Kącik Małolata...:D

Zazdroszczę Wam bardzo tego, że umiecie śpiewać, lepiej gorzej, ale jakoś to brzmi  💃 Zawsze chciałam umieć śpiewać no i... i właśnie totalnie nie mam głosu.

Kaszmirowa Gratuluje! Koleżanka jechała też LLkę i Lkę 😉
Gniadata   my own true love
06 kwietnia 2013 21:03
notbelieve ojjj uwierz nie jest tak źle z Tobą  😁

Hermes nigdy, już dawno skasowane  😲

infantil  :emota200609316: ja tak samo, ja tylko umiem sobie (ze znajomymi tylko po pijaku, na trzeźwo wyłącznie sama) wyć karaoke na którym zawsze przegrywam :C
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 21:03
Gniadata, ee szkoda, bo już stwierdziłam,że dobra jak ona wrzuci to i ja pokażę swój 😁

infantil  :emota200609316: ja tak samo, ja tylko umiem sobie (ze znajomymi tylko po pijaku, na trzeźwo wyłącznie sama) wyć karaoke na którym zawsze przegrywam :C


[img]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQcV9y3taR7XT2lJyAOGJXlgqT_jgFeeKcBlVb7qLJ5OTlTIBsF[/img]
Gniadata   my own true love
06 kwietnia 2013 21:05
Hermes pokazuj koniecznie!  😜

infantil ooo i jeszcze opcja na śpiewanie najlepsza: koncerty, wtedy i tak mnie nie słychać  👀
na koncertach to akurat raczej wycie i krzyczenie niż śpiewanie, chociaż w moim wypadku zawsze brzmi tak samo źle  😁
Gniadata   my own true love
06 kwietnia 2013 21:11
infantil u mnie jest darcie mordy dopóki nie zacznie mnie boleć gardło, potem śpiewam  😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 21:16
Gniadata, niech Ci będzie 😁 wrzuca się na wrzutę już :P
Tylko ja taka nie uzdolniona jestem 🙁 Ani tańczyć ani śpiewać nie umiem... Grać już nie gram, chyba że na nerwach :3 Mam już plan na egzaminy. Tydzień przed odetnę sobie internet, zamknę w pokoju z książkami i będę się uczyć ;p
przyjechała siostra, więc od środy nie śpię, bo gadamy 😵 i po raz kolejny, bo ostatnio na niej a dziś na mnie, potwierdza się nasza teoria. Jak wam na kimś zależy, to często nie wychodzi. Staracie się, nie przynosi to rezultatów. Wtedy odpuszczacie, ale tak naprawdę tylko udajecie, że odpuszczacie, bo ciągle myślicie o tej drugiej osobie. W końcu nadchodzi czas, że układacie sobie wszystko... I bum! 😵 P., pozdrawiam serdecznie 🙄
Kaszmirowa Gratulacje!  😅 Oby tak dalej  😀
vicke   Marzeniami żyłem jak król
07 kwietnia 2013 09:09
Ahahaha, ja mam egzaminy za rok, i już się denerwuje  😂

Ogólnie, to jestem już w domu. To się wydaje dziwnie nie realne. M. przyjechał na lotnisko :3
Pożegnanie z klasą było ciężkie, opuszczać tyle wartościowych i niesamowitych ludzi. Świetna była ta klasa.
No ale, dooooom  💃
Polska bijacz, hehe  😎
elo, elo 😉 wczoraj dwie kobyłki pojechały na krycie i została tylko Młoda, dzisiaj byłam rano u niej, się cieszyła 😁 👀 za 10 dni będzie miała roczek i trza jakiś tort zrobić 😎
vicke ty wiesz co sie łączy z Twoim powroten do Polski?  😎
vicke   Marzeniami żyłem jak król
07 kwietnia 2013 10:33
Infantil BICMACZOCZO  😎 😎 😎 💃
notbelieve - jak uważasz że śpiewasz źle.. Poczekaj jak kiedyś mnie usłyszysz. Głuchota gwarantowana  😂

Kto jeszcze będzie odważny i pokaże jak śpiewa/tańczy/cokolwiekinnegorobi?  👀
1.5 dnia mnie nie było i już 2 strony... Paaadaaam z nóg - "położyłam" się spać o 6, wstałam o 9 i koniec spania na dziś.  😕
Dobrze, że nikt mnie nie słyszał/widział jak śpiewam/tańczę i inne ukryte talenty ukazuję  👀
vicke w końcu 😀

KONKURS Małolatki zagłosujecie proszę, straasznie mi zależy, w Was nadzieja  :kwiatek:
wilczyk błąd strony!
poprawione  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 kwietnia 2013 16:06
Matuzaalem, ja mogę na maila podesłać moje wycie, bo się wrzucić wczoraj nie chciało 😁

Małolaty, ale ja mam fajnego tego kucyka 😜 dzisiaj normalnie skakała jak szalona, okser 95cm? Dla niej, pff bez problemu 😁 tak więc zawody, nadchodzimy!
hermes - to podeślij na e-maila. Lece z PW 🙂
Siemka małolatki 🙂 Co tam słychać?
Byłam dzisiaj u koniutków. Nic ciekawego, ale chyba nam wiosna idzie-pięknie jest za oknem!
A zaraz zmykam do kościoła. Taaaaak mi się nie chce!  🙄
anioleczek - ja już w kościele byłam. Nawet śpiewałam razem z chórem z moim anty-talentem  😂

wilczyk - zaprosiłam do znajomych na Facebooku (Sonia O.)
ja cały marzec u koni nie bywałam  😡 . Ja równiez zmykam w to samo miejsce co aniloeczek 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 kwietnia 2013 16:22
Matuzaalem, oke 😉

A ja zaraz powinnam dostać zdjęcia Ramiry to się pochwalę, bo konik chudnie 😅
Wiecie, kiedy kończy się pozytywne nastawienie? Idziesz po siwego konia na łąkę (przed jazdą), a on na Twoich oczach tarza się dwa razy 😵 Ale wyczyściłam, chociaż trochę to trwało. Siwa to mi prawie zasnęła 😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 kwietnia 2013 16:27
wymodelowana, ja dzisiaj po treningu puściłam Blondi luzem na hali jak sprzątałam stojaki to też się tarzała 😁
No to też miałaś do czyszczenia pewnie 😁 Ja zrobiłam małe spa i Siwa była względnie siwa 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 kwietnia 2013 16:37
wymodelowana, o nie nie nie, zostawiłam to 😁 przed zawodami będzie pimp my horse 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się