  🙇 😉
wątek zamknięty
Jak będzie wiosna 😉  Następne na mojej liście są też brillanty stone i lavender 😉
wątek zamknięty
Livia, proszę 🙂
Jurta w brillacie od krysiex, nausznikach owijki nougat.
[img][[a]]https://lh4.googleusercontent.com/-DXdLGvra_-o/UWB2JyzY8MI/AAAAAAAANHI/Tebcv-1Jays/s832/Mr%C3%B3wex[[a]]+i+Krysiex+Fuerte+nikkorem+2%2C8+196+copy.jpg[/img]

[img][[a]]https://lh5.googleusercontent.com/-J56EtKSSyVk/UWB2Pm5XRSI/AAAAAAAANHY/JEL6FG0T2mo/s550/Mr%C3%B3wex[[a]]+i+Krysiex+Fuerte+nikkorem+2%2C8+184+copy.jpg[/img]

[img][[a]]https://lh3.googleusercontent.com/-50sXctK2ce4/UWB2oOPkSjI/AAAAAAAANIQ/Y8V35-jf0kU/s779/Mr%C3%B3wex[[a]]+i+Krysiex+Fuerte+nikkorem+2%2C8+123+copy.jpg[/img]
wątek zamknięty
Jakie ona miny robi.  🤣
Kusicie tu tymi krysiexami, a ja mam taaaką długą listę zakupów.  😉
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
06 kwietnia 2013 20:51
brunatna, baardzo Jurcie ten krysiex pasuje 😜 chyba sama się na taki skuszę  😀
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
06 kwietnia 2013 20:56
A ja tutaj tylko zaprezentować w końcu na suchu nowinke technologiczną jaką w domu mam. Czekam aż tego błota nie będzie z założeniem na konia.


Zblizenie na siateczke i to żelo gąbko coś...




siatka na spodzie:


Jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzi czy rzeczywiście będzie tak fajnie jak twierdzi producent 🙂.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 kwietnia 2013 20:58
krysiex moim mistrzem jeśli chodzi o ten fason czapraków  🙇  brunatna, obłęd w ciapy na kobyłce 🙂
wątek zamknięty
Altiria, dziś to wyjątkowo takie miny strzelała  😂 Ja jestem krysiexem oczarowana 😜
jett, sei, dzięki, też mi się strasznie podoba to połączenie na kobyle
wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
06 kwietnia 2013 21:59
brunatna szał, po prostu szał. 😀 Kolor zdecydowanie wasz!
wątek zamknięty
juz wiecej was nie zameczam, ostatni raz dla tych co jeszcze sie wahaja 🙂😉)
mam lile i burgunda w lepszej jakosci, wrzucone na szybko bo malo czasu mialam.

burgund juz troche blizej rzeczywistosci, ale jednak nie do konca 🙂😉)


brunatna,
super zrobiony ten krzysiex i bardzo elegancki!
Livia
dzieki!
tak to burgund, ale nie da rady go chwycic na zdjeciu  🙄
wątek zamknięty
brunatna jakie piękne zdjęcia!! wygląda dziewczynka super  😍

Arimona śliczne to liliowe  🙂
wątek zamknięty
Arimona, ale świetne te pady!  😜 Ja zostanę w końcu z 3 czaprakami 'markowymi' (es petrol, es stripe in brandy/ebony/chamois, brillant sand) a reszta to będą caballe i krysiexy  😜
krysiex213 mam nadzieję że w granacie będzie równie dobrze  😎
mils dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
brunatna ale jej do pyska w krysiexie! 😜

Tak sobie myślę, że fajnie by było, gdyby kiedyś na szmatoholikach zrobiono kategorie z Caballami i krysiexami.  🤣
wątek zamknięty
Arimona, w lila absolutne zjawisko tylko siodło masz jakieś cudaczne i nie pasują do niego czapraki kształtem 😉

Powtórzę się- galeria Caball jest na stronie w czym problem?
wątek zamknięty
Arimona, w Lila bardzo ładnie 😉
wątek zamknięty
Czy możecie mi doradzić czy warto kupować brązowe siodło dla mojego konia?
Akurat tą skokówkę ze zdjęcia mieliśmy na jeden trening bo postanowiliśmy polatać 🙂.
Nie wiem czy jest sens bo mam Athenę z Hypostore która ma inny odcień, teraz zamawiam oficerki z petrie i oni mają tylko koniakowy i raczej gustuję w żywszych kolorach typu mint, apricot.

Wiem że siodła się nie kupuje pod względem koloru no ale nie chciałabym wymieniać razem z siodłem reszty sprzętu.
wątek zamknięty
ten kolor jest super i będzie dobrze wyglądał nawet z  zielonym czaprakiem🙂 Ale hmm... moja ocena może być nieobiektywna bo ja ogólnie jestem zboczona na punkcie brązowych siodeł
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.