Kącik Małolata...:D

notbelieve   Głupota nie boli.
06 kwietnia 2013 15:53
Mutuzaalem ja już się nigdzie nie pcham. nie potrzebne mi to.
notbelieve-trzymaj się  :kwiatek: Jak nie będziesz miał z kim pogadać to wal śmiało, albo tutaj albo na gadu.


piron No to żółwik  🏇 Ja w planach mam właśnie na rozgrzewkę biegać, później te ćwiczenia. Do tego postaram się dosyć zdrowo odżywiać, co będzie z moją rodziną trudne. Bo niby to ja obiady gotuję, ale jak im kilka razy zaserwuję duszone warzywa z piersią albo zmielonego brokuła to się mogą zbulwersować. Ale będę się starać. Bo mam trochę tłuszczyku do zrzucenia, głównie z brzucha, bioder i ud. Zobaczymy co z tego będzie. A w którym dniu jesteś? jak efekty?
notbelieve - jak wolisz 🙂
kurde, tak czytam, czytam i wyczytałam, że najpierw powinnam ten brzuch spalić, a potem sie brać za A6W 😀
anioleczek.97
Zacząłem jakoś 3 dni temu ale pierwszy tydzień pominąłem  bo przy pływaniu, boksie tajskim i koniach  sobie na to pozwoliłem. A na przykład wczoraj się zagapiłem i zrobiłem zamiast 3 serii... 9 😁 .
Ja czekam na  temperatury koło 7-10 stopni bo dopiero co skończyłem brać antybiotyki nie chcę być znowu chory.  Jak zrobi się cieplej to będę na pewno biegał do pobliskiego parku bo tam siłownia jest .
A jeśli chodzi o jedzenie to ja już przerzuciłem się na ryż i to mi wystarcza nie pije prawie coli itp.
Efektów po 3 dniach to nie widać to jest tak rozpisane że po 14 może 20 coś zacznie się robić  zresztą teraz nie narzekam ale wolał bym zamiast mieć mniej więcej 14-15% tkanki tłuszczowej 9-12% 🏇
właśnie jem mój chyba ostatni posiłek dnia-gotowane na parze warzywka z piersią z kurczaka.. I wiecie co? Mogłabym to jeść codziennie!  😎

no to piron liczę na późniejsze relacje, jak już coś zauważysz pozytywnego.  🤣
Co tydzień będę robić zdjęcia. Zresztą ja to robię dla mięśni/kondycji bo ważę 50 kg przy 175 cm wzrostu.  😁
Najważniejsza jest motywacja. Ja mam chyba sporą bo kto normalny wstaje w każdą niedzielę o 7-8  😵żeby zdążyć na basen o 9.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 18:13
O to widzę, że nie tylko ja ćwiczę 😁 ja wczoraj byłam biegać z kolegą, przebiegłam tylko 3 km, ale w śniegu do połowy łydki 😉 jutro znów, zaraz ćwiczenia na brzuch i..rzeźbimy 😅

a co do castingu to właśnie też się zastanawiam nad x factorem, aczkolwiek nie wiem czy nie za wysoko mierzę, bo must by the musik jest takie jakieś bardzoej otwarte, the voice of poland też nie jest proste, bo musi się chociaż jednemu spodobać, ehh ciężka sprawa 🤔
Dla mnie najgorsze jest to że się gubię w liczeniu serii i powtórzeń i na przykład robię 9 serii z 15 powtórzeniami a na planie napisane 3 serie 8 powtórzeń  :emot4: i najgorsze ,że się w ogóle nie męczę i mógłbym tak przez godzinę.  😁
Zazdroszczę Wam takiej determinacji... Ja się poddaję po kilku dniach zazwyczaj 🤔
A tak w ogóle, to mam kaca moralnego 🙄
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 18:40
wymodelowana, ja mam teraz dobrego osobę, która mnie motywuje 😎 jak biegaliśmy ja usiadłam i już zrezygnowałam, on podbiegł, uśmiechnął się "powiedział, że dam radę no i dałam 🙂
wymodelowana zmieniła avka  😎

Samozaparcie? Zobaczymy po tygodniu. Ale jeszcze nigdy tyle nie czytałam o ćwiczeniach jak teraz, więc faktycznie coś się dzieje  🏇
Moja motywacja jest taka ,że gdzieś  co tydzień będę wrzucał gdzieś zdjęcie(photoblog albo coś innego ) z efektem więc lepiej się nie obijać  🏇 .
Małolaty dziękuję wszystkim za kciuki!  :kwiatek:Przydały się bardzo, bo w małolatach siła i dzięki temu zajęliśmy I miejsce w LL i 4 w L 😅 😅 😅
Kortina, a Wy jak?
kaszmirowa2302 gratulacje !  😅
Kaszmirowa, gratki 🙂

PISZCIE COŚ, no :C nudzi mi się
kaszmirowa2302 Gratulacje  😉
kaszmirowa2302 na Szwadronie startowaliście? Moja stajnia hihi  😉
Gratuluję! Parkur podobno był fajny?

Witam serdecznie wszystkie małolaty, nie udzielałam się tutaj do tej pory, ale regularnie czytam.
Od dziś udzielać będę się regularnie  😀
Gniadata   my own true love
06 kwietnia 2013 19:56
Małolaty masakra, za oceny odcięli mi neta na większość tygodnia :C feee!

ooo jak Wy o odchudzaniu (dobra, o ćwiczeniach, ale odchudzanie też pokrewne) to ja się pochwalę że znowu się za siebie wzięłam, i ograniczam to żarcie, i idzie nawet nawet!  😜
iii w ogole to mam dosc tej pogody. ja chcę już wiosnę!...
notbelieve   Głupota nie boli.
06 kwietnia 2013 20:06
przytyłem pół kg.  😁
znalazłem mój występ w kościele jak Cichą noc śpiewałem  😵 😂
Gniadata   my own true love
06 kwietnia 2013 20:09
notbelieve pokaz! :>
Małolata, Anioleczek, Piron, Pialotta - dziękujemy :kwiatek:
Pialotta, tak na Szwadronie. Parkur bardzo fajny i przyjazny i podobny do tego z grudniowych zawodów, tylko z rundą honorową cienko.
notbelieve   Głupota nie boli.
06 kwietnia 2013 20:34
przed obejrzeniem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą  😁

MOJA POMYŁKA I FAŁSZ RZĄDZĄ  😁

kaszmirowa, brawo!
kaszmirowa, gratulacje! 😅 😅
Gniadata   my own true love
06 kwietnia 2013 20:43
notbelieve nooo nieźle nieźle! 😀

kaszmirowa ja juz Ci dzisiaj mówiłam, no przecież toż czysty fart i tyle!  😁
notbelieve   Głupota nie boli.
06 kwietnia 2013 20:45
Gniadata ja szczam jak tego słucham  😁 😁 😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 20:51
kaszmirowa2302, gratki 😉
notbelieve, ee, nie ma tragedii 😉 ja to dopiero zwaliłam use somebody jak zaśpiewałam, ale dopiero jak usłyszałam nagranie to się załamałam 😁
Gniadata   my own true love
06 kwietnia 2013 20:52
notbelieve dobra dobra, ostatnio sie bawiłam karaoke, mój błąd że to nagrałam, moje uszy już nigdy nie będą działać tak samo  🤔
notbelieve   Głupota nie boli.
06 kwietnia 2013 20:53
Hermes ja muszę śpiewać na koniec roku, nie chcę  😲
Gniadata hahaha skąd ja to znam 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 20:54
Gniadata, pokaż 😎
notbelieve, no ja też w szkole na różnych występach śpiewam i lubię to, wcale mi to nie przeszkadza 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się